Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość toni24

bole brzucha po owulacji,ciaza?

Polecane posty

Gość Bolognesse
Witam, musze sie wygadać bo oszaleje chyba. Mam 19-nasto miesieczna córkę, z mężem zastanawiamy sie nad drugim dzieckiem, nie zabezpieczamy sie, niekiedy stosujemy jedynie prerywany, niekiedy idziemy na całość. W pierwsza ciaze zaszlam za pierwszym razem. Teraz @ powinna przyjsc miedzy 10- 13 września. Od pewnego czasu mam wiecznie wzdety brzuch, bola mnie piersi i po wszystkim co zjem robi mi sie niedobrze. Przy pierwszej ciąży pierwsza oznaka byl metaliczny posmak w ustach. Teraz nic takiego nie ma ale miloby mi bylo poczekac na @ albo jej brak w czims towarzystwie. Ja sie trochę stresuje ze moglabym byc w drugiej ciąży, boje sie ze nie wyrobimy finansowo, maz mówi ze będzie co będzie wiec nie chce go obarczać swoimi schizami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patka122
tak jak pisałam moje dziecko ma 11 lat i teraz żałuję , ze wczesniej nie zaczełam starań o drugie dziecko, zawsze były ważniejsze powody a to budowa domu a to praca . Teraz gdy mam już prawie wszystko to uświadomiłam sobie , że jednak bardzo pragnę tego dziecka i obawiam się , że tak szybko się pewnie nie uda . Dzis 27 dc bóle podbrzusza uspokoiły się duże zawroty głowy , bolące piersi . Oczywiscie nie wytrzymałam i znów zrobiłam test popołudniu - negatywny (((( , moje cykle 27-32 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mili1788
Lucrezia! wspolczuje Cie i podziwiam. Dzielna jestes. Mnie sama mysl o lekarzu przeraza i nie wiem czy dam rade na te wszystkie badania i wizyty. Trzymam kciuki za Ciebie. Oby Cie sie udalo....i nam wszystkim. Patka mnie tez korci zeby zrobic test ale obiecalam sobie ze poczekam. Nie chce sie znow rozczarowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mili1788
Bollognese. Jakby kazdy patrzyl na pieniadze to by nikt nie mial dzieci. Dacie rade...pomysl ze Twoja coreczka bedzie miala rodzenstwo i noe bedzie sama....jezeli jednak to falszywy alarm a dla ciebie to bylby problem to radze udac sie do lekarza po porzadna antykoncepcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bolognesse
Mili, u mnie z antykoncepcja jest ciezko, tabletki mi sie sluza plastrów nienawidze bo i tak mam schizy a na latex mam uczulenie. Sens w tym wszystkim jest taki ze ja chce drugiego dziecka tylko cholernie sie boje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mili1788
Dlaczego sie boisz...z kasa sobie jakos poradzicie. A skoro chcesz tego dzieciatka to zacznij sie cieszyc i myslec pozytywnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patka122
z nowosci.....u mnie powoli rozkręca się @ Trzymam za Wsa kciuki na pewno się wam uda. serdecznie życzę i dziękuję za wsparcie ..... po @ zabieramy się do roboty, to będzie męczący , ale przyjemny miesiąc ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mili1788
Powodzenia i milej zabawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beta wyszla 67. TSH dzis jeszcze w normie 1.67. Teraz czekam tylko czy przetrwam dni wstretnej malpy :( Skoro dzis tsh jest w normie to pewnie zaszaleje jutro , albo w poniedzialek w dzien @. ciekawe czy uda sie lekarzowi .Znalesc moment w ktorym trzeba podniesc dawke leku.I w koncu moze uda sie utrzymac ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patka122
Hej dziewczyny... Mili co u Ciebie, testowalas? Lukrezia wygląda że będzie miał podobny cykl bo ja też jeszcze nie dostałam@ tylko plamienie, może jutro albo poniedziałek. Bolognese a jak Twoje samopoczucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mili1788
hej Patka. nie testowal jeszcze. Doszlam do wniosku ze co bedzie to bedzie chociaz wszystko wskazuke na @. oprocz bolu brzucha jak przed @ to zero innych objawow...najprawdopodobniej jutro wieczorem lub we wtorek rano zawita...chyba ze zdarzy sie cud. A jak u ciebie? dalej tylko plamienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patka122
Hej, zawitała dziś z wielką pompą :-( ale zawitał też nowy cykl. Daj znać jak będziesz miała jakieś informacje. Trzymaj się mocno, mam przeczucia że będzie dobrze :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patka122
Zastanawiam się nad testami ov,czy macie jakieś doświadczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mili1788
napewno dam znac. Testow uzywalm w tym miesiacu. osobiscie uwazam ze elektroniczne sa rewelacyjne. Kupilam testy firmy clearblu ( nie wiem czy sa dostepne w polsce). Usmiechnieta buzka na wyswietlaczu wskazuje twoje dwa najplodniejsze dni. Wczesniej probowalam zwyklych ale ciezko jest okreslic wynik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patka nie martw sie ,na pewno jutro do Ciebie dolacze, pomimo bety. Ja@ mam jak w zegarku, wiec jutro zawita . A lekarz niech sie martwi co ze mana zrobic ,w nastepnym cyklu. Jestem przynajmniej zadowolona ,ze poznalam problem. I zegar zaczal znow bic, bo od kiedy biore lek na tarczyce to nawet bety nie widzialam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patka122
