Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Maaajka

Moja suknia ślubna - jak Wam się podoba? Pomóżcie

Polecane posty

Gość Maaajka

Witam To moja wymarzona suknia ślubna. Jestem w niej zakochana, uważam za najpiękniejszą, mimo, że krojem trochę odbiega od standardów :) W przyszłym tygodniu muszę podjąć ostateczną decyzję co do wyboru! Co o niej myślicie? Proszę o opinie i rady. Szczerze!! http://www.madonna.pl/pl/manuelmota.php?s=8.valdemar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo oryginalna.Jesli jestes wysoka i masz nienaganna figure,to bedziesz wygladac bajecznie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutkowo
mi sie nie podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogólnie ładna choc modelka sie w niej średnio prezentuje. Najważniejsze to jak ty w niej wyglądasz, no i wydaje mi się że do takiej sukni powinien być mały biust

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość honoratkaaaaa
bardziej do sypialni niz na slub

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem PIĘKNA!!! Jestem zachwycona naprawdę. B.Oryginalna, tył ma fantazyjny:) wogle lubuję się w sukniach w stylu romantycznym:) jeśli to jest Twoja wymarzona suknia to bierz bez namysłu, bo to Twój dzień i masz się czuć jak księżniczka:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thry776766767
jeżeli jesteś wysoką szczupłą dziewczyną bez biustu i bez tali jak najbardziej, w przeciwnym razie będziesz śmiesznie wygladac suknia mi się nie podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi się bardzo podoba jest naprawdę bardzo oryginalna ciekawe tylko jak Ty będziesz się w niej prezentować. Wklej nam zdjęcia z przymiarki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maaajka
Dzięki za opinie i czekam na więcej:) Przymiarka w przyszłym tygodniu, wtedy wyślę zdjęcie. Decydować się muszę szybko, bo czasu do ślubu coraz mniej, wieć czekam na wszelkie sugestie. Moim koleżankom suknia się podoba...ale wiadomo jak to jest...:) W tym wypadku cenniejsza będzie dla mnie opinia kogoś zupełnie bezstronnego i szczerego:) Mam 170 cm. i po przeczytaniu opinii zaczynam się zastanawiać czy nie jestem za niska :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jak nie jesteś wysoka to możesz nie wyglądać korzystnie.Nawet ładna sukienka chociaż ja bym takiej nie chciała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majkie
jakaś taka dziwna ta sukienka. te róże na tym biuście zdecydwanie nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojjjjj dziewczyny
nie podoba mi się :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papierek od cukierka
wygląda trochę jak koszula nocna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ile koztuje ta kiecka
wiesz moze ile kosztuje ona?? Inna niespoykana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rerererererere
tyl jest piekny, natomiast przod nie podoba mi sie, jest zbyt "ciezki". modelka wyglada w niej fatalnie z przodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdf
fajna,ladna sliczna. ale sie zastanawiam jak sie trzyma na wysokosci biustu? bo na zdjeciach jakos dziwnie odstaje..? warto sprawdzic na przymiarkach. polecam,ja odbierajac moja kiecke zdziwiona bylam jak mi doczepiono tren..ale sie potem oswoilam ;) suknia pierwsza klasa :) ale trzeba miec wymiary kobiece i byc szczupla. 170cm moze byc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Di
Chyba inspiracją tej sukienki była księżniczka Serenity, bajka Czarodziejka z księżyca. Swoją droga uwielbiam tą bajkę mino, że mam 25 wiosen. Kiedyś chciałam w takiej sukni iść do ślubu ale moja figura mi na to nie pozwoli :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ile koztuje ta kiecka
wlasnie wiem ile ta kiecka kosztuje tak tylko chcialam spr czy autorka wie :P heheh juz ktos napisal tyl fajny przod wogle mi sie nei pdobba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maaajka
Tak cena zbija z nóg:) Na szczeście mam okazje kupić sukienkę z tej kolekcji odrobine taniej. mademoiselle catastrophe - skoro uważasz, że taką można uszyć, to może zastanowię się jeszcze nad takim rozwiązaniem, nie wiem tylko czy krawcowa da sobie radę z tymi różami:) Ale zgadzam się z Tobą, że Madonna ma piękne suknie:) a Ty ma jaki model się zdecydowałaś? Masz jakieś fotki swojej ślubnej? A wg mnie róże nadają uroku i charakteru tej sukience. Widzę jednak, że opinie są podzielone. Już widzę te komentarze rodziny na weselu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maaajka myślę że takie róże dla dobrej krawcowej to nie problem, przyjżałam się im to jest poprostu pozwijany materiał. To jest naprawdę piękna sukienka, jeśli potrafisz sobie wyobrazić w niej siebie na własnym ślubie to działaj :) szyj albo kupuj ja wybrałam coś bardziej klasycznego - San Patrick Bahamas http://tnij.org/sanpatrickbaha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z tyłu ładna ale przod
beznadziejny. i ogolnie wylada jak koszul nocna. Wydaje mi sie tez ze troch eposzerza i modelka wyglada jak w ciazy. Ale musisz przymierzyc bo czasami na modelkach inaczej to wyglada niz na innej osobie. Ja na swoja nie zwrocilabym uwagi, a jak tlko przymierzylam to sie w niej zakochalam i pieknie wygladala:) pwodzenia w szukaniu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×