Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mammammia

zachowanie dziecka

Polecane posty

Gość mammammia

ja mam 14 miesiecznego syna i on od paru dni zachowuje się inaczej niż zazwyczaj,tzn rzuca rzeczami ,bawi sie jedzeniem, piszczy no i nie chce spac w dzien.Czy to jest normalne czy mam sie martwic?I jak mam reagowac na takie zachowanie?Ignorowac czy zwracac uwage i tlumaczyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wie Pani, to jest dziecko:) Nie będzie zawsze spokojne i ciche. Ma już 14 miesięcy, więc jedzonko to dla niego świetna "zabawka". To, że nie chce spać w dzień może być spowodowane np. niewłaściwym zorganizowaniem czasu czuwania, karmienia i snu, ale może też wynikać np. ze zwiększonej aktywności dziecka, które przecież poznaje swiat, raczkuje, po mału chodzi, bawi się... Jest tyle ciekawych rzeczy, a taki brzdąc zacznie rozrabiać co raz bardziej. I jest to normalne, bo takie są dzieci:) Oczywiście, jeśli zrobi coś, czego mu niewolno, np. będzie bił mamę, należy tłumaczyć, ze tak nie wolno, że to boli. Jeśli strasznie piszczy- tak samo. Uważałabym z jedzeniem, bo jeśli krzyczy się na dziecko, które chce samo jeść, a przy tym bawi się jedzeniem i wszystko brudzi, moze być potem niejadkiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze zabki( jakis wiekszy kaliber) wychodza, bo moja pociecha rok temu niz z tad ni zowad tez sie tak zeczeła zachwowywac i nie wiedzilam o co chodzi, a okałzo sie ze sprawca zamieszania sa tylnie zabki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×