Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość roxxxanaa

Pytanie, zmiana koloru wlosow, pierwsza.

Polecane posty

Gość roxxxanaa

moj naturalny kolor wlosow to sredni blond, podoba mi sie ten kolor jednak mam pelno naturalnych pasemek, niestety w zołtym kolorze ktore strasznie mi sie nie podobaja i sprawiaja ze moje wlosy mają cieply odcien:/ pomyslalam,ze kupie sobie szampon koloryzujacy popielaty lub metaliczny jasny blond i nim potraktuje cale wlosy... pytanie, jaki bedzie efekt? czy cale wlosy nabiora chlodnego odcienia bez zmiany koloru czy tez moje jasniejsze lecz zolte pasemka stana sie jasniejsze?? obawiam sie tego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie lepiej uzyc szamponu typu \"Silver\" np So Silver Matrixa lub Lorela Proffesional? Nadaja piekny srebrzysto-popielaty kolor i nie wysuszaja wlosow tak bardzo jak np Regenal. Mysle, ze edzie to dla Ciebie lepsze rozwiazanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roxxxanaa
i o taka pomoc mi chodzilo - dzieki! nigdy nie zmienialam koloru wlosow, jestem w tym temacie zielona... rozumiem, ze ten specyfik nadaje tylko zimny odcien, nie przyciemnia wlosow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roxxxanaa
ps. czy na wlosy w swoim naturalnym odcieniu zadziala, czy tylko dziala na farbowane... tzw. ''srebrzyk'' podobno dziala tylko na farbowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, nada tylko delikatny srebrzysty odcie...i jest zdecydowanie lepszy niz szampon koloryzujacy...uzywasz go do kazdego (lub co drugie mycie)...najlepiej umyj wlosy najpierw normalnym szamponem, potem na 10 min naloz silver (rozprowadz tak aby sie pienil i zostaw na glowie), zmyj i naloz odzywke). Jesli znudzi Ci sie srebrzyty/popielaty kolor zawsse mozesz go odstawic i po kilku myciach Twoje wlosy wroca do naturalnego odcienia. Ja osobiscie uzywam So silver Matrixa (rowniez szamponow i odzywek tej firmy0 uwazam, ze sa rewelacyjne), do tego mam farbowane wlosy i zalezy mi, zeby taki szampon dodatkowo ich nie wysuszal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×