Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Manila Blahnik

Jak powiększyć policzki/kości policzkowe

Polecane posty

Gość Manila Blahnik

Otóż mam dziwną twarz - kompletnie płaską, nienawidzę jej. Przez to mój nos wydaje się ogromny. Nie widać w ogóle kości policzkowych. Nie chciałabym się poddawać operacji - wolałabym jakiś zabieg mniej inwazyjny - nie wiem, wstrzyknięcie czegoś - czy ktoś to robił albo może mi coś doradzić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość awm3
poczytaj o volumie:) ja może swojej nie nienawidzę;) ale też uwazam ze jestem za płaska ....na gębie;) mi doktorka zaproponowała volumę(sama ma i wygląda cuuuuudnie) ale to jak skonczę inne cuda z mordką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Holiii
mozesz faktycnie zastosować Volumę...czyli wypelnianie kości policzkowych albo Restylanem Sub -Q albo wlasna tkanką tluszczowa. Osobiscie polecam wlasna tkankę tluszczową. Sub - Q sie wchlonoł po okolo roku i problem u mnie powrocil natomaist własna tkanka tłuszczowa poprawiła ich wyglad i na dodatek skora na policzkach stala sie ladniejsza, bardziej nawilżona i odżywiona zupelnie jakbym miala jakaś kurcję witaminową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amphora
jestem po zabiegu dwa miesiące, ale widzialam efekt juz nawet po roku czasu i nadal byl taki sam jak sprzed zabiegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Preparat Saypha Volume rozwiąże sprawę. Jest tylko dla lekarzy więc szukaj w renomowanej klinice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×