Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Majka Z.

Matki i przyszłe matki nieciumkające

Polecane posty

Mamazu- ładnie się trzymasz:) Dobrze,że doczekałąś terminu:)jak jeszcze potrzymasz to w niepokalane trafisz:) Myszsza- ja słonecznego nie lubię. obok jest bukowe-bardziej kolorowe i spokojniejsze. może tam byłaś. to prawie jedno. najbardziej "kolorowa" jest moja dzielnica:D w prawdzie bloki szare ale jakie barwne towarzystwo:D

grubas rośnie-trzeba machnąć parę fotek. zaraz idę się choć trochę uczesać coby jakoś wyglądać na pamiątkę;)już nie pamiętam kiedy się czesałam:O

ja dokladnie nei wiem co to bylo alonu mowili ze sloneczne :d zaprowadzili mnie tam spili a potem na pociag odprowadzili :d tam siostra mojego dawnego lubego mieszkala :) pamietam tylko ze ogromne osiedle i kolorowo wymalowane bloki kiedy w tamtych czasach na slasku wszystko bylo szare, dzis te zmamy takie kolorowe bloki :)

no mówię,że to prawie jedno. ja dokładnie nie rozróżniam. wiem,że na jednym spokojniej a drugie koło drogi bardziej położone. chociaż jak w głąb wejść to też przyzwoicie. ale to drugie bardziej kolorowe bo nam nawet ulice od koloru budynków się nazywają:)

przestawiłam się trochę i już mnie senność morzy... mój organizm jest bardzo plastyczny

Obżarłam się czekoladkami.. a konto już dostałam ;) Do tego piwsko i chipsy.. :O Jak szaleć, to szaleć.. :P Będzie: blurp..! :D

..Ananas byłby zdrowszy.. Mamazu - ooo, to jeszcze Ty..? :P Chyba idę spać.. bo jutro żyć mi nie dadzą.. :)

ja też sobie piwko zapodałam, a co ;) ale też mnie morzy wczorajsza impreza czkawką się odbija

To se "poszukałam" - a temat trzeci od góry.Reaktywacja, cześć :)

wpadnij jutro, teraz to naprawdę muszę iść spać, bo już nie widzę klawiatury...

ngLka!!!!! Co za come back!!!! :D Kopę lat! 🖐️ 🌻 Chyba ze 2 lata się nie spotkaliśmy! Co u Ciebie?? Czy udzielasz się na cafe w temacie naszego wspólnego(niegdyś) hobby?? Bo ja prawie nie. Ciągnę tylko swój wątek o toxo. Już 4-ty rok! :) Pozdro dla wszystkich nieciumek! 🖐️ )) Pewnie myślałyście że o Was zapmniałem, co?? :P Zadną miarą! :classic_cool: Tylko z czasem na net u mnie krucho i nie miałem kiedy ponieciumkać z Wami. :(

wow coz za powroty :) to mzoe jeszcze jb76 i havanna? ja dzis nieprzytomna jestem ta mala gnida spac nie dala obeznana te twoje czary na opak dzialaja :) w dniu imienim wszytskim Baskom blblbla wszytskiego naj :P:P

No to stawiam :D - co komu potrzeba, bom wyposażona "na okolicznost' " :D Kawa, flaszka oraz francuskie czerwone - spróbujemy, bo pani w moim monopolowym przestała sprowadzać pyszne gruzińskie białe..bu.. :) Podczytująca - Vivaat! Chłopa dobrego, spolegliwego na całe Życie jak w Madrycie :D http://www.youtube.com/watch?v=hf6ilnWOjC0 Gośćcie się, a jutro ripley :P Nglka - WITAJ ZNOWU W SZEREGACH :) Nawet gdzieś się zetknęłyśmy na jakimś innym topie, ale juz nie zaczepiam starych znajomych ;) Wyjątek zrobiłam dla Papierowych - ale do końca nie wiem, czy to była ona, bo nie zareagowała. Nadal zajmujesz się bizuterią? Chyba, że Cię z kimś mylę.. ta moja skleroza.. :O Poproszę Mikołaja, żeby ją sobie zabrał.. ;)

Hehe.. I jeszcze ślepa.. bo masz w stopce.. :P Ale ja już staruszka :p lada szelest.. ;) to mi uchodzi.. ;)

stawiam torcik cium tiramisu, będzie do kawy jaz znalazł a procenty trochę później, bo cały dzień przede mną i trza się jakoś trzymać. Nawet ojciec dziecia już zadzwonił z życzeniami - pewno łapie punkty przed przyjazdem na święta :) Na niewiele mu się to zda, ale jeśli wykazuje dobrą wolę, to czemu nie... Kurcze baśki po wodzie to BN po lodzie? Ktoś ma jakieś prognozy na święta?

Wszystkiego najlepszego dla solenizantek :D Zdrowia, szczęścia, pomyślności niech na pyskach uśmiech gości :D 100 laaaat!!!!!!! Dzisiaj byłaby też moja 7 rocznica ślubu z byłym :P Wypjcie i za to, że jej nie ma :D

lekarki moje niezastąpione! na dłoniach- po wewnętrznej stronie- mam coś pod skórą. to są takie małe grudki- których normalnie nie widać. ale jak się dłonie wysilą- np. przy temperowaniu kredek- to wtedy są widoczne i w sumie bolesne. co to za dziadostwo???

na dloniach czy nadgarstkach? na dloniach nie wiem, na nadgarstkach tak sie objawiaja guzki reumatyczne, a w ciazy szczegolnie potem znikaja ja sie smialam ze mi kaktus wyrosl ale na samych rekach to nie wiem