Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość toni24

bole brzucha po owulacji,ciaza?

Polecane posty

Gość gość
ojej temat dla mnie! owulacje mialam pomiedzy piatkiem a niedziela. W srode zaczal mnie kluc lewy jajnik..od wczoraj mam lekkie bole podbrzusza. okres powinien przyjsc pod koniec przyszlego tygodnia .. czy to objaw na okres?. czy ktoras z was tak miala i byla w ciazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasienia29
"Gość" - ja tak miałam z tym bólem jajnika po owulacji - co do efektów będę mogła powiedzieć może jutro, bo wtedy powinnam mieć @. jak się nie pojawi, to zrobię test. Aczkolwiek wydaje mi się, że niestety nie tym razem, bo zaczyna mnie pobolewać jak przed @...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to kasienia zycze takiego wyniku testu, jakiego sobie zyczysz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patka122
9tc i chyba zaczyna się ov. zaczynam głupiec bo cykle moje to 27_31 tak około. Zaczęło się dziś popołudniu i mam nadzieje że do jutra południa będzie ov? bo musi dojechać droga połówka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasienia29
Patka, spokojnie :-) co ma być to będzie! Ja mocno trzymam za Ciebie kciuki a dziś piękna słoneczna niedziela, więc lepiej spędzić ją aktywnie na powietrzu nie myśląc zbyt wiele o ovu. Buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mandarynkaa
Ja mam 25dc i mam od trzech dni ćmienie jajników, a od dzisiaj lekką bolesność piersi po bokach. Owulka była 18 dc. Najlepiej zrobiłabym test już jutro... a @ ma być 20-21 września.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasienia29
Wczoraj jednak nie dostałam @ i dziś z rana zrobiłam test - wyszedł pozytywny!! Tak się cieszę, choć i tak pewnie kupię dziś dwa kolejne i zrbię w kolejnych dniach :) czyli jednak ten ból po owu to było to? Ściskam Was dziewczyny!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patka122
Kasienka wielkie gratulacje ;-) bardzo się cieszę )))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasienia29
Olllunia - ja mialam wlasnie takie bole, teraz bardziej krzyżowe i dziś test wskazał ciążę. Jestem 1 dzien po terminie @, jutro powtorze test, bo sama nie wierzę w swoje szczęście,gdyż to dopiero pierwszy miesiąc starań a ja najmłodsza nie jestem ;-) zrób test dopiero w terminie @, ja zrobilam poprzednio tydzien przed @ i wyszlo negatywnie, a teraz już jest pozytywny z dwoma kreseczkami :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucrezia
Kasienia Wielkie Gratulacje!!! takie wiadomosci podnosza na duchu. Jestem coraz pewniejsza,ze wszystkie te dziwne bole, klucia ciagniecia po owulacji to dobry znak , ze cos sie dzieje i moze sie udac u Ciebie sie sprawdzilo, super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie ja miałam bóle po owulacji przypominające miesiączkowe tylko że w dole brzucha + ból prawego jajnika, o wiele mniej uciążliwy niż bóle brzucha taki kujący i się udało teraz jestem w 13 tygodniu, widziałam już małego na usg jak machał rączkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czesc tu gosc z 13.09 :) kasienka gratuluje! ciekawa jestem czy u mnie ten bol jajnika co chwila jest spowodowany nadchodzacym okresem..czy nie. Moje piersi zrobily sie wieksze..ale to jak przed prawie kazda miesiaczka... okres powinien byc pomiedzy czwartkiem a niedziela... hm... juz sama nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patka122
Dziewczyny mam problem bo dziś 10dc. i zaczęłam plamic na brązowo, nie wiem co się dzieje bo nigdy tak nie miałam, może dlatego że byłam u ginekologa i pobierał mi cytologie. O co chodzi? może ktoś wie? @skończyła się mi jakieś 5 dni temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mili1788
kasienia wielkie gratulacje! super ze ci sie udalo. Dziewczyny nam.tez.sie wkoncu uda. Patka a moze to ma zwiazek z owulacja. Posalas ze to jalos dzis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mili1788
aaa....w poniedzialek mam umowiona wizyte u lekarza rodzinnego ( taka procedura w ttm kraju) tak wiec mam nadzieje ze szybko dostane skierowanie do specjalisty. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalinkaaaa
Czesc dziewczyny:-) wpadlam tu przypadkiem przeczesujac internet w poszukiwaniu info na temat bolu brzucha przed @. Planowana @ ma przyjsc okolo 24 wrzesnia wiec jeszcze troche czasu wiec wydaje sie to absurdalne zeby cos czuc ale od kilku dni czuje klucie jajnika i takie ciagniecie w brzuchu ,mam wrazenie takiego twardnienia,chwilami wydaje mi sie jakbym tam miala kamien.Piersi zaczynaja mnie mrowic i mam taki dziwny smak w ustach.Jestem absolutnie przekonana ze cos sie dzieje ale jaki bedzie tego final to zobacze za kilka dni :-)Nawet jesli przyjdzie @ to nie bede uwazac ze sobie cos wmawialam tylko poprostu organizm nie przyjal zarodka.Mysle ze tak jest w wielu przypadkach,kobiety maja objawy a pozniej przychodzi @ .Moje odczucia sa tak intensywne ze chociaz probuje nie myslec to nie daje rady,nie moge mysli skupic na czymkolwiek innym ! Bede tu czasem zagladac i napewno poinformuje jak sie to skonczylo w moim przypadku bo znalazlam wiele topikow gdzie dziewczyny pisaly o swoich objawach przed @ a pozniej nie wyjasnily jaki byl final a chodzi tez o to zeby pomoc innym ktorzy beda kiedys w podobnej sytuacji,pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patka122
