Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dupa trzeba umiec kierowac

co za durne kobiety

Polecane posty

Gość dupa trzeba umiec kierowac

wiecie co,, chyba ja mam szczęście mieszkać na takim osiedlu, gdzie jest dużo samotnych matek z 2-4 dzieci, co najgorsze jest to, że ciągle narzekają na to swoje biedne życie, że ojciec ich dzieci to drań ,pijak, i miały dosyć życia z takim draniem, nierobem. Zgodzę się, tylko dziwi mnie jedno, jak facet drań, pijak, a one pomimo tego rodziły dziecko za dzieckiem. Mam nieraz ochotę powiedzieć takiej jednej z drugą, że takich durnych bab to nigdzie chyba na okolice nie znajdzie., bo dla mnie to jest logiczne, ze jeżeli facet lubi wypić, no to co, one myślały, ze rzuci picie, bo ma Marychę, Kachę itp. Owszem mogły próbować z nim żyć i pomagać mu aby rzucił picie, no ale już od razu decydować się z pijakiem na kilkoro dzieci to chyba tylko byle łajza a nie matka tak potrafi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaja
eeee,u nas jest taka jedna co ma 10 dzieciaków i mąż tez pijak,mieszkaja w takiej ruderze,gdzie nawet nie ma ubikacji i wszyscy załatwiaja sie do wiaderka a wieczorem napełnione wiadro sie wynosi,masaka,to nie sa żarty:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orzechowe ciasto
Ja osobiście nie wnikam w to ile kto ma dzieci i jak im się w życiu powodzi tylko wkurza mnie jak takie patologiczne rodziny ciągną kase z państwa bo lepiej im to się opłaca niż uczciwa praca. Dlaczego wszyscy mają płacić za ich olewczy stosunek to czegokolwiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzbea iwedziec z kimmmm
też mnie wkurzają takie matki, najlepiej jakby takie idiotki schodziły mi z drogi, bo dla mnie one zamiast rozumu mają sieczkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upass
upsaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vlvlvlvlvlv
co za durne kobiety ??? co za durny temat !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takajednamama
nie bądźcie takie hop do przodu!!!Nie wiadomo jak Wam się życie potoczy!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem w 36 tc
A ja sie zgadzam z autorka i tez wkurza mnie cos takiego niemilosiernie, natomist strasznie szkoda mi dzieciaczkow z takich rodzin...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do takajednamama
to trzeba wiedzieć z kim się decydować na dzieci. Każdy jest kowalem swego życia.To nie orbi się dzieci z byle patałachem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość we wsi neta założyli...
Znam taką jedną Panią (bezrobotna, bez prawa do zasiłku, do emerytury daleko - pracy nawet nie szuka od lat), ma 2 dorosłych synów, którzy jakoś sobie radzą, mają matury, pracują i mają każdy po 1 dziecku. Żaden nie ma mieszkania, samochodu czy czegoś cennego. Jeden z nich to chłopak mojej przyjaciółki, więc wiem co nieco o tej rodzinie. Jej mąż pije winka z osiedlowymi żulami i jest równie czerwony na gębie jak oni. Owa Pani potrafi niejedną parkę/małżeństwo obgadać. Nie raz słyszałam, że mąż tej to pijak, a tamtej nierób. Ze ta so studiów nie skończyła i wpadła, a tamtego to na nic nie stać. Sama swojej sytuacji rodzinnej nie widzi...może z wami jest tak samo??? Nie ma to jak wpiprzać się w cudze życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciasto orzechowe
też dziwie się kobietą które maja po kilkoro dzieci z mężem pijakiem. Rozumiem jedno dzieco no nawet dwójka ale więcej to już głupota. jeżeli się nie chce od takiego chłopa odejść to niech chociaż się zabezpiecza. co takiemu dziecku się da, przekaże patologia to najgorsze co dziecko może spotkać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale niektore daja tylka
też znam takie idiotki co mają kilkoro dzieci i to nieraz kilku ojców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam nieprzyjemnosc mieszkac takim otoczeniu. Wiekszosc samotnych matek, narzekały jakie biedne sai do opiki wiecznie biegały, apozniej z dzieciaczkami po barem siedziłay z piwskiem przy pysku. Jedna Marzenka ma 24 lata, 5 dzieciaczkow a kazde z kim innym, a najgorsze ze nawet nie wie z kim ma te dzieci. w nocy piski na klatce, biegaja dzioeci zapłakne a te idiotki nawalone zmieszkania do mieszkania sie przenosza, to jest fakt, szok ze takie rzeczy sie wyraboaja, szkoda dzieciaczkow, bo te flondry nich robia co chca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chodzi o wpindrzanie się w cudze życie, ale pewne spostrzeżenia społeczne. Ja też uważam, że trzeba liczyć się z tym, z kim idzie się do łóżka i z kim będzie się miało dzieci. Życie może być różowe, albo szare, może się różnie potoczyć-owszem. Ale trzeba pamiętać, że od naszych decyzji i wyborów zależą losy innych ludzi- zwłaszcza dzieci. A co do tematu- mnie czasem dziwi, że kobiety potrafią mieć np. 6 dzieci- a każde z innym facetem. Ja rozumiem, że każda z nas szuka w życiu miłości i szczęścia u boku mężczyzny, ale to chyba nie znaczy, że niemal każdego napotkanego faceta należy wypróbować jako ojca?! Każdy ma prawo szukać partnera, ale fajnie byłoby, gdyby to nie odbijało się na dzieciach. I na psychice tych kobiet- bo w końcu one najczęściej i tak zostają same. Z gromadką dzieci o różnych nazwiskach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzeba umiec dawac
wiesz co, mnie to owszem szkoda, a co do psychiki tych kobiet, to nie, bo dla mnie to sa chore psychiczne kobiety co rodzą dzieci z bez opamiętania się z kim. Kto powiedział, ze mając faceta należy rodzić od razu dzieci i to kilkoro, przy tym nie mając na ich utrzymanie. Owszem faceta można mieć i to nie jednego, ale mądra kobieta nie dopuści do ciąży widząc, że facet nie jest odpowiednim ojcem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×