Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość slicznotka86

Gdzie w Poznaniu mozna poznac porządnego i odpowiedzialnego mężczyzne?

Polecane posty

no to jak, umawiacie sie na jakas konkretna godzine ? Ja proponuje zebyscie sie spotkali o 21 pod pregiezem na haslo \"pawiany wchodza na sciany\", odzewe \"a zyrafy wchodza do szafy\". Piwko w sharku a potem do blueberry bar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość badboy86
Ja jestem porzadnym mezczyzna. Napisz na badboy86@vp.pl Serio pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez bym chciala znac odp na pytanie z temtu :O Gdzie znalexc takiego? I jeszcze zeby nie chodzil do jakis obciachowych alcatrazow i budda barow :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie pasi mi taki dresiarski klimat baunsu i lansu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Raya preferuje
"Rarytas Wiedeński" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slicznotka86
badboy86 jestes porządny?????nick mówi co innego;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slicznotka86
maciek a Ty nadal tu siedzisz?;) nie ma kremika:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze, miałem się przejechać z kumplem wokół poznania ale coś mu się z motocyklem spsuło i trzeba było odstawić furę na miejsce :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość badboy86
tak jestem porzadny, a nick ma inna geneze powstania ;) czemu nie napisalas ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem co to jest "Rarytas Wiedenski" ale moze mnie oświecisz :P Po prostu nie lubie dresów i karków i lasek po solarce :P Tyle na temat ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slicznotka86
przeciez napisałam:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscio
Ja lat 20, Poznań, szczupły, zapoznam dziewczynę do mnie podobną, z nijakim doświadczeniem w relacjach damsko-męskich, które to wynika z jej na wskroś innego ( np. introwertycznego ) stylu bycia i braku ochoty na takowe burzliwe związki. Kontakt poprzez email ( intrower@o2.pl ). Nigdy nie interesowały mnie związki, nawet takie przelotne, poniekąd też nie było na nie okazji ( i NIE, nie musi to od razu oznaczać żem szkaradny ). Zajmuję się swoim i jakoś specjalnie mi do niczego nie spieszno. Jednak gdyby znalazła się jakaś bardziej intrygująca okazja poznania kogoś takiego? Możliwe. Bardzo ciekawe zatem, czy być może natknie się na to ogłoszenie jakaś wcale-nie-najbardziej-szkaradna-na-świecie dziewczyna, znajdująca się w podobnej sytuacji i wyrażająca podobne priorytety, potencjalnie chętna na wykorzystanie mych bratnich preferencji w dowolnym celu - znajomości, układu. W zasadzie to zakładam, że sama tylko rozmowa z tego rodzaju ( bądź zbliżoną ) osobą mogłaby okazać się dość ciekawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poznaniacy są wyrachowani I egocentryczni, wiec moja odpowiedz : Nigdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×