... Nowy cykl - Nowa nadzieja ! Też wybieram się po dufaston bo pewnie bez tego będzie ciężko, mam macicę dwurożną ... A co u reszty? ps. chyba powinnyśmy dodać nowy temat np. ; " Problemy z zajście w ciąże"? czekam na propozycje naszego tematu na forum ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mili1788
no to dolaczam do was tylko z mniejszym entuzjazmem. Pelno lez i coraz wieksze rozczarowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasienia29
Ja jeszcze mam 6 dni do @, ale kilka dni temu nie wytrzymałam i zrobiłam test...niestety negatywny. pocieszam się tylko, że zrobiłam go zdecydowanie za wcześnie. Codziennie piję siemię lniane, łykam magnez i kwas foliowy. A od dziś zabijam głupie myśli ćwiczeniami :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patka122
Rozczarowanie bardzo boli, wiem o tym doskonale, w końcu przy pierwszej ciąży też się na plakalam i zdawałam pytanie : dlaczego ja? dziewczyny musicie wierzyć, że się uda! Wiem że to trudne, ale musicie mieć nadzieję ! dlatego jestem z wami, bo ja ją mam, czasem tak bywa że nie wszyscy mają od razu to co chcą, czasem to wymaga cierpliwości ale jest warte wszystkiego. Buziaki, damy rade!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patka122
kasienka29 , zdecydowanie za szybko , choć ja też jestem bardzo niecierpliwa jestem i również zrobiłam pierwszy test chyba w 26dc. proponuje jednak zaczekać do dnia spodziewanej @ - nie ma wyjścia , ale trzymam kciuki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patka122
:-) musisz walczyć , jak chcesz być mamą !!! nie ma innej opcji !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość staraczka_lili
Hej dziewczyny, podczytuje Was anonimowo i postanowilam sie przylaczyc. To moj pierwszy cykl staran i czekam na testowanie (za tydzien). Do tego mam niedoczynnosc tarczycy :( Patka, jakie masz TSH?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patka122
Witaj, u mnie tsh jest ok. Fajnie że jest nas coraz więcej bo będzie raźniej. Trzymam kciuki i daj znać jak będziesz testować. Dziewczyny wybieram do dr po dufasten,ktoś pamięta od jakiego dc się go bierze? . Kasienka29 testowalas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość staraczka_lili
A jest tu ktoś z niedoczynnością? Mnie drugi dzień boli lewy jajnik, a to dopiero 20 dc... Owulka była z prawego. Jak na objawy to chyba za szybko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasienia29
Patka, termin @ mam na niedzielę, tak więc dzielnie czekam :-) myślę jednak, że to nie tym razem. Staraczko, ja też pierwszy cykl starań, ale u mnie z TSH, odpukać, wszystko ok :-) regularnie biorę magnez, folik i siemię lniane bo mam kłopot ze śluzem szyjkowym. Aaa i macam brzuszki ciężarnych koleżanek ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość staraczka_lili
Dziewczyny, ale TSH macie w granicach odpowiednich dla starających się czyli 1-1,5? Ja jestem na 2,1 i gin i endokrynolog każą zbić :( dostałam specjalnie wyższą dawkę. Poza tym biorę kwas foliowy, magnez i wit. D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucrezia
staraczka Ja mam niedoczynnosc tarczycy . Tsh nie mialam nigdy wysokiego 2.2 ,a od 2 lat biore lek i jest w normie z tym, ze w moim przypadku w dzien @ nagle TSH sie podnosi i jesli przez wczesniejsze badania mialam bete pozytywna dochodzi do poronienia. W tym cyklu bede brala Dufaston i 3 dni przed @ lekarz zwiekszy mi dawke leku na tarczyce z 50 Eutirox na 100.Zobaczymy czy z podniesiona dawka sie UDA. Widzisz moj przypadek jest taki ,ze przez tarczyce poraniam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość staraczka_lili
lukrezia, a badałaś toksoplazmozę i cytomegalię? To też częsta przyczyna wczesnych poronień. Masz kontakt z kotami, surowym mięsem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana, chyba nie ma juz badania, ktorego nie zrobilam. Biore tez witamie D. Chcialam sie WAS zapytac, czy robia w Polsce to badanie . Nie moge za bardzo znalesc na Google tlumaczenia. https://www.google.it/search?q=mappa+cromosomica&client=firefox-a&hs=iv5&sa=X&rls=org.mozilla:it:official&channel=np&biw=1366&bih=645&tbm=isch&tbo=u&source=univ&ei=hQsUVIHsOcX5yQO15YGYBQ&ved=0CEYQsAQ#rls=org.mozilla:it:official&channel=np&tbm=isch&q=mappa+cromosomica+&imgdii=_

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przetlumaczylam -niby mowi sie ,,Mapa chromozomu" , nawet to zrobilam. Ogolnie robilam wszystkie badania,bo przygotowywalam sie do inseminacji i w sumie moge podejsc,tylko boje sie ze bedzie to samo dojde do dni @ i dostane , dlatego teraz jeszcze jestem pod Endykronologiem, wg mnie jak utrzyma w normie TSH, to moze sie uda jeszcze naturalnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×