Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość milkkaaa

gdzie kupic tapety ścienne ?

Polecane posty

Gość milkkaaa

w domu chciałam zrobic nowe tapety ale nigdzie w sklepach nie moge znalezc . gdzie w necie moge je kupic niedrogo .? prosze o pomoc ... i czy ktos wie ,jak je do sciany przykleic ? czy to jakis klej sie robi ???? prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maite
w sklepach..np w obi powinny byc...najpier sie malje sciane jakims klejem czy czym s a pozniej sie to przykleja..popytaj w tym sklepie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milkkaaa
mieszkam w małej miejscowosci i nie ma u mnie tego sklepu , a w necie na jakies stronie nie ma ,tanich ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajajajajaj
W każdym markecie budowlanym są tapety. Trzeba je przykleić na klej, który też tam dostaniesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milkkaaa
a w necie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milkkaaa
ja własciwie mieszkam na wsi , wiec jest trudno , w necie gdzies mozna ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wątpie żeby w necie można było kupić poszukaj sklepu w największym mieście w twojej okolicy...klej dokupisz w sklepie..szukaj tapet na flizelinie nie bedziesz musiala smarowac klejem tapety tylko sama sciane oszczedzisz czaas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość scarlet1976
Pozdro-a koniecznie chcesz tapety? Malowanie Ci taniej wyjdzie. Ja chcialam u siebie w pokoju ale jak zobaczyłam 45 zł za rolkę to niech misia w tyłek pocałują ;) Ja mam pokój 2/2.5 i mialam kupic 5rolek tak mi tata wyliczył + klej to full szmalu, a dzięki farbie ogarnęlam za 1/3 kosztów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikkaaa
wolałąmbym ale ja mam sciany z drewna wiec tutaj tylko tapety , farby chyba sie nie da ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikkaaa
moze mi ktos doradziec ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że i niedrogo i duży wybór maja na decorations.pl Jak pojawiają się jakieś nowości, to u nich zaraz są. Myślę, że jak ktoś szuka jakiejś tapety, to na pewno tam znajdzie wzór, który mu się spodoba - mają tam po prostu duży wybór. Mi się spodobały takie fosforyzujące tapety - bardzo ciekawy efekt tworzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARTA30000
a ja ostatnio znalazlam sklep z dużym wyborem i z dobrą obsługą www.studiorasch.pl i co mnie zaskoczyło jako chyba jedyny sklep internetowy posiadają również próbki tapet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michallinka
Polecam studiorash.Ja kupowałam juz 3 razy i polecam równiez znajomym.Co ważne jesli zamówisz to bardzo szybko dostarczaja towar do Ciebie,u mnei to było 5 dni roboczych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdusia66578
Hejka ;) w sklepach internetowych jest całkiem serio ogromny wybór, aż mega ciężko się zdecydować ;p w końcu wybrałam tapete z katalogu Brooklyn (www. najpiekniejszetapety.pl/brooklyn-tapeta-na-flizelinie-773675.htm)l i mimo że mam je już kilka miesięcy normalnie nie mogę oderwac od nich oczu! swoją drogą okazało się, że siedziba sklepu najpiekniejszetapety.pl jest niedaleko więc odebrałam osobiście nie płacąc za przesyłkę (tapety ścienne w Bytom-Miechowice). Tak w ogóle to zawsze malowałam ściany i dopiero w tym roku postanowiłam tapetować - to się okazało strzałem w dziesiątkę, bo mój pokoik jeszcze nigdy nie wyglądał tak fajnie :))))) buziaki:**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karol267
Polecam tapety na allegro od użytkownika imperator761 Przejrzyjcie jego aukcji spory wybór i naprawdę niskie ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DmDm
Z tego, co zauwazyłam, to w normalnych sklepach są same jakieś wzory sprzed 100 lat, nic ciekawego. W Castormach trochę za wysoko sobie liczą, wiec chyba najlepiej kupić przez internet. Ja kupiłam w sklepie www.tapetuj.pl i jestem baaardzo zadowolona, bo wybór ogromny i ceny do zniesienia, maja tapety ścienne, fototapety i inne takie. Klej też można kupić. Trochę długo sie czeka na przesyłkę, ale niektóre tapety sa na zamówienie, wiec trzeba byc cierpliwym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DmDm
