Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ratanistka

Kiedy wreszcie w Polsce wycofaja studia zaoczne - studia dla polidiotow?

Polecane posty

punkt widzenia zależy od... - odnosnie tego klimatu-owszem, zazdroszcze dziennym tego, ze sa zintegrowani, bawia sie, zyja beztrosko, tak studiuja pelna geba. na zaocznych to przychodzisz raczej do tasmociagu zajec. ale cos za cos...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M8
Zlikwidować zaoczne studia?? "Koleżanki" próbują błysnąć elokwencją i wywyższyć się przed...no właśnie nie wiem kim.. Idea studiów zaocznych jest i była prosta, podejmują się studiowania zaocznego osoby które nie chcą bądź nie mogą podjąć dziennych. Pominę sprawę tych co nie chcą - bo już wiele argumentów przetoczyłyście, więc skupie się na tych co nie mogą, a więc: 1. Rozpocząć studia dzienne mogą tylko te osoby które nie ukończyły 26 lat! więc proszę mi wytłumaczyć dlaczego widzicie problem w tym ze ktoś chce sobie studiować coś bo go po prostu to INTERESUJE? (co dla was możne być dziwne, że ktoś się uczy dla przyjemności) 2. Ludzie dorośli chcą podnosić swoje kwalifikacje - dlaczego mieliby tego nie robić?? A na dzienne nie mogą bo mają skończone 26 lat! 3. Ludzie czasem chcą zmienić zawód.A na dzienne nie mogą bo mają skończone 26 lat! 4.Gdybyście dostawały stypendium (jak ja) wiedziałybyście że nie da się na pewno utrzymać za te pieniądze samodzielne np we Wrocku. 5.Do dziewczyny (nie pamiętam której) co pisała o pedagogice. Pedagogika wczesnoszkolna jest bardzo ważnym działem nauki i trzeba być ignorantem (nieukiem), aby tego nie wiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studiuje dziennie
Powiem jeszcze tylko tyle: Nie wiem kto dał ci prawo obrażać każdego kto nie żyje tak jak ty i kto nie zarabia tych twoich 1500zł. Nie każdy może je zarobić, co nie czyni cię w żaden sposób lepszą i nie daje ci prawa do patrzenia na innych z góry - ty żyjesz w taki sposób, ktoś żyje w inny i nie widzę sensu wzjemnego obrażania się. Może mieszkasz w wielkim miescie gdzie można zarobić 1500 bez żadnego doświadczenia, nie każdy w takim miescie mieszka. Argument że jak ktos nie zarabia 1500 to pewnie się jąka albo ma guza na całą twarz.. no cóż. Pokazałaś swój poziom. Żegnam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a slyszalas o czyms takim jak ironia?na studiach nauczyli Cie ze slownika korzystac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i wiesz co - kto chce ten moze. i mysle ze jestem tego przykladem - choruje na przewlekla, wredna chorobe ktora uprawnia mnie do renty - ale wole zapracowac na siebie, walczac dzien w dzien ze swoim zdrowiem.lepsze to od siedzenia i narzekania ze jestem biedna i szukania wymowek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a btw ktos o tym wspomnial - podoba mi sie autentyczne chloniecie wiedzy zaocznych. tam ludzie przychodza bo na prawde chca, placa za to ciezkie pieniadze i czerpia ile tylko moga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem zdegustowana
i uważam, że autorka topiku jest bezczelna. Ja nie mogłam wcześniej studiować, musiałam iść do pracy, potem wyszłam za mąż i urodziłam dziecko. Dopiero teraz jak syn podrósł mam mniej obowiązków a więcej czasu dla siebie i chcę nareszcie skończyć studia bo bolało mnie to, że wykonuję pracę a tak naprawdę nie mam do niej uprawnień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vftrbg
pol biedy zeby dzienni lezeli i sie uczyli studia dziennie to tylko codzienne imprezy i wlewanie w siebie litrow alko bo tam tylko trudno sie dostac a pozniej to juz tylko wielkie chlanie a jak dostaja papierek to wielka dziura w mozgu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najebany magister z dziennych
no to co? dzis impreza! czekajta tylko... wy!...cala 6! bierzcie po 2 reklamowki w lape i pomozcie mi wyniesc te puchy i flaszki po wczorajszej najebce, no ale i tak bedziemy musieli wynosic na dwa razy bo malo rak i reklamowek i lepiej niech sie spiesza z ta wywozka odpadow 2 dni temu wywozili a juz flachy i puszki leza obok bo nie ma gdzie tego upchnac jutro egzamin ale to co 3 lata bylismy najebani z czego roku nie pamietamy bo film urwany egzamin to jest nic pojdzie sie podpisze ewentualnie cos zagada polize profesorowi i zdamy jak zawsze, no to dalej zapierdalac po 3 kratki mocnych i wezcie jeszcze z 7 flaszek flacha na lebka wystarczy, jutro jak napiszemy ten glupi egzamin to mi pomozecie znowu wyniesc flaszki i posprzatac zygi a ja odkurze te zeszyty i ksiazki co leza na polce i je otworze bo stara w piatek przyjezdza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddddddddd
nowa gwiazda ty naprawde jestes pojebana prosta wiejska dziewucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najebany magister z dziennych
stara przyjedzie i zobaczy ze synus schudl i nie ma pieniedzy ja uronie lezke i powiem ze od 3 dni zyje o chlebie i wodzie stara przytuli i sypnie groszem bo ta nauka tak wykancza a stara daje malo pieniedzy skoro synus tak schudl to naprawde zyje o chlebie i wodzie i bedziemy mieli za co chlac przez tydzien czujecie to!?!?!?!? caly tydzen chlania znowu film urwany!!!!!! no to dalej jazda po alko i walimy w kanal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
absintie czy jakos podobnie jestem inzynierem technologii żywności, znalazłam prace w zawodzie po tych studiach, ide do pracy, a potem magisterke zrobie zaocznie juz w innym kierunku nie wyobrażam sobie znaleźc pracy po lo, udało Ci się, tylko gratulować:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×