Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość skoszę trawę jak urośnie

ślub wrzesień 2013-kto jeszcze?

Polecane posty

Gość skoszę trawę jak urośnie

czesc :) razem razniej.... co już macie załatwione,kiedy slub itp. My bierzemy slub 14.09.2013.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaraz zaraz.
a my już nie mamy wolnych terminów na 2014 :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skoszę trawę jak urośnie
nie :P moja 18 będzie w sierpniu w sumie myślałam ze salę spokojnie da się załatwić na 2012 rok a Ci mi mówią ze oni już nie mają terminów do sierpnia 2013 więc się zdecydowaliśmy na ten termin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale nie matizao
ja mam 2018 :D kto jeszcze? :o:o:o stuknij Ty sie w łeb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szok_krok
rety ...ty to masz cierpliwość. jak można tak długo czekać? Obyście tylko wytrzymali razem do ślubu powodzonka ale jazda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamy już prawie 2011
rok więc spokojnie można zrobić reupa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakos mi sie nie chce wierzyc z brakiem wolknych terminów ja co prawda 3 laa temu ale w styczniu zaklepałam terminy na czerwiec bez problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszko masz rację z jednej strony jednemu się uda załatwić wszystko nawet i w 3 miesiące (znam takich i powodem nie była ciąża itd) ale to zależy od miejsca zamieszkania. Topik z 2009 roku to chyba faktycznie "jaja" sobie ktoś zrobił najwidoczniej. Ale na necie już krążą topiki "slub w 2012, 2013 czy nawet 2014" :O z reguły są to młode dziewczyny 19-22 latka , wątpię, że starszym chciałoby się takie topy zakładać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmm no coz, ja biore w 2012
i nie mam 22 latek, i nie uwazam ze to jakas dziwna data, w sumie to za rok juz akurat na bezstresowe zorganizowanie pomijam ze po drodze mam inne jeszcze rzeczy jak operacja, leczenie itd..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tej powyżej
chwalisz się czy żalisz? myszka dobrze pisze, przez 3 lata może się jeszcze wiele wydarzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmm no coz, ja biore w 2012
aha ja sie chwale lub zalez ze biore slub, ale chyba o tym jest topik tak ?> jesli masz cos sensownego od napisania pisz, a jesli nie, to daruj sobie komentarze tak niskich lotow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez biore w 2012 ale na wio
sne i w sumie nie moge sie doczekac majowe majowe majowe !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tej powyżej
to jest forum więc obrażalska księżniczko będę swoje zdanie wypowiadać :) bo dla mnie to jest istna głupota planować ślub na 4 lata przed, pfff my zrobiliśmy wszystko w 10 miesięcy bez żadnych kłopotów i problemów a owszem mamy wiele na głowie jak każdy zapracowany człowiek. Zresztą dla każdego normalnego człowieka planowanie wesela z takim wyprzedzeniem to głupota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie tu w wypowiedziach
z tego roku widzisz jakieś niskie loty? w głowie ci się z tym weselem już coś poprzestawiało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koalkaaa
ja jakoś też nie wierzę w te pozajmowane terminy :O 2012 niby za rok ale sorry jak ktoś już klepie od początku 2010 roku o tym weselu za 2 lata czy w 2009 nawet to bez przesady, już nie mówiąc o późniejszych datach bo widzę, że ludzie nie mają chyba innych rzeczy do roboty niż planowanie przez3- 4 lata wesela :O nie są to jakieś nie wiadomo jak straszne rzeczy do przygotowania więc dajcie na luz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmm no coz, ja biore w 2012
poczatek roku 2012 to nie jest za 4 lata zabawna arytmetyka ale nie bede sie sprzeczac, gdybys doczytala, lub doczytal wypowiedz obrazac sie na kogos kto zza ekranu monitora wypisuje jakies rzeczy, zeby poczuc sie lepiej nie moj styl tylko chyba pomylily ci sie wypowiedzi ale jesli tobie sie lepiej zrobilo, to uffff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmm no coz, ja biore w 2012
ja wynajelam sale tydzien temu i poki co, tyle :D rok jest akurat dla mnie idealnym rozwiazaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nooo niektorzy to maja
terminy juz na hohoho!!! wowww, no ale ja tez za rok gdzie chce, i cszukamy sali obecnie i wcale nie uwazam,z e rok to duzo, tAK AKURATNIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale pusta z ciebie lala
współczuję bliskim i znajomym że muszą 4 lata wysłuchiwać już o twoim ślubie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eleoooonoritas
hahaha niezle na 2015 se ustalcie a reszta pieniaczek, nie czaje bazy, co sie rzucasz, sama w 10 miesiecy robilas slub, a wyrzygujesz komus, ze robi to w 13 miesiecy, wielkie mi halo, no ale pewnie tak ci pani w brawo napisala, ze 10 i ni huhu, ale jadem tryskaja moim zdaniem stare panny ktore sobie ubzduraly ze za 10 miesiecy za 15 miesiecy itd bedzie slub aha ! mam to gdzies kiedy ktos planuje, jak ktos bedzie mia byc razem, to nawet za 10 lat jak wezmie slub to git

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koalkaaa
a czy ja pisze, że planowanie na 2012 to jakoś za wcześnie? choć ja znam i takich co wesele w pół roku sobie zaplanują ale widać, że koleżanka chyba nie rozumie o czym mowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz rozdwojenie jaźni?
nie martw się da się sprawdzić IP takie samo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmm no coz, ja biore w 2012
jesli spod kilku pomaranczek pijesz do mnie "do tej powyzej" wystarczy ?? ja bylam powyzej to niech jedna lala z druga sie okresla do kogo pisza bo zal i daruje sobie reszte komentarzy :D biedne zakompleksione kaszalociki, ktore sluby owszem planuja ale chyba w myslach :D smiejscie sie z tych nawet co maja terminy na 2014 :D latwo wyszydzac, ale one przynajmniej maja terminy :D a wy mozecie pomarzyc zal pustostanow, ktore w zyciu pewnie boja sie jeknac, a tutaj, prawdziwe gwiazdy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolalka to nie bylo do ciebie
boze nastepna, naucz sie czytac, i sprawdz do kogo to bylo nie do ciebie !!!! :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz rozdwojenie jaźni?
buahahahhahahaha widać że ślub to twój jedyny cel w życiu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×