Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość toni24

bole brzucha po owulacji,ciaza?

Polecane posty

Gość toni24

witam serdecznie i zakladam nowy temat,byc moze ktos mial bole brzucha zaraz po owulacji i okazalo sie ze to upragniona ciaza. prosze o wpisy te kobietki ktore ta mialy,bede bardzo wdzieczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska89
ja tez tak mialam w tym cyklu i czekam na efekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toni24
witam kaska,ja tez czekam na efekty,od 16 dnia cyklu pobolewa mnie brzusze. kiedy masz dostac miesiaczke? w ktorym dniu cyklu jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bebika
Czesc dziewczyny -ja mam bole brzucha takie lekkie i za 4 dni sie okaze czy to ciaza-oby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja od roku
po owulacji mam dziwne bóle brzucha, jak dla mnie po prostu jak myślisz o zajściu w ciążę, to masz wszystkie możliwe objawy, siła psychiki jest wręcz niesamowita :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bebika
No wlasnie najlepiej sie nie nakrecacNajlepiej "poczekac "cierpliwie i zyc zasada -jak bedzie to bedzie ale to nie takie latwe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorry nie doczytałam, żę miałas monitoring. Trochę to dziwne, że aż tak Cię boli że nie dasz rady chodzić. Gdybys była przed owulacją to mogłaby być oznaka zbliżającej się owu. Brałaś nospe? U mnie "rozciąganie" ustępuje, pewnie miałam mocniejszą owulację :( ale wyczulenie na zapachy mi nie przeszło ale to nic nie znaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justa24
dziewczyny jeszcze nie byłam u lekarza ani testu nie robiłam bo to wszystko za wcześnie. Boli mnie dół brzucha i kłuje prawy jajnik.Owulacje miałam 1 lipca,i od tego czau mnie pobolewa. poradzcie co to może oznaczać.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina209
witam!!! jestem nowa i widze ze nie tylko ja mam ten problem tez mnie pobolewa podbrzusze i p.jajnik,okres mam dostac dopiero 16.07.i krew mnie zalewa bo nie wiem co mam myslec .mam juz 5 letniego synka i chcialabym rodzenstwo dla niego... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina209
witam!!! jestem nowa na forum i widze ze nie tylko ja mam ten problem ,takze pobolewa mnie podbrzusze i p. jajnik, okres mam dostac dopiero 16.07 i krew mnie zalewa .mam juz 5 letniego synka i chcialabym dla niego rodzenstwo.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten sam problem. Owulacja była około 14 lipca. Czekam na efekty, cały czas czuję podbrzusze. I dodatkowo co jakiś czas boli mnie mocno prawy jajnik. okres powinien być około 28 lipca. Ciekawe co z tego wyniknie. Ide zrobić dziś beta HCG z krwi bo to jedyna metoda na wykrycie wczesnej ciąży, Pracuję w przychodni i mam non stop styczność z ludzmi chorymi, dlatego chcę w miarę wcześnie wiedzieć o ciąży. Dam znać jak będę miała wynik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosalia20
ja tez mam taki problem, jestem 12 dni przed okresem. cykle mam 33 dniowe. a brzuch juz mnie boli tak jakbym miala @, kochałam sie z mezem w okresie owulacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania 00
Hej.Dziewczynki z tymi bólami to moze być róznie.....kiedy byłam w ciazy to mniałam identyczne objawy jak przed okresem....ból brzucha po owulacja również....ale niestety poroniłam.Trzymam za Was kciuczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aazz1111
Hej :) To i ja sie zapytam. Nie pamietam kiedy mialam ostatni raz okres. Odstawiłam tabletki pare tyg temu pod koniec opakowania..wystąpiło plamienie. Kochalam sie z męże. Po okolo 7 dniach po okresie bolalo mnie podbrzusze przez 5 dni. Teraz juz jestem pare tygodni po okresie i znowu boli mnie podbrzusze...niby jak na okres ale ten bol utrzymuje sie juz 4-5 dzien. Chcielibysmy miec dzidziusia ale do testowania poczekam jeszcze okolo tygodnia. I nie wiem jak mam interpretowac ten bol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Noooooooo
Neem czy pomoge ja po owulacji z 4dni dostalam bólu brzucha iplamienia duuuzo sluzu z niteczkami krwi , trwalo t. Kilka dni .... pozniej nie dostalam okresu tylko straszny bol piersi no i jestem w ciazy.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gama83
