Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Majka Z.

Matki i przyszłe matki nieciumkające

Polecane posty

nikt nikogo chyba nie pyta czy może, w każdym bądx razie ja po świńsku się wpierdzieliłam :) najwyzej potem cię wykopiemy jak podpadniesz ;) :-P

Gość przywleczona koleżanka
musiałam interweniować,bo walka była;)zaraz wymyśle jakis nick

poniewaz ja tez jestem w pracy jak by nie było, ide wstawić pranie :) niech będzie ze coś robię przez ten cały dzien :) aa ostrzegam ze ja mam w nawyku zdawac relacje z prawie wszystkiego co robie ;) no moze robienie kupy wam zaoszczędze ;)

ja tez jestem w pracy.moj partner siedzi w domu z nasza Emi,gotuje mi obiadki a ja zarabiam:D takie czasy hihi ale chwilowo dobrze mi z tym bo mam wreszcie wymarzona prace i staram sie tu jak najbardziej wkrecic.a zreszta corka ma wakacje i ktos musi z nia byc i tak calymi dniami.

Się zgłaszam jako nieciumkająca, ale i nieprzeklinająca przyszła matka, która się nie wpisuje w tabelki i nie wkładała sobie palców w żadnym celu, bo od tego ma ewentualnie męża tudzież lekarza :P raz na jakiś czas. pearlineee no wiesz, najciekawsze dla siebie zatrzymujesz :D

ja w domu,córka lat 4,druga za niedługi czas:)

Moja ma na aktualnie 10 miesięcy i też siedzę w domu ( znaczy się pracuje w domu:P ) a padre zarabia ( aktualnie śpi:P i młoda też śpi)

mała blondynka---strasznie zapracowana rodzina widze:D wymyslcie mi nick

no dobra mnie już tu się podoba Agatka jak się rozkręce to ci opowiem i o kupie ;) a o hemoroidach to juz na bak, nie przywleczona? ;) co do zamiany ról to gratulacje :) ja się na to nie piszę bo niestety pewnei musieli byśmy z kosza żywność wygrzebywać jak to ja bym zarabiała :)

jeszcze sie dobrze nie rozpisałam z Wami a już muszę iść bo mi syrena allarmowa w łóżeczku wyje.będę zaglądać

papierowe miałam podobne dylematy. Wyszło na to że jakoś dajemy rade ;) a w sumie nawet jakoś jakoś;)

no strasznieeee;) Nie no wrócił z pracy to śpi... a niech śpi przynajmniej mam spokój A co do \"pracy w domu\" to faktycznie czasem ciężka robota, nie sądziłam nawet że aż tak. Jak są chwile gdy dziecko śpi to mogłabym spokojnie np posprzątać ale kiedy czas dla siebie? I tak jakoś staram się większość rzeczy robić z dzieckiem a gdy śpi to odpoczywam i ja. Dobrze że nie jestem przesadną pedantką, jak można określić kolor podłogi to znaczy że jest czysto:D

Gość ja jestem dzieckiem
nieciumkajacej matki ;P wprawdzie 23letnim ale zawsze ;) dzieki temu zemmoja matkamowila do mnie normlanie (gorace a nie "sii), cukierek a nie "cucu" czy inne cholerstwo) zaczelam w sumie bardzowczesnie jak na dziecko wyslawiac sie zdaniami ;) moze ofc nie jakimimis wybitnymi ale takimi "doroslymi" ;)

papierowe zestawienie ciekawe ;) co do prac domowych wszystko jest kwestią udanej mistyfikacji ;) grunt to zrosić czoło na powrót męża i powitać go ze szmatą w ręku ;) z tekstem: widzisz i tak od rana ;)

moja sąsiadka kupiła dzieciom psa,dali mu imię pięknie i fajnie wszystko a potem na psa mówią psi psi:o bo dziecko tak powiedziało to teraz pies jest psiu psiu.Słuchać tego nie mmogę,bo pies to chyba nie jest mega trudne słowo,nie?

Papierowe_Nozyczki o proszę też mam w domu krem krówkowy i tak stoi i nabiera mocy bo nie wiem co z nim zrobić:/ My mieliśmy na obiad tosty:D I żeby nie było, nie ja robiłam bo usypiałam akurat dziecko. Moje dziecko to jakieś ADHD chyba ma, więc czasem nawet nie mam czasu pierdnąć przy niej:/

uroczyscie oświadczam że mi się podoba tutaj i bedę nadawać. Często i gęsto ;)

no moja córa tez jest absorbująca - dziadkowie ledwo w dwóch dają rade, a uparta strasznie hmm ciekawe w kogo ? na pewno w tatę :)

w kwestii nazewnictwa zwierząt: mam w domu kota i jak raz drapnął moje dziecię ona stwierdziła: a to chuj:-o od tej pory klne tylko na necie ;)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować