Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ania172

niepłodnośc ... POLMED Wrocław

Polecane posty

Gość SZCZĘŚCIRA
Dzięki Minia30 :) :) :) A jak u ciebie ???? Jak synek???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej , synek super , rośnie jak na drożdżach , świetny chłopiec -sentyment do kliniki będzie zawsze duży . Pozdrawiam minia 30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny piszę ponownie by zasiać trochę w Was optymizmu:) My z mężem długo się staraliśmy z 5 lat podchodziłam do 2 inseminacjii nie udały się.Postanowiliśmy podejść do ivf pierwsze puste jajo płodowe, drugie córcia ma dzisiaj prawie 5 lat. Mieliśmy podejść na refundacje załapaliśmy się i miałam brać tabletki od pierwszego dnia miesiączki,ale okresu nie dostałam i dzisiaj synek ma 2,5 latka:)Mieliśmy problemy z nasieniem i u mnie jajowód lewy był nie pewny,a na prawym jajniku miałam usunięty torbiel w młodym wieku więc zrosty.Cuda się zdarzają:) życzę Wam upragnionych dzidziusiów bo cuda czasem się zdarzają:)))pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierwszy raz podchodzę do in vitro Jutro mam pierwszą wizytę od rozpoczętej stymulacji Brzuch już mnie cały boli od tych zastrzyków ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Matko, trafiłam tu zupełnie przypadkiem. Ja co prawda urodziłam mając dopiero (?) 32 lata i udało się dość szybko i dziewczyny BARDZO Wam życzę spełnienia marzeń. Chwilę poczytałam i wiem jaką jestem szczęściarą. Przesyłam Wam moc pozytywnych myśli i niech one się spełnią w Nowym Roku. Dla mnie ktoś kto pragnie dziecka, musi być cudownym człowiekiem. Mój syn lat 7 jest moim największym szczęściem. Żadna praca, żadne pieniądze, NIC, nic nie zastąpi dziecka. Moja siostra przez 7 lat starała się, 4 nieudane inseminacje, potem nagle córka i... po roku kolejna córka. Siostra była w szoku. Nawet się nie zabezpieczali, bo kto by pomyślał. Dziś są to moje przecudowne siostrzenice. Cuda się zdarzają. Jeszcze raz powodzenia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miło poczytać o tych cudach, co się Wam trafiają.  U mnie męski problem z jakością plemników. Teraz przez wirusa nie ma jak się leczyć. Nie ma jak zrobić badań. Mam pomysł, żeby teraz gdy nie wychodzimy z domu próbować, próbować... Wreszcie mamy na to dużo czasu. Poza tym przed następnym badaniem można poddać się kuracji  Supramenem, który w badaniach ma potwierdzone wzmacnianie plemników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja chodziłam do polmedu w Warszawie, teraz korzystałam z porad w Krakowie ale w medicover, tam lekarz polecił mi komputer myway do śledzenia owulacji w warunkach domowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem po co leczyć niepłodność-z niektórymi rzeczami należy się pogodzić albo poszukać dziecka do adopcji w ośrodku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×