Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

owsianka

dziesiąta rano a j a już o pięciu bronkach

Polecane posty

Gość stary wylizywacz
jak Ci się pomieści pięc Bronkowych penisów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chłopaki za chwile wrócą z pifkami więc muszę jakoś sobie czas umilć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atak jacka znienacka
sie podmyj lepiej :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tam oj tam każdemu się zdarza trochę popić, a że mam 2 dni wolne od pracy trzeba korzystać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
wypij moje zdrowie, coooo?:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem wiem daję radę a raczej mój słownik hehe, ale fajnie przynajmniej trochę odpocznę od rzeczywistości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a Ty Leniwcu trzezwa i se
rady nie dajesz :O "niexle" :O 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość józio
po pięciu penisach , mieszance bakterii to odkaż psite . ach te brudne niedomyte polki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napiszę bardzo króciótko nie widzę nic wspaniałego w tym,ze ktoś pije alkohol...dla mnie taka osoba to totalne dno...ot tak moje skromne zdanie. PS.naprawde nie masz się czym chwalić autorko tematu,nie zabłyśniesz dzięki temu ze wypijesz piwo...powodzenia na przyszłosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
kukielka, ale pojechalas.........:D:D:D:D:D:D:D:D:D :o:o:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cichydzon
masz racje trzeba korzystac z zycia , tez lubie takie maratony, a do kolezanki Mała_szmaciana_kukiełka Ty jestes jakas chora zniewiesciała pacjentka , mysle ze Ty jestes dno skoro oceniasz tak innych ktorzyt maja ochote sie napic, alkohol jest dla ludzi i jesli nie przeszkadza w zyciu i ktos lubi to jak najbardziej jestem za , sam osobiscie dla wyluzowania dnia po pracy zawsze sobie cos walne, a jak jestem na urlopie to melanz non stop i powiem wiecej mam niepijaca zone i jej to absolutnie nie przeszkadza , jesli sie troszke odstresuje w ten sposob nawet mi z soczkiem w reku towarzyszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cichydzon bla bla bla ulzyło???mam nadzieje że tak...twoja opinia mnie absolutnie nie interesuje,jezeli masz natomiast potrzebe opowiedziec komuś o swym celu życiowym jakim jest picie alkoholu zgłośc się do AA,tam na pewno z przyjemnością Cie wysłuchają...to na tyle:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liberal girl
fajnie, że jesteś wyluzowana, ale informowanie świata o tym ze się coś wypiło, zjadło, zrobiło siku czy wycidnłęo pryszcza jest śmieszne :0 Pijesz bo lubisz, czy dlatego, że lubisz o tym gadać?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tak ogólnie nie pije ale mam w pracy teraz "weekend" więc korzystam, wtedy kiedy by się będziecie wylegiwać w niedzielę rano w łóżeczku to ja będę ciężko pracować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślałam że w takim celu jest utworzone to forum by każdy wylewał swoje żale itd. W takim razi będę pisała o Michaelu, bo to jest bardziej na czasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liberal girl
a tak naprawdę to mi smaka narobiliście napiąłbym się zimnego drinka tylko w innych okolicznościsch przyrody:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem można wykorzystać inaczej ten czas, miałam myć okna hehe i w ogóle, ale tak mi się nie chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×