Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cuba22

Zostawiła mnie bo chce się ustatkować

Polecane posty

Gość cuba22

Byliśmy ze sobą 2 lata i bardzo ją kochałem, co jej często udawadniałem. Po pół roku naszej znajomości przyłapałem ja na zdradzie, ale tak byłem zakochany, że postanowiłem jej wybaczyć( nie było to łatwe uwierzcie mi). Niedawno straciłem swoją pracę i od tego momentu zaczęły się kłótnie. Ja zawsze próbowałem uspokoić sytuację, często to ona wsczyała kłutnie, przeważnie o byle co. W koncu ze mną zerwała bo jak to powiedziała- " chce być z facetem, który zapewni jej normalne życie, dom, samochód itp" w dodatku twierdzi, że jestem nikim i że nie jestem jej wart. Wiem że już tego nie mogę uratować, ale powiedzcie mi czy to jest moja wina, bo czuje się bezwartościowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bjj
ona cie nie kochal, zwykla szmata a teraz przeslanie do lasek ktore odchodza gdy cos sie zjebie w finansach: murzynski chuj wam w krzyz, zdychajcie szmaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cuba22
Heh, właśnie dostałem smsa od niej, że przestała mnie kochać po ostatnich wakacjach( pamietam, że wtedy była zła bo nie dostałem urlopu i nie mogliśmy jechać na majorkę tak jak ona chciała) Ech chyba byłem ślepy, ale nadal to mnie boli, dlaczego mnie okłamywała?? Tylkko dlatego, że miałem dobra prace?? Do dupy... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaammmm
Uważam że Ona wyświadczyła Ci przysługę , byłbyś z kobietą kochającą pieniądze a nie Ciebie. Gdyby to okazało się dużo poźniej bolało by bardziej.zycie po prostu takie jest...nie do końca sprawiedliwe.Ale wierz mi że kiedyś będziesz szczęśliwy z takiego obrotu wypadków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×