Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Taśmunia

Problem z krzywymi zębami i rodzicami.

Polecane posty

Dzisiaj piszę do was z takim problemem. Mam 15 lat i strasznie krzywe dolne zęby :( Rodziców nie stać na aparat, bo to koszt ok. 2500 zł (tak mi powiedziała dentystka), więc jestem zostawiona ze swoim problemem sama. Aparat jest refundowany do 12 roku życia. Ale nie mogę na razie wpłynąć na rodziców, bo oni twierdzą, że to za dużo kasy i wcale nie mam krzywych (ale gdy porównuje swoje z koleżankami, które noszą aparat to moje są masakryczne) i tak wszystko kręci sie w kółko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wsass
wybic zeby i po klopocie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja poradzę tak
idź do kilku ortodontek i porównaj ceny,na pewno można założyc aparat taniej.ja porównałam i mam za 1300.Masz już 15 lat,więc spokojnie możesz popracować w wakacje i zarobić choć połowę potrzebnej kwoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bedzie swietnie
a tam 2500 co za cena-szok, znajdziesz i za 1200 i mowie tu o duzym miescie jak gdansk, za 3200 masz juz krystaliczny, za rok bedziesz miala 16lat, zacznij jakies prace dorywcze w wakacje np rozdawanie ulotek i poprostu odkladaj kase, na kazde swieta typu urodzizny, imieniny, swieta etc pros o kase i mow otwarcie zbieram na aparat! jak bedziesz zdeterminowana na bank sie uda!!!! i nie wazne za jak dlugo ale zrob to dla siebie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja mieszkam w małej mieścince i tutaj cuda się takie dzieją cenowe, że szok. A o pracę się pytałam, chcialam zbierać na polu itp, ale nic z tego wszędzie już wszystko zajęte i mnie nie chcą :( Musiałabym stanąć na autostradzie odległej o 100 km, żeby coś zarobić :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×