Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kokokoszanel

prezent na ślub

Polecane posty

Mam pytanie - czy uważacie, że piłkarzyki to dobry prezent na ślub? Mój kuzyn bierze 11go ślub, a ja nie mam dla niego absolutnie nic! Myślałam o piłkarzykach, bo my w domu mamy i jak nas odwiedzają z narzeczoną to gramy i zawsze jest mnóstwo śmiechu. Tylko zazwyczaj daje się jakieś sprzęty kuchenne, więc się zastanawiam... No i czy wybrać tańsze czy droższe. My mamy takie: http://www.stolybilardowe.net/p/pl/47/pilkarzyki+proyasport+s12.html ale są też nieco droższe http://www.stolybilardowe.net/p/pl/41/pilkarzyki+proyasport+s10.html No i się boję, że jak kupię takie, jakie my mamy, to zajrzą na stronę i zobaczą, że pożałowaliśmy te 80 złotych:/ No ale te nasze są fajne, więc nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czemu nie
fajny oryginalny prezent :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GorzkaBabeczka
fajny pomysł z tym bilardem, ale trochę kosztowny. W internecie jest mnóstwo stron, które mają fajne prezenty, małe i duże gadżety. Ja wynalazłam wyszukiwarkę prezentów www.prezenty-i-zyczenia.pl mają tam od razu gotowe życzenia i wierszyki dla tych, którzy nie mają głowy do kombinowania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ancur
Hmmm... Jeśli już mam wybierać, to zdecydowanie wolałabym stół bilardowy zamiast piłkarzyków. Są jakby... troche dziecinne,a bilard to już rozrowka na pewnym poziomie;) Zresztą bardzo lubię:) Mój kolega ma stół w domu i przez wakacje często się u niego spotykamy. Zawsze jest świetna zabawa:) Polecam wszystkim, którzy jeszcze nie próbowali. A co do stołybilardowe.net, to słyszałam o nim dużo pozytywnych opinii. Zresztą, ów kolega u nich zamawiał i twierdził, że sprzęt mają na prawdę bardzo dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arabica
Pierwszy raz słyszę o takim koncepcie;) Ale świetny, rzeczywiście! Słusznie jednak stwierdzono, że jednocześnie jest dość wymagający finansowo. Trzeba też wziąć pod uwagę, czy para młoda na tyle lubi bilard, aby urzywać tego prezentu. Nie ma przecież sensu dawać coś, aby tylko stało i ładnie wyglądało. U mnie jest przyjęte, że na wesele daje się raczej tradycyjne prezenty - sprzęty kuchenne albo inne gadżety przydatne w domu, bo przecież gdzieś po ślubie trzeba mieszkać. Koszty samej uroczystości często przewyższają możliwości finansowe młodych, a co dopiero wyposażenie własnego mieszkania, aby już żyć na swoim... Radzę więc się jeszcze zastanowić. Osobiście polecam zajrzeć jeszcze na oferty Mixelectronics. Mają bardzo dużo sprzętów wręcz nieodzownych w domu. Wszystkie reprezentują sobą najwyższy standard jakści, a przy tym często można skorzystać z promocji. Wtedy można zarówno dać coś rzeczywiście przydatnego i dobrego, a jednocześnie nie wyczerpać własnych środków finansowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko czy Twoj kuzym ma to gdzie podtawic? Przemysl, bo to spora rzecz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie muszę przyznać, że piłkarzyki to bardzo ciekawy pomysł na prezent ślubny. Osobiście jednak wolałabym otrzymać stół bilardowy :) Więcej czasu jednak gram w billarda. Zdarzają się również piłkarzyki, ale mniej za nimi przepadam. Z tego co patrzyłam na tej stronie www.stolybilardowe.net - mają szeroki wybór akcesorii bilardowych i stołów. Podoba mi się. Szczególnie, że niektóre stoły nie są tak strasznie drogie jakby się wydawało. Widziałam u nich stół za 1200zł - taniocha! Kocham billard. Pewnie się skuszę przy przypływie gotówki. Zawsze mi się marzył stół do billarda w garażu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdecydowanie tak jak vanilla jestem za stołem bilardowym :P na upartego może zastąpić i łóżko ;) no uniwersalny sprzęt! a jeśli chodzi o stolybilardowe.net to ofertę mają rzeczywiście bardzo szeroką, ja jednak kupowałam u nich tylko bile :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miodowocynamonowo :)) Łóżko jednak i tak by się przydało;) Ciekawi mnie jednak... kokokoszanel - czy kupiłaś te piłkarzyki? Ciekawa jestem reakcji:) Czy podobał się prezent Twojemu kuzynowi? Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie się wydaje, że to całkiem dobry pomysł, ale rzeczywiście należy się zastanowić czy ktoś taki prezent zmieści w domu. Ja mam plan zakupić mojemu bratu jego narzeczonej na ślub lustrzankę cyfrową, np. taką: http://www.electro.pl/produkt-SONY_Aparat_DSLR_A230L_2B_obiektyw_DT_18_55_mm_F_3_5_5_6_SAM_2B_Karty_do_gry_GRATIS_2B_konkurs_APARA-119477,231.html Wiem, że to sporo kasy, ale składam się jeszcze z kilkoma osobami. Mam nadzieję, że się im spodoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panic
