Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fgfgfgfg88

Błagam ..tylko wy możecie mi pomóc.Wszędzie szukam info ale to forum to nadzieja

Polecane posty

Gość fgfgfgfg88

Chodzi o moja siostre.bardzo sie martwie bo ona od dłuzszego czasu ma straszne objawy i nie chce isc do lekarza za żadne skarby..a ja nie umiem jej namówić a sila jej nie zaciągne.. ma 25 lat dopiero ale ma juz chore serce bardzo powaznie..bylaby moze zdrowa gdyby nie lekarze którzy zlekcewalzyli jej chorobe bo smial isie ze jest za mloda na chore serce..dziś ma bardzo poważne problemy takie jak cisnienie hiperkinetyczne i tachikardie napadową ..częstoskurcz napadowy czy jakos tak..ale ja nie o tym .. chodzi o to ze od pewnego czasu ona ma ból w mostku jak coś zje ..taki ścisk tam ze nie chce jej jedzenie przechodzić..ale to nie zawsze tylko najczesciej z rana podczas pierwszego posilku..kiedyś obudzil ją w nocy straszliwy ból mostka taki gniotący duszący .. ciągle ma zgagi i odbija sie jej po jedzeniu oraz jedzenie sie jej wraca do przełyku i kwas czuje..ale najpowazniejsze to to ze własnie na wysokosci przelyku w mostku ja tak gniecie i boli..ja juz nie wiem co robic.>?co raDZICIE ?POLECILAM GASTROSKOPIE ALE ONA MÓWI ZE MA ZA POWAZNIE CHORE SERCE I NIE MOZE PEWNO GASTROSKOPI ZROBIC BO MOGLIBY JEJ COS TAM USZKODZIC..ma uraz bo ojciec chlopaka jej zmarł przez gastroskopie bo lekarze mu uszkodzili cos w sercu .rozumiem wiec ze sie boi..tak sie martwie o nią ..wiem ze jeste mgłupia ale nawet tutaj napisalam zeby mi ktos cos poradzil ..gdzie powinna sie udac moja siostra z tym problemem itd..prosze was o porade..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sindey
miałam robioną gastroskopię 2 razy, muszę przyznac że nie jest to przyjemne uczucie, ale nie ma się czego bać, można oddychać spokojnie ustami. przed badaniem podpisuje się zgodę w której opisane są też możliwe przypadłości w czasie badania. ale jest małe prawdopodobieństwo że coś się stanie, jeli lekarz wykonuję ją prawidłowo. Jeśli Twoja siostra jest chora i boi się gastroskopi, to niech pojdzie na konsultacje do gastrologa, może dałoby radę wykonać badanie pod narkozą. powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkt6666
wsploczuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghjkl
raczej te doleglowości są związane z chorobą układu pokarmowego,pewnie ma przepuklinę rozworową i refluks żoładkowo przełykowy.Naprawdę bez gastroskopii sie nie obędzie.Miałam ją trzy razy i da się przeżyć.Niech się nie boi ,to nie jest żadna wielka ingerencja w organizm.Serce siostra ma chore przez lekarzy,żeby teraz znowu nie miała pretensji że to przez lekarzy,po prostu sama nie chce dbać o swoje zdrowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wooff
zal mi jej tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdaaa
makabra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×