Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mikula123

dowody przy rozwodzie

Polecane posty

Gość mikula123

Moj maz wniosl pozew o rozwod, najpierw bez ozrekania o winie.Na pierwszej rozprawie nie zgodzilam sie na rozowd to jego adwokatka od razu mial przygotowany pozew z mojej winy.Maaz nie chcial zadnej mediacji, zadnego porozumienia..nic.Mamy dwojke dzieci, w tym jedno malutkie. maz ma mloda panienke.W poziw napisal, ze ja sobie to ubzduralam. Mam jegi bilingi rozmow i sms , bede miala jednego swiadka -jego lkuzyna.On zezna jaka jest prawda.Czy to wystarczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hksduncoe
zdjęcia i świadkowie. wszysko co masz. rachunki, bilingi wzystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a sasiedzi- wiedzjakim byl
mezem? rodzina? najlesze sa dowody najblizsze a ona? moze ona nie chce zeby jej sie wyperal? moze jakas prowokacja przed rozprawa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kazdy kto mogl ich widziec
popytaj sasiadow tej laski, moze znajdzie sie ktos niezyczliwy, sasiedzi w koncu wiedza i widza wszystko moze ktos z jej dalszego otoczenia otoczenia meza wszelkie dowody na ich spotkania ale tez wszystko,co swiadczy o nim,jako o zlym mezu, a nwet ojcu-jesli zlym ojcem jest nie ograniczaj sie tylko do kochanki wszystko,co moze swiadczyc o jego winie rozpadu malzenstwa- zle traktowanie ciebie, ignorancja, ozieblosc, niewypwlnianie obowiazkow mezowskich etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magicca
Przede wszystkim zatrudnij adwokata. Bez tego nic nie zdzialasz. Jezeli wiesz na pewno, ze prowadzil rozmowy i pisal sms-y z ta kobieta, to wnies do sadu wniosek o bilingi i tresci sms-w. Musisz tylko miec jeden i drugi numer telefonu. To jest bardzo skuteczny dowod zdrady! Ijeszcze jedno - jako swiadka podaj ta kochanke. To bardzo skuteczne, wierz mi. Ona bedzie sie bala klamac przed sadem i wygada prawde o ich romansie, czego potwierdzeniem beda sms-y. Glowa do gory:) Jezeli naprawde wiesz, ze on ma romans, to z pewnoscia bedziesz potrafila to udowodnic, pokazujac dlaczego on tak naprawde dazy do rozwodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikula123
mam radce prawnego, nie adwokata..mam bilingi jego rozmow i sms, sa o kazdej porze dnia i nocy....maz napisal ze z niukim nie utrzymuje kontaktow i nie utrzymywal, byl natomiast na wielkiej imprezie z nia u rodziny-jego adwokatka napisala ze to wydarzenie nie powinno byc brane [pod uwage..., sasiedzi wiedza ale nie chca zeznawac, kolezanki tez...acha..byl z nia na wielkiej zabawie..oczywiscie znajomi stwierdzili, ze nie beda zeznawac , a jak ich p0dam to powiedza ze nie pamiateja.. jakie ja mam zarzuty ze z mojej winy"w czasie ciazy bylam agresywna i despotyczna, a moja agresja polegala na tym , ze kazalam mu wykonywac zadania niewykonalne w nocy i on nie mogl sie wyspac", awans zawodowy oznaczal u mnie nie awans ale znajomosci internetowe-tutaj mamm dowody-ukonczenie przeze mnie studiow podyplomowych, ukonczenie kursu jezyka obcego, ukonczenie kursu komputerowego, zaswiadczenie ze bralam udzial w projekcie edukacyjnym na UAM , W KTORYM BYLY POTRZEBNE DIAGRAMY, GRY DYDAKTYCZNE WYKONYWANE NA KOMP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikula123
o tym jak mnie traktowal w ciazy i po urodzeniu napisalam w poizwie o alimenty, onm sie do tego nie odniosl , wiec jakby sie przyznal..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikula123
ten radca ordadzil mi wziecie tej panienki na swiadka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikula123
gdy urodzilam dziecko maz nie zadzwonil do mnie, nie przyjechal do szpitala ani razu, nawet nie pozwolil starszej corce.gdy wychodzilam ze szpitala z łaska przyjechal po nas , ale nie wszedl na oddzial.jak dojechalismy do domu , polozyl dziecko w korytku od wozka na zomnym korytarzu i zostawil mnie sama w domu, bylam po cesarce , ledwo sie ruszalam.mialam pusta lodowke, tzn bylo tam tytlko to co on je.dla mnie nie bylo nic.on wsadzil dupe w samochod i wyjechal na kilka gfodzin.pomagala mi kolezanka i siostra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikula123
przez 20 msc nie byl ani razu na spacerze z dzieckiem , wogle nie chcial do corki przychodzic do pokoju...jak sie wyprowadzilam , bo juz n ie moglam tego zniesc zaczal udawac dobrego tatusia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikula123
co do sasiadow..powiedzieli, ze nie beda zeznawac , bo ja tam juz nie mieszkam a oni zawsze z nimi pozostana sasiadami i musza jakos funkcjonowac, nie chca sobie wrogow robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolezanke i siostre wez na
swiadkow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ozeszzalwas
kurwa czy ludzie nie mogą sie w kulturalny sposób rozwiesc tylko prac swoje brudy publicznie?Gardze takimi jak On ale takimi babami co wesza ,intrygują i wynosza brudy na zewnątrz jeszcze bardziej .Zal !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magicca
Wiesz, czytam co napisalas, szczegolnie o jego zachowaniu po twoim powrocie ze szpitala i dziwie sie, ze to on a nie ty wystapilas o rozwod...to zaden maz i zaden ojciec. I skad w tak zlym malzenstwie wzielo sie drugie dziecko? Nie pytam zlosliwie. Po prostu sie dziwie. A jedno male pytanko...skad masz wydruki sms-ow? O takie info wystepuje sad do operatora sieci. Osobie fizycznej takich danych sie nie udostepnia. Nie fantazjujesz troche?:) Zapewniam Ci, ze wydruki z sms-ow o bardzo osoboistej tresci wskazujace na bliskie kontakty dwoch osob sa podstawa do rozwodu, i to z winy osoby zdradzajacej. Do tego dolozysz swiadkow (tych co ci pomagali po porodzie + kochanka) i masz sprawe wygrana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×