Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość milkkaaa

gdzie kupic tapety ścienne ?

Polecane posty

Gość Inez123
Gdzie tapety kupić? Hmm... Trzeba przyznać, że sklepów z tapetami jest obecnie coraz mniej, ale to nie znaczy, że ich już nie ma! Osobiście polecam Ci przeglądarkę internetową: http://www.kreocen.pl/kategoria/Tapety-2_33.html, gdzie jest duży wybór tapet, tylko trzeba wyszukać coś dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość decorations
Zapraszamy do nas, jesteśmy w Pruszczu Gdański, 12000 wzorów w ofercie, ponad 80 najnowszych katalogów do oglądania na miejscu, adres i oferta decorations.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szkoda słów, człowiek chce się coś dowiedzieć a tu same REKLAMY!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrycjoza23
Zobacz ofertę fototapet tutaj http://reproteka.pl znajdziesz tam również informację jak je przykleić do ściany, na pewno C***omogą, miałam ten sam problem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupowałam tez w Internecie, bo jednak ceny w Internecie są duuuużo tańsze niż w sklepach stacjonarnych. Kupiłam w sklepie pieknetapety.pl tapetę ok.70 zło, a w Castoramie ta sama była po 120 zł. ! Przy 5 rolkach różnica jest naprawdę spora ;) sam sklep spoko - mają super fajną wyszukiwarkę, łatwo znaleźć coś co się spodoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowator444
a ja starą tapetę pomalowałem farbą , a na jedną ze ścian położyłem fototapetę.Nie taką oklepaną z sieciówek , ale zamawiałem w drukarni dimlab.Pokój odnowiony i całkiem przyjemnie wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Malowalas tapete farba? Po co? trzeba było zedrzec I dac nowa tapete. Mysmy z mezem ostatnio w xwallu kupili fajna cz-b fototapete I wyglada rewelacyjnie w salonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ODRADZAM TWOJE-FOTOTAPETY.PL !!!! Przysłali mi fototapetę w 2 kawałkach i nie chcą przyjąc reklamacji. Szefowa bezczelna traktuje klienta jak g***o które nie ma nic do powiedzenia i nie ma racji. Mówi, że informacja o tym że 140 cm jest drukowana na dwóch brytach jest na stronie a na stronie jest tylko o tym że drukują szerokości od 50 - 150 cm więc jakby nie patrzeć jeszcze się mieszcze. Potem dodaje że o tym ze na ilu kawałkach zostanie wykonany wydruk decydują oni, a ja mam obowiazek zatelefonowania i zapytania w ilu kawalkach chca mi to wydrukowac bo oni sie znaja i oni robia tak jak chca. Kasy nie chce oddac, nowego wydruku nie zrobi - chyba ze za to zaplace. Bezczelna i chamska baba. Daja klientowi na swojej stronie mozliwosc ustalenia dowolnych widelek rozmiaru a potem sie okazuje ze to i tak pic na wode, wydrukowac na kilku kawalkach to kazdy sobie moze, nawet ja w domu na drukarce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosanna_ah
Ja widziałam fajne wzory w Leroy Merlin, co prawda nie jakaś wielka gama do wyboru, ale na szybko coś się znajdzie. Wpisując w allegro "tapety" też można trafić fajne kąski. Ze sklepów internetowych mogę polecić www.tapetowyswiat.pl, istnieje możliwość zaprojektowania własnego wzoru, czas realizacji szybki, wysoka jakość tapet. Polecam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Riri86
Wiesz co, zamiast tapety, polecam Ci fototapetę, są ciekawsze i robią większe wrażenie. Ja zamawiałam na stronie pictory.pl. Mają duży wybór i możesz zrealizować własny pomysł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michau89
polecam sklep http://i-tapety.pl w szczególności tapety rasch. Mają bardzo duży wybór a na przesyłkę czekałem 2 dni. Po otwarciu paczki tapeta była w nienaruszonym stanie, z i-tapety remont udany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprawdz tutaj www.bluecanvas.pl bardzo duży wybór w bardzo dobrych cenach . Sam zamawiałem ostatnio fototapete do pokoju dla dziecka ale wybór jest przegromny ponieważ ta firma zajmuje się przede wszystkim tym także wyarto tu zajrzeć !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sklepów z tapetami masz sporo. Kwestia tylko znalezienia czegoś dobrego i najlepiej niedrogo. Fajne rzeczy znajdziesz w xwall, z tego co kojarze mająsprzedaż online a w internecie zawsze jest taniej niż stacjonarnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam www.oretytapety.com, fajne wzory, zdjęcia wnętrz i kalkulator tapet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terree
Może sprawdź sobie fototapety na portalu www.topago.eu . Mają bardzo ciekawe grafiki, w świetnej jakości. Niektóre zdjęcia to prawdziwa sztuka moim zdaniem np konie w biegu, czy tygrysy uchwycone w walce. Ja mam akurat stąd fototapetę z widokiem na Londyn i efekt na ścianie jest nie do podrobienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawdź sobie xwall. Ja kupowalam tam. Cenowo niedrogo a towar definitywnie z wyższej półki. Mysle ze na 100% będziesz zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erer33
Solidne i dobrze wydrukowane fototapety mają w sklepie online -dekorami.pl. Tutaj ten druk wygląda jak żywy, po prostu obraz jest bardzo realistyczny i to się przekłada na efekt dekoracyjny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość keringa
W sklepach stacjonarnych nie ma już takiego dużego wyboru jak kiedyś. O ile jeszcze kilka lat temu były sklepy z tapetami to obecnie jest ich jak na lekarstwo. W większych marketach również jest zaledwie kilka wzorów na krzyż ( głównie nowoczesne i bardzo pstrokate - powiedziałabym,że raczej do kawiarni a nie do mieszkania...). Sama zamawiałam tutaj: http://53dekoracje.pl/ . W sklepie z tapetami jest bardzo dużo fajnych moim zdaniem retro wzorów ( osobiście bardzo dobrze czuję się w pomieszczeniach tego typu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zenek_D
Szukałem tapety, która by mi problemów przy montażu nie robiła, bo na wynajem ekipy remontowej to mnie nie stać :P Zresztą to niby taka prosta sprawa – nałożyć tapetę..no ale. W każdym razie kupiłem taką specjalną tapetę z już naniesionym klejem ze strony www.dekorami.pl . Na początku były takie jakby bąbelki po nałożeniu tapety, ale na drugi dzień tak jak pisali w instrukcji wszystko znikło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najprosciej zamowic sobie z internetu. Masz producentow takich jak xwall, wybierasz klikasz i już. Bardzo fajne tapety totalnie rozne od tego kiczu który jest w 90% salonów z tapetami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkaa68
W sieci jest bardzo wiele sklepów z tapetami http://loveyourwall.com/ Najlepiej tam poszukać, tylko trzeba dobrze dobrać ustawienia monitora, bo to może wpływać na różnice w kolorach na monitorze oraz rzeczywistości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gwiazdka223
Bardzo dobrej jakości fototapety znajdziesz na www.topago.eu . Zamawiałam u nich jakiś czas temu i decyzji nie żałuję. Zależało mi na czasie, a przesyłka została dostarczona bardzo szybko. Poza tym ich fototapety wyglądają naprawdę oryginalnie i niepowtarzalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ramadra
Jak szukać tapety, to pamiętaj jeszcze, żeby kupić klej do tapet http://www.nokaut.pl/kleje-do-tapet Ja ostatnio właśnie kupiłam pasek dekoracyjny, przyjechałam do domu, chcę kleić i uświadomiłam sobie, że nie mam czym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×