Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość co kupujeciee

jaka kiełbasa najlepsza na grila/ognisko?

Polecane posty

Gość gość
Kiszeczka? Śmieszna nazwa;p To jakiś kolejny sklep internetowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
swojska najlepsza i byle duych firm np kania czy sokołów. Kania to racej w tych suchuch króluje, ale normalna kiełba tez dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no no swojska ok, a kania też git i do tego włocławek ze słoika :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokąłdnie, swojska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też uważam, że swojska jest ok. Jeszcze podwawelska. od kiszeczki sa dobre te kiełbasy. Nie wiem, jak tam z wędlinami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wertyq
a próbowaliście grillować kiełbasę wiejską od Kani? rzekomo nie ma konserwantów, więc teoretycznie trochę zdrowasza od pozostałych. ja przetestuję w tym roku jak smakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mitre
wertyq, chodzi Ci o serię bez e? ja grillowałem i super się nadaje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sepsol
mitre-a jaka grillowales? chodzi o nazwe bo wgl jakie sa w tej serii bez e?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 25.02.2014 ja kupuje z kiszeczki http://www.kiszeczka.pl/ kiełbasy na ognisko. Zazwyczaj to jakas staropolska czy cos w podobie. Maja swietne wyroby i rewelacyjnie smakuja z grilla No proszę jaka reklama, co do kiszeczki to mam mieszane odczucia, Panie w sklepie bardzo antymaptyczne, często dają skrojone resztki, wypytują się właścicielki, lub "szefowej"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cd... czy mogą skroić z tego kawałka co ja chcę i zdarzyło się, że nie pozwolono. :) Nie polecam tej firmy, słaba jakość za zbyt wygórowaną cenę + "bardzo miła" obsługa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nocka33
najlepiej smakuje kielbasa z serem w srodku, a najzdrowsza jest ta bez E, tylko problem w tym ze jeszcze nie znalazlam takiej ktora by łączyła te2 cechy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spoko, zaraz po innym nickiem "znajdziesz" taką, oczywiście całkiem przypadkowo i nie będzie to miało nic wspólnego z tym, że ci ta kiełbasa zapłaciła za żałosną reklamę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pii
gość, chyba nie znasz sie na kiełbasach. NIE ma kiełbasy, która jest z serem bez konserwantów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ramka849
NIestety w dzisiejszych czasach ciagle jestesmy oszukiwani i wpychaja w nas chemie...duzo osob chwali kielbase z serii bez E, ale niestety nie natykam sie na to w kazdym sklepie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tego, co wyczytałam na stronach to Kiszeczka i kania są z ekohodowli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muska186
Ja polecam karkówkę w różnych marynatach z PIKOKA :D super się zajada ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kupiłam w tamtym tygodniu chrzanową w polo. chrzan uwielbiam<3 i taka kiełbaska to dla mnie strzał w dziesiątke! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chrzanowa? brzmi nieźle, też lubię chrzan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może i brzmi, ale uwierz, w smaku jest przepaskudna... poza tym w polo już 2 razy zdarzyło mi się kupić obślizgłą kiełbasę, więc ich rejon wędlin radzę omijać szerokim łukiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmm, dobrze, że ostrzegasz. W takim razie ja na spróbowanie wezmę cos kiszeczki i kanii. Porównamy, zobaczymy, co lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie daj się podpuścić :D te firmy od dawna spamują forum kafe to nie są prawdziwe opinie tylko posty sponsorowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brickerson
PIKOK jest w lidlu tak? a nie wiecie gdzie poza biedra i kauflandem sa kielby kani? i ktora w koncu jest najlepsza na grilla? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepsza jest domowa, najgorsze te od spamerów czyli od srani i sraszeczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiełbasa z serem w środku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prlgość
dzisiaj prawdziwej kielbasy juz nie ma ja juz od kilku lat szukam i nic kupie usmaze sprobuje i do kosza. juz nie ma zwyczajnej z PRL u tylko gowno chemiczne i kapitalistyczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobrą też można znaleźć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
byle kiełbaska była dobrej jakości, pyszne kiełbasy wiejskie można dostać m.in. w http://www.kiszeczka.pl/ ja uwielbiam potrawy grillowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kuuuurweczko spamerska wypppie**alaj! kuuuurweczko spamerska wypppie**alaj! kuuuurweczko spamerska wypppie**alaj! kuuuurweczko spamerska wypppie**alaj! kuuuurweczko spamerska wypppie**alaj! kuuuurweczko spamerska wypppie**alaj! kuuuurweczko spamerska wypppie**alaj! kuuuurweczko spamerska wypppie**alaj! kuuuurweczko spamerska wypppie**alaj! kuuuurweczko spamerska wypppie**alaj! kuuuurweczko spamerska wypppie**alaj! kuuuurweczko spamerska wypppie**alaj! kuuuurweczko spamerska wypppie**alaj! kuuuurweczko spamerska wypppie**alaj! kuuuurweczko spamerska wypppie**alaj! kuuuurweczko spamerska wypppie**alaj! kuuuurweczko spamerska wypppie**alaj! kuuuurweczko spamerska wypppie**alaj! kuuuurweczko spamerska wypppie**alaj! kuuuurweczko spamerska wypppie**alaj! kuuuurweczko spamerska wypppie**alaj! kuuuurweczko spamerska wypppie**alaj! kuuuurweczko spamerska wypppie**alaj! kuuuurweczko spamerska wypppie**alaj! kuuuurweczko spamerska wypppie**alaj! kuuuurweczko spamerska wypppie**alaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×