Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agus*

King MJ... przyznac sie kto sie popłakał ogladajac to...

Polecane posty

oj Smooth, wszystkiego najlepszego !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 👄 🌻 To Ty Lwica jestes, jak ja:D MJ tez ma wkrotce urodziny... ciekawe czy cos gdzies sie bedzie dzialo...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj tel chyba tez ma duze mozliwosci;) :D ale jakos nigdy nie ulegalam manii dzwonkow muzycznych, choc kiedys mnie korcilo juz, ale ost. zrezygnowalam... no ale ten jest taki zabawny wyjatkowo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak... Lwica... A widzisz dlatego my sie tak swietnie rozumiemy:-D P.Y.T i Community z tego co pamietam tez są z sierpnia:-D Topik LWIC;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja przyznam sie , ze mnie kilka razy zdarzylo w modlitewnych rozwazaniach nad zmarlymi krewnymi, pomodlic sie tez za dusze Michaela:( :( :( znowu robi sie grzaski teren.... :( 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I to może tak na dobranoc Woman...? Jak myślisz? Jak jutro Twoje Słonko Cie zobaczy taka niewyspana pomysli,ze ktoś był u ciebie w nocy:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smooth ja tez:D dzis widzialam to 2 razy juz:D Te uklady choreograficzne sa tak rewelacyjne... mozna ogladac bez konca, a MJ niezaleznie od tego ktory raz to robi, pracuje na 100%. wielki szacunek!!!:) Smooth, ja bede szla spac. Jutro czeka mnie ciezki dzien:D:D:D:D:D i zajrze do Was tylko na chwilke:( Juz tesknie:( Jeszcze raz wszystkiego naj 🌻 i dzieki za dzwonki i za rozmowe :) papa 🖐️ 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i sama widzisz że rozumiemy sie bez słów:-D Papa woman ... ja również bardzo dziękuję- miło było... Gdybys kiedykolwiek potzreowała coś nie na forum... pisz do mnie na pocztę;-) DOBRANOC i Cudownego weekendu ci zycze z ukochanym:-D papa🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello 🌻 Własnie skończyłam Was czytać i jak zwykle uchachałam się niesamowicie :D Jesteście cudne :D 🌻 Kałamarnico - oczyma wyobraźni widzę Cię biegnącą do domu z Michaelem pod pachą :D :D :D Hehehe, podzielisz się..? :classic_cool: Smooth :D Wszystkiego najlepszego :D Życzę Ci spełnienia wszystkich marzeń, zdrowia, szczęścia, dużo uśmiechu, wielu pięknych chwil, miłości i spokoju ducha :) Ściskam Cię mocno :D 🌻 🌻 🌻 Woman - Ty też Lwica? :D No to wszysko jasne... Wszak koty są kosmate :classic_cool: hehe Ja miałam urodziny tydzień temu :O Boże, jak ten czas pędzi 😭 Jak to śpiewała A.M. Jopek: "Niech ktoś zatrzyma wreszcie świat ja wysiadam" heh... Pozdrawiam Was serdecznie i dziękuję za wszystko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O żesz!! Lwice!! To wszystko tłumaczy :P Ja tu nie pasuję jako Rak...zbyt uszczypliwa czy oziębła jestem :O :classic_cool: Smooth, wszystkiego naj naj najlepszego, siły, wytrwałości i uśmiechu na codzień 🌻 Community, sorry ale chyba jednak się nie podzielę :P Ale zawsze możesz popatrzeć :D :classic_cool: A tak serio, to MJ by chyba ze mną nie wytrzymał, zbyt zaborcza jestem w pierwszej fazie związku, czego doświadczył mój mąż - on na szczęście nie uciekł, ale MJ jako artystyczna dusza pewnie by to zrobił ;) Życzę miłego dnia, pa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liberian-girl
Smooth ja tez przesylam najlepsze zyczenia!!! ;) No ja wprawdzie jestem rybka... ale moze jakos tu z Wami poplywam? :) Milego dnia dla wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strzała kobitki :) Długo mnie nie było,bo miałam problemy z siecią. Od godziny przeglądam podstrony.Nawijacie jak szalone:D Mam nadzieję,że MJ nas czyta :D Smooth najlepszego 🌼 muuuaaaa PS możesz mi przesłać ten dzwonek,które dostały inne kobitki z naszego topiku? z góry dziękuję. (magdalena_poland@gazeta.pl) Jak się Wam weekend zapowiada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie weszłam na topik... i ojej ile życzeń :-D Bardzo Wam wszysttkim dziękuję- Jesteście cudowne!🌼 Sykstinajn...już wysyłam;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smooth wszystkiego NaJ:) Majkelowego dlugiego zycia 🌼 ja jestem baranicą :) wiec ponoc podobne do Lwow:D wlasnei zabeiram sie za czytanie was, bo wczoraj mi sie juz nie mialam sily:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smooth wyslalabys mi tez ten dzwonek?? prosze krolowaelfow@vp.pl - nie smiac sie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sykstinajn z ktorego jestes?:) ja dopiero z lozka wstalam spalam dzis 12 h masakra..:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://muzyka.onet.pl/10172,2024904,newsy.html pojechalabym.. wiecie Wieden to moje rodzinne miasto przez 3 lata tam mieszkalam.. wybiera sie ktotras? przepraszam jelsi to juz bylo, ale nie czytalaam all postow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystko bym dała,żeby pojechać,ale nie mogę.Za daleko,to raz,dwa,troszkę mam wrażenie,że to nie do końca to,co chciałabym zobaczyć. Mi się marzy takie typowe spotkanie fanów i muzyka do białego rana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×