dziewczyny ! Ja osobiście też mam przekonanie , że te bóle nie biorą z niczego. w poprzednim miesiącu też miałam dziwne odczucia i od połowy cyklu (jajeczkowania) bóle , kłucia jajników, nabrzmiałe piersi itp.... , to że w moim organizmie się coś się działo byłam przekonana i wcale nie panikuję bo mam już córkę i ... 38 lat, wiec kilkanaście lat obserwacji mojego ciała i cyklów także Kalinkaaaa podobnie jak Ty, też uważam , że organizm po prostu mógł wyeliminować zarodek ;-( Będąc wczoraj na cytologii , gin stwierdził , że w moim wieku organizm kobiety już zaczyna przekwitać i w ogóle dawał mi do zrozumienie , żebym sobie odpuściła , wiec dziewczynki muszę sobie spokojnie pomyśleć i zasięgnąć jeszcze rady innego gin. a jak tam kasienika robiłaś dziś jeszcze test? buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasienia29
Zlrobilam dzis kolejny test i nadal jestem w ciąży. Za tydzien wizyta u ginekologa :-) druga kreska trochę taka słabsza, ale jest! Dzięki dziewczyny za wsparcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
patka, zmien tego lekarza... mieszkam w de u tutaj to normalne, gdy kobiety maja dziecko powyzej 35 roku zycia... spokojnie..na pewno jeszcze bedziesz miala dzidziusia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasienia29
Patka, mam kolezanke w pracy, ktora zaszla w ciaze po 40 i urodzila slicznego synka. Bez komplikacji! Takze zmieniaj tego lekarza, bo jakis zasciankowy jest i tyle!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mili1788
patkaoja znajoma z pracy ma 37 lat i jest wlasnie w ciazy z pierwszym dzieckiem. Wszystko jest dobrze i czuja sie dobrze. Koniecznie zmien lekarza. Zobaczysz lada moment bedziesz w ciazy. Kasiena jeszcze raz gratulacje. Nie zapomnij o nas i imformuj sie jak przebiega ciaza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny jesteście kochanie <3 oczywiście że nadal obserwacja i przytulne :-) no i czekam na efekty takie jak Kasienka29. Dziewczynki nawet w tym miesiącu zaczęłam prowadzić kalendarzyk i codziennie rano mierze temperaturę,no co wy na to? :-)buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patka122
Zapomniałam o pseudonimie powyżej. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasienia29
Ja też w tym miesiącu prowadziłam pomiar temp. - i od ok. 20 dc miałam 37,2 a w dzień kiedy miała być @ było 37,4. Dziś już 37,2, tak więc to też dla mnie potwierdzenie, że coś się dzieje ;-) no i znowu od dziś trochę "rwało" mnie z jednej strony podbrzusza - ale mam nadzieję, że to nic złego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalinkaaaa
Witam,jak sie czujecie?Mnie brzuch ciagnie i rozpiera caly czas,zmienilo sie tylko to ze nie mam apetytu,czuje sie tak jakbym byla chora :-( Kasienia ja tez mierze temperature,nie robie tego w kazdym cyklu ale mam kilka wykresow bo kiedys sie tym interesowalam.Mam takze jeden wykres ,kiedy okazalo sie ze jestem w ciazy,moge wiec porownywac :-) U mnie z temperaturami jest roznie,ale zasada jedna,w okolicy 28 dnia temperatura spada i przychodzi @ .Kiedys probowalam szukac przykladow ze mimo spadku temp. byla ciaza i faktycznie czasem to sie moze zdarzyc ale to wyjatkowe przypadki.Jesli wiec temperatura spadnie to nawet test nie bedzie potrzebny.Moj cykl teraz jest troche dziwny,inny niz pozostale otoz od kilku dni mam temp.36.7 ani mniej ani wiecej ,wciaz tyle samo,dziwnie to wyglada na wykresie,taka prosta linia :-)Ja mam bardzo niska temperature ciala,pod pacha 35,2 wiec 36.7 to jest podwyzszona,piszcie co u was?:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasienia29
Kalinkaa, u mnie stabilnie :-) @ nie przychodzi i czekam na wizytę u ginekologa- w środę. Jesteśmy z mężem dobrej myśli- aczkolwiek nadal w szoku, że wystarczył jeden miesiąc i już! A od lat mam podwyższoną prolaktynę i trudno z nią było walczyć. Wychodzi na to, że wysoka prolaktyna to moja uroda :-) dam znac, jak już będę po wizycie u lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patka122
dzis znów temperaturka podskoczyła 0,2 stopnie , tak jak po @ wiec może się zbliża ov , zaczęłam mierzyć od 6dc -36,6 ; 7dc-36,4 ; 8 dc-36,7; 9 dc-36,7; 10dc 36,5; 11dc 36,7 i zobaczę jutro czy podskoczy. Sporadyczne mnie rwie w prawym jajniku , ale w porównianiu do zeszłego mc to luzik.Piersi na razie w normie . Co u Was dziewczyny jak samopoczucie ? Kalinkaaaa który masz dc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalinkaaaa
U mnie dzis 22dc wiec juz niedlugo sie wszystko wyjasni.Przez weekend bede troche zajeta,moze uda mi sie za duzo nie myslec :-)a w poniedzialek chyba sie skusze i zrobie test o duzej czulosci ktory moze wykazac ciaze do kilku dni przed @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patka122
dzis od rana ból w prawym jajniku , ov na całego . teraz bedę czekać na efekty ... a jak u Was dziewczyny ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×