Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nicollka

Kto jeszcze jest na kafe? xD

Polecane posty

kojarzę :) melodia skradziona z The Clash - Guns Of Brixton, ale pokazuje się tam i slash i travis b. z blink 182 ;) wolę jednak the clash :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nicollka, bo tam to ludzie religijni mieszkają :classic_cool: a tu co...grzech,...sodomja i gomorja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
religijni? haha :P ostatni raz byłam w kościele w 3 gimnazjum jak miałam bierzmowanie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gffffffffffffffff
kujawsko-pomorskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niech ktoś opowie coś. może być nawet coś głupiego :D aby nie usnąć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zeżarłam dzisiaj całe opakowanie gum orbit. sztuk 25. wkładam sobie do buzi po 3, żuję po 20 minut i wywalam :o głupie :o idę zapalić i zwalić rzeczy do prasowania z wyra, ażeby móc się położyć i zasnąć w objęciach morfeusza :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niedawno wylałam sobie cappuccino na kompa i z tego szoku uderzyłam ręką w głosnik...słchałam muzyki na słuchawki...niestety słuchawki odłączyły się od głosnika i zabrzmiało bardzo głosno 'Whats your name, whats your number' :O była gdzies dwunasta w nocy :O 'nieszczescia chodzą parami'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok pomysl :) ja jestem ekspertką od mówienia głupich, nieprzemyślanych rzeczy o.O po czym niektórzy mówią "blondynka" choć nią nie jestem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dzis kupilam opakowanie gum i wyzułam tylko dwie. czasem jak kupie jakies owocowe to od razu wszystkie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×