Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

straszna zolza

miroslava mikheeva-duma

Polecane posty

Gość hania1234
ajj... zawsze sie zastanawiam co takiego popycha tak śliczne dziewczyny, żeby się tak makabrycznie oszpecały :O te ciuchy ma tragiczne, nawet nie jak od starej ciotki/babki ale raczej jak od upadłego kasztelana :D jeszcze generalnie ten zestaw z żółtą kamizelką z pierwszego zdjęcia wygląda w miarę najlepiej ale to tylko na tle pozostałych "kreacji", w innym wypadku także mi się nie podoba. I w ogóle uważam, że tak ładna i zgrabna dziewczyna ma idealne predyspozycje żeby wyglądać jak gwiazda, a nie jak... no właśnie - tak jak wygląda :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwdefrgthyjukilo
bo jestescie zacofane dziewuch,ubieracie buty pod torebeczke i gitara.Matko..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masakra.. wiesz co.. tak się składa że ona jest zajebiście ubrana.. jeżeli ktoś sądzi inaczej to tylko pogratulować gustu haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ubrana jest ciekawie
czy ładnie, to już kwestia gustu. Ale na pewno nie ma to nic wspólnego ze stylem starej ciotki, wręcz przeciwnie. A w ogóle to śliczna dziewczyna, przepiękna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ubrana jest ciekawie
wrzuciłam w google i obejrzałam inne jej zdjęcia. Zdecydowanie jestem jednak "za". Dziewczyna ma świetny, ciekawy styl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hania1234
straszna zolzo o gustach sie nie dyskutuje więc nie będę się tu z Tobą wykłócać, ale zastrzegam sobie prawo do swojego zdania :) ja nie wzoruje sie na nikim, ubieram to co mi sie podoba, a ciuchy z linka którego podałaś są wg mnie okropne i brzydkie i już, sama pytałaś o nasze opinie więc proponuję bez takich emocji i złośliwości :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeju trochę techniki i człowiek się gubi.. dałam na 47 podajże pozycji.. więc wcześniej też są jej zdjęcia.. ok ok nie będę dyskurtować bo w sumie dama dałam pytanie.. ale kobieta jest świetnie wystylizowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak dla mnie nic w niej świetnego :O nie chce mi sie przegladac calego bloga ale akurat foty z tej strony naprawde do mnie nie przemawiają. najlepsze te przedziwne galoty co ma je na tym jakims jeszcze dziwniejszym kombinezonie hehehehhe ludzie dajcie spokoj totalna porazka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kordek poldek
jako facet musze tez stwierdzic ze oszpeca sie na wlasne zyczenie ta laska! ladna z buzi i z figurki a ubiera sie jak kosmita, obejrzalbym sie za taką tylko po to zeby puknac sie w glowe. w ogole nie podkresla swojej kobiecosci, spojrzcie np na victorie beckham ona to ma styl a ta dziewczyna wyglada fatalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co ty bredzisz dziewczyno
victoria to kicz? sama jestes chyba kicz wez nie bluznij nawet victoria to ikona stylu i kobiecosci nie wiem czy istnieje ktokolwiek lepiej od niej ubrany a ta twoja miroslava to moglaby jej buty czyscic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zadziej na siebie te zaslony z okien, jakąś za wielką kamizelke i bedziesz jak swoja idolka :O nie zawracaj dupy tak w ogole, z takich jak ty ma sie niezla beke na miescie widzac was w tych flanelach hahahhaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A takie jak ty są nijakie jak to prawie całe społeczeństwo.. nie macie pomysłu na siebie a co dopiero jakikolwiek styl.. wielka tandeta, kicz jest na naszych ulicach.. ZERO POMYSŁU, ZERO KREATYWNOŚCI nic.. niewidoczne gnioty.. zlepiające się z tłumem.. trzeba się bawić po to jest moda.. po to sklepy oferują nam tyle ciekawych ciuchów..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×