Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mała_czarna87

kawalerski - striptiz ....

Polecane posty

heh to byly tylko slowa a zabawa jeszcze sie nie zaczela. dojdzie alkohol , podniecenie i moze zapomniec ze w domu czeka ukochana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała_czarna87
oiwiedział to takim tonem ze czuje sie jeszcze gorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała_czarna87
dla mnie to za dużo....poddaje się. niech sie bawi w cholere.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chce Cie dolowac bo troche mi sie zaczyna robic zal ale pamietaj,ze nawet jesli juz wszystko bedzie wydawalo sie byc ok to pamietaj,ze cale zycie bedziesz mu to wypominala. Ja Ci radze powaznie sie zastanowic nad tym zwiazkiem:( smutna sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja Ciebie rozumiem. Powiedziałam mojemu narzeczonemu, ze na jego wieczorze kawalerskim mogą lać się strumienie wódki, piwa i czego tam jeszcze chce, ale zero gołych bab. Moze jestem jakąś nienormalna, moze jestem zakompleksiona, ale nie i koniec. Za dużo historyjek nasłuchałam się o kawalerskich, a nie chciałabym odwoływać ślubu z powodu pijackiego skoku w bok mojego faceta... Ludzie pod wpływem dużej ilości alkoholu nie do końca nad sobą panują, a dodatkowo to przecież ich 'ostatni dzień wolności'. NIE NIE I JESZCZE RAZ NIE :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała_czarna87
"o co Ci chodzi?" jak to kurde o co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym mojego nie puscila! Nigdy w zyciu! Przykro mi, autorko. :( Na pewno bedzie sie podniecal widokami streaptiserki. Na pewno bedzie go dotykala i tak dalej. :( Przykre to, wiem i pewnie ciezko sie czyta, ale myslisz, ze po co takie cos jest organizowane? On niech nie robi z siebie ofiary, koledzy go zaciagneli sila? Pewnie sam chcial.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała_czarna87
az się popłakałam teraz.powiedziałam mu przez tel. ze jego striptizerka siedzi w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała_czarna87
bo on zadzwonil co sie stalo czemu zadaje takie pytania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała_czarna87
to ze jego striptizerka siedzi w domu....i już nie dzwoni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna inez 24
zaciekawił mnie ten temat,bo sama zastanawaiłabym się co zrobić,ale weszłam na jakąś stronę z kawalerskimi wieczorami i wszystko jasne one tam z gołymi cyckami i tyłkami siadają na kawalerach.uwazacie to za normalne???może ja jestem z innego wieku ale na takie rzeczy to ja bym się nie godzila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała_czarna87
ja... bo zachciało mi sie płakać oi nie chciałam zeby slyszal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała_czarna87
nie wróci......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i co to da, że teraz będziecie jej mówić, że przenigdy byście się na to nie zgodziły? za późno. tylko dołujecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak sie zaraz nie pojawi w domu to :( Jezeli udal,ze nie wie o co Ci chodzi to naprawde nie jest Ciebie wart. Szanuj sie dziewczyno. Szacunek to w zwiazku bardzo wazna sprawa. On tym co robi tylko pokazuje,ze Cie nie szanuje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uszy do góry mała czarna
nie wydaje mis ie zeby 500zł to byla wygorowana cena za taniec w sumie to za dwa tance...i zeby w cenie bylo cos jeszcze... ten text ze za taniec 50zl ktos bierze to jest po prostu sciema...za 50zl to pokazuje gacie tirowka z za wschodniej granicy chyba... striptizerki sa dosyc drogie i z tego co wiem to wlasnie prywatne pokazy czy taniec dla grupki chłopakow moze kosztowac od 500zl w zwyż (wiec mysle ze tak naprawde oni ja na te dwa tance wynajeli) zaplacili jej juz wiec ona zatanczy i sobie pojedzie...w tym klubie nikt sie nie bedzie pieprzyl wiec wyluzuj sie...natomiast ten pomysł z domkiem i prostytutkami to normalnie chory... swoja droga ja bym nie byla tak spokojna jak ty...po pierwsze zrobilabym taka awanture ze odechcialoby mu sie wieczoru kawalerskiego a po drugie podstawila swojego szpiega...zeby wiedziec co sie dzialo... Natomiast w twojej sytuacji powiem Ci tak...zrob koniecznie jeszcze jeden wieczor panienski...swojemu powiedz ze czujesz niedosyt i zazdroscisz mu ze mial tancerke i Ty tez chcesz miec tancerza wiec organizujesz sobie jeszcze raz panienski...jesli on bedzie chcial kawalerski jeszcze jeden to mu powiedz ze jedna panienka wystarczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała_czarna87
dla mnie to za dużo.....w głowie mi sie nie mieści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna inez 24
dziewczyny nie można ot tak godzić się na wszystko,ja rozumiem striptiz,ale to nie jest tylko taniec na tych zdjęciach te dziewczyny gole!!siadają na waszych facetach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×