Z tego, co zauwazyłam, to w normalnych sklepach są same jakieś wzory sprzed 100 lat, nic ciekawego. W Castormach trochę za wysoko sobie liczą, wiec chyba najlepiej kupić przez internet. Ja kupiłam w sklepie www.tapetuj.pl i jestem baaardzo zadowolona, bo wybór ogromny i ceny do zniesienia, maja tapety ścienne, fototapety i inne takie. Klej też można kupić. Trochę długo sie czeka na przesyłkę, ale niektóre tapety sa na zamówienie, wiec trzeba byc cierpliwym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ilona1982
zgodzę sie z tym ze z sklepach sa tapety z baaardzo starymi wzorami. nie lubię kupować przez internet bo sa rozne odcienie na monitorach wiec przeszłam wszystkie sklepy na śląsku i znalazłam jeden godny polecenia w Bytomiu ul. Reptowska 39a obok carrefura. maja nam kilkadziest katalogów z kolekcji 2013 czyli najnowsze wzory i bardzo duzo z nich maja od razu dostepne na sklepie tak ze nie trzeba specjlnie zamawiać i dlugo czekać. a castorama to dno w porównaniu z tym sklepem w bytomiu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fotodecorus
Jeżeli szukasz tapety to polecam takie gdzie sama możesz wybrać sobie zdjęcie. www.fotodecorus.pl Do tego ekologiczny druk. Zerknij.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szmaterlokizka
Bardzo szeroki wybór jest na tapetuj.pl Ostatnio tam wybierałam tapetę do pokoju dziecięcego. Sądzę, że kupię tam również jakąś fototapetę w najbliższym czasie, bo jest tam taka jedna w wizerunkiem biblioteczki... :) no i porównując ceny z innymi sklepami tam niezłe jest przebicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TerazJa!
A ja polecam sklep centrumtapet.pl i i-tapety.pl. W jednym kupowałam tapety i naprawdę ceny są zabójczo niskie!! W innym brałam fototapetę, też tanią jak barszcz, papierową, ale bardzo dobrej jakości. Wszystko szybko dostałam i w porównaniu do innych sklepów łatwo się dodzwonić, odpowiadają na maile i w ogóle miła obsługa:) I wybór przede wszystkim, bardzo nie chciałam takich staromodnych tapet w jakieś kwiaty, tylko coś nowoczesnego i naprawdę znalazłam super:) Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lorei
Ja polecam sklep www.i-tapety.pl, bo jest naprawdę tani i ma wielki wybór, w ogóle nie szukałabym w marketach budowalnych, bo przykłądowo moje tapety było o około 15zł droższe niż właśnie na i-tapety.pl. A przy zakupie 7 rolek to już jest naprawdę ogromna różnica, zresztą nawet przy jednej. Poza tym z domu nie trzeba wychodzić, ja wolę zakupy przez net:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotecki
Ja zamawiałem na pixers.pl, mają ogromny wybór fototapet. Z katalogu wybrałem jedną, a drugą zrobili z nadesłanego przeze mnie zdjęcia. Pełen profesjonalizm i całkiem niezłe ceny. Polecam ich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Szukałam długo idealnego wykończenia dla moich ścian w sypialni. W końcu trafiłam na sklep internetowy www.tapetuj.pl i zachowałam się http://tapetuj.pl/tapeta-winylowa-na-flizelinie-veneto-2-8754-64.html wygląda przecudnie w mojej sypialni!! Wybór mąją ogromny, dlatego namawiam męża na jakieś zmieny w salonie bo tapety na prawde są w bardzo przystępnych cenach a wybór jest ogromny! Na tapety nie czekałam długo, obsługa miła. Polecam serdecznie zakupy na tapetuj.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama303030
najlepiej kupić w http://tanietapety.pl/ dużo tapet mają na stanie i wysyłają "od ręki". mają ciekawe tapety w promocyjnych cenach!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzia7811
jeśli chodzi o zakupy tapet na śląsku to największy wybór i kilkadziesiąt katalogów tapet jest w sklepie w Bytomiu (Miechowice) ul.Reptowska 39. Ceny jak w internecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość - Jolka
Ja swoje wymarzone tapety, których szukałam wszędzie, znalazłam na tapetuj.pl To sklep internetowy, mają całe mnóstwo tapet, a ceny naprawdę niskie. Hipermarkety mogą się przy nich schować. No i szybka dostawa. Zamawiasz jednego dnia, a drugiego masz je w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też kupowałam na www.tapetuj.pl i zgadzam się, ze szybko realizują zamówienie (ja czekałam równe 10 dni, tyle ile podane na stronie), do tego mają miłą obsługę, a nie tak jak w innych sklepach jakiej opryskliwe babsztyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×