Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bordie_mm

Co myślicie o młynku do odpadów?

Polecane posty

Gość mam młynek od roku
W każdej komorze można mieć młynek, nie potrzeba do tego osobnej. Ja mam np. jednokomorowy okrągły zlew. w dwukomorowym też ok, do każdego zlewu można zamontować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam i polecam
ja mam jednokomorowy zlew i do tej jednej komory podłączony młynek, druga komora nie jest do niczego potrzebna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AAAA mam już0
Kupiłam ten młynek co polecałyście i faktycznie mąż go bez problemu zamontował:) Działa rewelacyjnie:) Pluje sobie tylko w twarz, ze nei kupiliśmy go wcześniej. Wygoda i oszczędność w jednym. Ostrzegam wszystkich którzy chcą mieliść folie itp. Jest przepis który zabrania takich praktyk. Więc uważajcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam w mieszkaniu młynek od niecałych dwóch tygodni. Wymienialiśmy cały zlew i szczerze mówiąc nie miałam w planie kupna młynka, ale jak kupowałam zlew to mnie sprzedawca namawiał na dokupienie młynka, jednak ceny były zabójcze - powyżej tysiąca złotych. Poszukałam w Internecie i kupiłam na moderni.pl model Teka TR-5.2 za 620 zł, czyli prawie o połowę mniej niż w salonie stacjonarnym. Jeszcze nie jestem obeznana do końca z możliwościami tego sprzętu, ale widzę wielką wygodę. Kości na wszelki wypadek nie wrzucam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość momi4
Nie wyobrażam sobie bez niego życia :) super sprawa i polecam z czystym sumieniem.Ja mam najtańszy model franke montowany 6 lat temu(raz się zepsuł,teściowa chciała zmielić śrubkę,ale mąż poradził sobie z naprawą)Teraz przy remoncie wymieniamy na nowszy model. Tamten nigdy nie śmierdział,mielił wszystko co do zmielenia się nadaje i zmniejszał naszą produkcję śmieci o około 1/3 jedyny mankament to ograniczona powierzchnia pod zlewem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaipur
dziewczyny, czytałam Wasze opinie i też dojrzałam do tego, żey kupić młynek. ostatnio przerób warzyw mi tak wzrósł, że nie wyrabiam z wyrzucaniem śmieci ;) napiszcie prosze jaka marka jest u Was w użyciu!! że TEKA i Franke to już wiem a sa inne w podobnej cenie, które wypróbowałyscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frankeee
ja też kupuje franke jest w promocji za 465zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo polecam taki mlynek
tu gdzie mieszkam to jest standard(t?)owe wyposazenie kuchni jak piekarnik czy zlew.Super sprawa.Uzywam od ponad dwudziestu lat.Nie jest skomplikowane do zalozenia bo moj maz sam zakladal dwukrotnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaipur
Coraz bardziej sie do tego skłaniam :) a jaki młynek teraz masz i z jakich korzystałas wczesniej? firm jest kilka, ceny bardzo zróżnicowane. Nie chciałabym kupować najtańszego po to, żeby go dalej przeklinać i przestac w końcu używać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlynkidoodpadkow
zapraszam na www.mlynkidoodpadkow.pl tam jest więcej informacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha, a ja ostatnio zakupiłam młynek w firmie Promat. Z tego faktu pragnęłabym odświeżyć ten wątek, temat jest dla mnie stosunkowo nowy i chętnie dowiem się więcej, szczególnie od użytkowniczek. Wiem jedynie, że mięsa mielić nie można. Czy macie inne porady, może inne ciekawe spostrzeżenia? Młynek mam od tygodnia - Evolution 200 ;) i jak na razie jestem zachwycona. Zakup ten to dobra inwestycja, przynajmniej takie w tym momencie mam przeświadczenie. Poza tym firma zrobiła na mnie korzystne wrażenie, polecam. Czekam na rozwinięcie wątku, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssssssssstrzyga
od tygodnia powiadasz? No ja już mam trochę taki młynek i bzdury z tym niemieleniem mięsa opowiadasz ;), ja wrzucam praktycznie wszystko. Problemów nie ma ;) Nie bój się z niego korzystać , bo mija sie to z celem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Używam młynka jakieś 5 lat i jestem bardzo zadowolona. Dzięki niemu jest mniej śmieci. Latem, gdy jest ciepło, żadne odpadki nie śmierdzą w koszu, bo niemal wszystko można zmielić. Co do mięsa, to nie wiem, bo nie mielę. To co odkrajam, to zjada kot, a jak mam jakieś kostki z kurczaka, to jednak ich nie wrzucam do młynka. Chociaż nie próbowałam, może by i poszło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o rety po co to
mam młynek france za około 600zł świetnie miele jednak gdy wrzuciłam łupiny od cebuli zapchała się rura i niedawno poprawiłam końcówkami od kapusty też nie poszło, w obu przypadkach wiem że było za dużo od razu włożone moja głupota. Jedna rada kupujcie razem ze zlewem ja mam inny bo złodziej w internecie wziął pieniądze prawie 1000zł za zlew frankie i nie przysłał (tak nacięli bardzo wiele osób w kraju tak powiedział mi policjant na przesłuchaniu) i kupiłam drugi z innej firmy i tam coś nie pasowało przy otworze trudno było zamontować za grube dno zlewu było i pod wpływem drgań luzowało się ale teraz mam porządnie założone i jest ok. Bardzo polecam super sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobry zakup
Mam od 3 lat młynek, jestem bardzo zadowolona. Mielę wszystko wg instrukcji, kości z kurczaka też. Nie mieli śliskich włókien np. z piersi kurczaka lub małych chrząstek. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniana 11
ale nowości a od nich już krok do wylęgarni szczurów! ale cóż polak kupi każdy badziew