Noooooooo, dzięki za odp. ja niestety nie mam plamień, ból też się jakoś uspokoił, czuję lekko prawy jajnik ale nie ma tragedii. No nic muszę czekac do dnia miesiączki w tedy zrobię test. Kiedy zaczęły się u mnie te bóle miałam sen, że zrobiłam test i był +. Może to coś znaczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Noooooooo
Niunia ecale nie musisz miec plamien a bol jesli jest zagniezdzenie moze trwac od godziny do kilku dni:-) wiec badz dobrej mysli:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gama83
Noooooooo dzięki za wsparcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Noooooooo
Nie ma za co powodzenia:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia930714
Ja jestem 4 dni po owulacji gdzie dokładnie w ten dzień kochaliśmy się z narzeczonym... od wczoraj źle się czuje jestem osłabiona sypiam w dzień co nigdy mi sie nie zdarzało mam bolesny brzuch ale to tylko tak delikatnie no i mam taki dziwny śluz wodnisty biały a nigdy takiego nie miałam... chcielibyśmy mieć dziecko więc dlatego tak schizuje...proszę o szybką odpowiedz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam podobnie okres mam mieć za 4 dni i od wczoraj boli mnie lewy jajnik ta strona aż do nerki, oczywiści chciałabym być w ciąży ale nie wiem czy to dobrze wróży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdapmamawiki
Hej! Dziewczyny, ciekawa jestem, jak się potoczyły wasze losy..? sama mam podobny problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bacha1234
Ja też mam ból jajnika po owulacji, i chciałabym wiedziec, jak u osób, które miały też taką sytuacje i czekały na zrobienie testu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mary28
Hej dziewczyny napiszcie proszę jak potoczyły się losy tych co miały te bóle podbrzusza zaraz po owulacji. Udało się zajść w upragnioną ciąże? My się staramy 2,5 roku z mężem i nic, a w tym miesiącu też mam takie bóle jak opisywałyście tylko że ja miałam owulację we wtorek i zaraz w środę na wieczór zaczęło mnie coś kuć i tak utrzymuje się takie lekkie ćmienie. Na pewno się tylko nakręcam, ale nigdy tak nie miałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale wy głupie desperacki jesteście. Każde ukłucie w brzuchu godła was juz ciąża.. Spozni ci się okres to zrobisz test i siedowiesz a nie schizujevie... Nie wytrzymasz tyg lub dwóch?? Klubie brzucha i śluz oraz inne wasze urojone objawy mogą zwiastować najzwyczajniej w świecie okres!!!!!! Ja tez staralam się o dziecko w sumie 3 mies tylko ale na boga nie schizowalam czekalam do okresu wtedy test i tyle a wy juz objawy jakbysvie w 10 tyg były Wyluzujcie bo nigdy nie zaciaxycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mary28
Głupie desperatki? aaa 3 miesiące się starałaś wow ale długo. To co ty wiesz o staraniu dziewczynko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Staralam się trzy mies dlatego ze/zachowalam zdrowy rozsądek a wy jeszcze dobrze facet się nie spusci juz doszukujecvie się objawów to chore.poczytaj ile psychika robi , owszem jeśli SA problkemy medyczne to jest problem ale 80% z was miało badania i jest ok a ciąży nie ma wiec to wasza psychika was blokuje. Przecież to zwariowac można po okresie czekacvie na owulację dzień po macie objawy ciąży do kolejnego okresu macie wszystkie możliwe objawy oczywiście urojone przychodzi okres i załamka. Jak moizna tak funkcjonować?? Wiadomo podczas starań palenie picie powinno się odstaweic inp ciężka prace typu dźwigania ale reszta życia ma być normalna. A wy zachowujevie się jak wariatki którym macica się na mózg rzuciła. Jak wy ciąże prze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mobea
pewnie dawno zamknięte jest to forum ale do " gościa" kobieto jesteś bardzo ordynarna, w swoich wypowiedziach. I jeszcze jedno starasz się 3 miesiące a tu są dziewczyny, które starają sie LATAMI, jak ja. I super ,że można gdzieś pogadać bo wiadomo,że tylko z takimi desperatkami jak MY mamy zrozumienie. Przecież nie rozmawiamy o naszych marzeniach z ludźmi z pracy czy nawet z rodziną. Mężowie czy partnerzy też to przeżywają ale na swój sposób. Ja teraz jestem po CLO w czwartek monitoring i zobaczymy. O kilku dni jestem rozkojarzona. Wiadomo dlaczego :) może tym razem się uda. Trzymajcie się dziewczyny mam nadzieję ,że wszystkie macie upragnione maleństwo. A TY ' gościu' chyba musisz dorosnąć albo miejmy nadzieję już dorosłaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×