bardzo fajny pomysl co do stolu bilardowego, pilkarzyki kupilam jako prezent dla swojego chrzesniaka, takze jako prezent slubny moze sie raczej nie sprawdzic, ale jezeli chcesz wybrac dobry stol, to zobacz sobie na sklep-presto.pl, maja o wiele wiekszy wybor niz w sklepie, ktory Ty podajesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak dla mnie trochę dziwny prezent, ale co by nie powiedzieć- na pewno bardzo oryginalny ;) Ja mimo wszystko wolałabym dostać na ślubie coś praktyczniejszego- popatrz sobie na www.electro.pl, mają bardzo rozbudowaną ofertę, a sprzęty są naprawdę wysokiej jakości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SylwiaGrzesinska
Może lepiej zamiast stołu do bilarda to stół do tenisa ziemnego taki jak tutaj mają http://www.wyposazeniegaudia.pl/cat/sprzet-sportowy/tenis-stolowy/stoly-do-tenisa-stolowego na pewno będzie tańszy a chętnie sobie każdy pogra, z tym że do takich prezentów trzeba miejsca bo do bloku się go nie zapakuje, trzeba brać to pod uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko zależy oczywiście od kwoty jaką możesz przeznaczyć na ten cel,ale proponuję postawić na coś praktycznego i wybrać artykuły,dodatki do domu a znajdziesz je na Marjadin.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też jestem tego zdania,coś praktycznego do domu będzie na pewno dobrym,trafnym wyborem. Sprawdź na Admarkt.pl gdzie sama często zamawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GdalenkaMa
Myślę, że jednak coś ze sprzętów domowych będzie bardziej stosowne na prezent ;) Choć piłkarzyki to też fajny pomysł. Jednak patrząc realnie większość młodych osób dopiero urządza swoje mieszkanie i bardziej przyda im sie np zmywarka. Tu znalazłam świetne zestawienie najlepszych zmywarek http://www.mixmedia.pl/top-produkty-wsrod-zmywarek,a-2797 i można wybrać naprawdę dobrą i w dobrej cenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My znaleźliśmy fajny stół tutaj: https://stoly-bilardowe.net/ i zapisaliśmy go na naszej liście prezentów, mamy go już 2 lata i jesteśmy bardzo zadowoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No niby fajny prezent... ale nie na ślub. Jak już koniecznie chcecie kupić coś nietypowego to może taką frytkownicę https://www.al.to/p/288216-frytkownica-russell-hobbs-purifry-20810-56.html można za jej pomocą smażyć bez użycia tłuszczu. I to nie tylko frytki ;p Zasadniczo można ugotować w niej praktycznie wszystko, a nawet dwie różne rzeczy naraz ponieważ posiada separator. Gotuje się w nim szybciej i zdrowiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja to bym chciała żelazko parowe np braun care style i7 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na ślub dobrym prezentem jest jakiś album, w którym znajdą się np. zdjęcia z takiego ślubu - fajna pamiątka, w sklepie www.Sklep.Fokus.com.pl mają wiele fajnych wzorów, polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość franiiaa
marzy mi się takie żelazko z generatorem pary:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nananka21
Na ślub bym dała aparat albo kamerkę sportową bo później się gdzieś jedzie to będzie idealnie myślę ;) Sama zbierałam na kamerkę sportową trochę i teraz szaleje z nią, gdzie co się da to nagrywam. Mimo że nie mam jakiegoś mega drogiego Gopro, tylko jakąś kamerkę z BML c5 to nagrywa bardzo fajnie a kosztowała 1/3 ceny gopro :P a na wakacjach czy nawet basenie mam mega zabawę z nią a później z robieniem fajnych zgrywek z tego. A po jakimś czasie są to super wspomnienia :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×