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ambitnapanidomu
ooo, widzę że ktoś też się zdecydował na insinkeratora z promatu ;) ja mam evolution 100 już od długiego czasu i powiem szczerze, że nie zamieniłabym go na żaden inny. chyba, że ten sam tylko model wyższy jak twój ;) Ze swojego w każdym razie już od 3 lat jestem baaardzo zadowolona. Głównie dlatego, że jest takicichy! Pomysł z młynkiem do odpadków przyszedł mi do głowy kiedy zobaczyłam jak to działa u koleżanki w kuchni , wtedy stwierdziłam, że to bardzo użyteczne urządzenie, ale piekielnie irytujące dźwięki wydaje (jej był dosyć głośny). Poszukałam, poczytałam i trafiłam na mojego faworyta. Skubaniec ma system tłumiący dźwięk o 40% i to naprawdę robi różnicę. ten Twój koralowskap jest cichszy nawet o 60, więc powolutku zaczynam myśleć nad zamianą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goldenbabyxxx
Zamontowałam właśnie młynek Franke i nie mogę zmieścić swojego kosza na odpadki. Czy ktoś moze poradzić jaki będzie pasowal do tej ograniczonej przestrzeni jaka zostaje pod zlewem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czy wiecie coś na temat odcedzania np makaronu w zlewie z zamontowanym młynkiem? czy do młynka musi być osobna komora??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaki model franke
Ja równiez chce kupic młynek,ale mam dylemat nad modelem.Jak bardzo różni sie franke up 250,280 od up 300 ? Na razie wiem ,że ceną no i mocą,ale czy faktycznie jest duża różnica mielenia? Jakie macie moce młynków FRANKE ? możde doradzicie coś? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z mlynka bylam zadowolona przez 3 pierwsze miesiace po zamonotowaniu w nowym mieszkaniu. Niestety, wlasnie jestem po powaznej interwencji hydraulicznej, ktora umozliwila przywrocenie normalnej pracy kanalizacji. Otoz okazalo sie, ze mlynek owszem mieli, ale w ten sposob powstale odpady ZATYKAJA RURY KANALIZACYJNE. A o tym producent nie wspomina. Hydraulik musial niezle sie napracowac, zeby te rury odetkac. Odradzil dalsze stosowanie tego sprzetu, wiec wymontowalam mlynek i zamierzam sprzedac go na Allegro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_magdaalena
Mamy zamontowany rozdrabniacz od 2lat:) Jak na razie zero problemów czy napraw:) może to kwestia firmy i jakości? U nas zamontowaliśmy taki młynek z promatu, i wszystko hula. Ale fakt, faktem, że zanim się zdecydowaliśmy na zakup to sporo się naczytaliśmy na forach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co myslicie o wspolpraca z ta firma www.nowista.pl? prowadze salon kosmetyczny i produkuje naprawde duzo odpadow niebezpiecznych, zastanawiam sie czy wartro podjac wspolprace z taka firma, z drugiejk strony troche glupio wyrzucac to wszystko do kosza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z odpadami miałem większy problem, bo generowałem ich dużo ze względu na firmę, którą prowadziłam i dopóki nie znalazłam www.cegio.pl to nie wdziedzałam co z nimi zrobić. Dziś to bardzo proste. Zlecam na stronie zlecenie i zgłaszają sie do mnie firmy po wywóz odpadów. bardzo fajna opcja szczególnie dla przedsiębiorców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@gość, zamiast wykorzystywać do tego giełdy lepiej zainteresować się czymś bardziej sprawdzonym i jeśli o mnie chodzi zadowalającym w 100 procentach w temacie odbioru i wywozu odpadów. Sprawdź sobie www.utylizacja.legnica.pl i problem tak jak się pojawił tak szybko zniknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Według mnie wszystko co może pomóc w ochronie środowiska, w tym segregacja śmieci jest niezmiernie ważna. Wiele przydatnych informacji na ten temat można uzyskać ze strony www.pgrproeko.pl. Ja za każdym razem gdy tylko uzbiera mi się troche niebezpiecznych odpadów kontaktuje się z nimi, po czym przyjeżdżają po to i zajmują się utylizacją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubisz otaczać się mnóstwem pięknych przedmiotów. W kuchni na pewno przyda Ci się koszyk wiklinowy w kształcie owalu. Produkt dostępny jest w sklepie internetowym CoZaCena – www.cozacena.pl w niskiej cenie. Naprawdę polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×