Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivvvvvvvvvonaaaaaa

jaka kwota alimentów na dzieci

Polecane posty

Gość ivvvvvvvvvonaaaaaa

ile żądać w pozwie alimentów na dwoje dzieci 12 i 14 lat.Dodam,że mąż pracuje na czarno i zarabia ok. 1800 zł netto.Ja obecnie poszukuje pracy, jestem na stażu dla bezrobotnych, w mieście którym pracuję jak straszne bezrobocie.Mam zamiar złożyć od razu pozew o rozwód, ponieważ mąż jest alkoholikiem i znęca się nad nami od dłuższego czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a pisz ile chcesz
na czarno zarabia to i tak guzik Ci wypłaci, będziesz musiała mieć komornika, który i tak będzie miał sprawę w dupie tak czy siak płacić będzie pomoc społeczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ivvvvvvvvvonaaaaaa
no pewnie tak będzie, ale ile żądać alimentów???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teryghfdhfdhfhsfh
zobacz ile juz jest takich tematow i pisz tam . Po co zakladac kolejny identyczny ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudka ale temat
żądaj ile sie da na dzieci na siebie, na babcię tez żądaj nic nie rób najlepiej tylko żądaj! i pozew zacznij od ŻĄDAM to ci sędzia uświadomi na czym to wszystko polega...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiolllllllllllllllla
klaudka jesteś świrnięta, ty chyba tylko żądasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trusski
ja dostaje 400 zl od mojego eks. tak sie umowilismy. nie poszlam do sądu. moja mała ma 2 latka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty żadaj tyle
ile sama możesz zapłacić, bo utrzymanie dzieci jest obowiązkiem obojga rodziców, a ty raczej za "szukanie pracy" wypłaty nei dostajesz, hę? to jak dołożysz 300 to będzie dobrze....to i on wtedy 300 i już masz 600 na dzieciaka.., na drugi9ego drugie 600 i wcale już do roboty iść nie musisz tylko możesz szukać i szukać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×