Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agus*

King MJ... przyznac sie kto sie popłakał ogladajac to...

Polecane posty

odpuszczam...to tylko propozycjaaaaaaaaaaaaaaaaa a teraz udaje sie na ziemniaki z grilla bo głó mnie okrutny gniecie fajnie ze jestescie czekam na 10000 wpis na topiku kto go wpisze otrzyma złote kalesony ;) badzcie zawsze i wszedzie ja spadam juz dzisiaj bo mam troszke rooty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
woman ja mysle, ze u Mojego to tylko taka przejsciowa zmiana i dlugo to nie potrwa, ale teraz mi sie podoba, bo moge spiewac w nieboglosy razem z Michaelem jadac jako pasazer i tylko wczuwać sie w muzyke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liberian-girl
soUl to sQueeze hehe ja juz kiedys tu strzelalam,ze Woman pracuje w szkole,ale zostawmy to, bo nam dziewczyna sie zdenerwuje :) Woman- minka the best - w sam raz do caluska :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XSCAPE SCREAM PRIVACE
woman dzieki, to cos poszukam sobie. Wiecie co MJ zawsze chcial pomagac dzieciom. Tak sobie teraz pomyslalam ze moze warto bylo by w ten dzien np przeszukac szafy, zabawki dzieci, pozbierac cos od znajomych i zaniesc biednym dzieciom np do kosciola czy caritasu. Oczywiscie czesciej niz raz w roku powinno sie to robic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak się wsłuchuję w słowa We are the world jakie to proste a bardzo jednoczesnie trudne - "lets start giving"... zacznijmy dawać, On tak robił, a my tylko ciągle wymagamy i żądamy, nic od siebie i dlatego ten świat jest taki jaki jest i stało się to co się stało :( zaczynam chyba bredzić :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soul mozna by rozpoczac dyspute na temat kondycji moralnej czlowieka we wspolczesnym swiecie... ale obawiam sie, ze pora zbyt pozna, poza tym juz weekend za pasem... zawsze ulegam temu, ze w weekend to z dala od ciezszych tematow... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jednak wole Mike` a takiego bardziej drapieznego;) :D lancuchy, klamry.... swoja droga, Ostra!!!!???? spod jakiego znaku zodiaku jestes? ;) soul, XSC, Liberian- a Wy? ktoras tu byla baranem- Community? ktoras Rybka- Liberian? gubie sie:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soul, tak to zdjecie jest super, ale mnie sie zle kojarzy odkad w jakims filmku na YT widzialam je jako wienczace zywot ziemski MJ z cezurami 1958-2009 😭 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po pierwsze ABRAJA! Super-niespodzianka! jestes "baba z jajami" jak to sie mówi...:-D Zrobiłaś na mnie piorunujace wrażenie...tym ...smutkiem Twoim.... Chociaz z postów jakie piszesz nie wynika przygnębienie...Na filmiku jestes strasznie smutna....:-( Może to tylko takie moje wrażenie... Pozdrawiam cie serdecznie i Buziak dla Ciebie! Po drugie książka FoXa... "Historia raju utraconego" ( nie wiem czy dokładnie podaję tytuł;-) to jego poprzednia ksiązka o Michaelu.... teraz ukazała się: "Michael Jackson - Życie i Śmierc Króla Popu...." i t jest pozycja która zalega jak piszecie na półkach.... :-D Chociż ja takiego faktu akurat nie zarejestrowałam...trzeba było ją zamawiać:-) W kazdym badź razie...nie jest w mojej ocenie taka zła....bo w głwnej mierze bazuje na faktach podanych przez Michaela w Moonwalku... i komentarzm autora do tych wydarzeń... A komentarze są różne i przychylne i krytykujace i poddajace w watpliwość... ale to chyba swiadczy o bezstronnosci autora... Pisze o michaelu i dobrze i źle... Pozwala czytelnikowi na wyciagniecie własnych wniosków...Przynajmniej taki jest poczatek tej ksiazki.... Kazdy rozdział zaczyna sie tekstem jakiejs piosenki Michaela i jej tłumaczeniem...i to też jest fajne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XSCAPE SCREAM PRIVACE
soul z tego zdjecia http://www.lahiguera.net/musicalia/artistas/ michael_jackson/fotos/663/michael_jackson.jpg bede miala piekny ogromny obraz:D mam takie szczescie ze moj ojciec maluje wiec obraz juz sie robi. Mam tez 3 inne z nim ale w mniejszych wymiarach . Z roznych okresow życia jego :D nie mam juz miejsca do wieszania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smooth no ja tez ksiazki widze na polkach... :o ja mowie, jutro zasiade moze w empiku.... najlepiej to jechac w 2 samochody:D bo jak Slonce sie dowie, ze musi na mnie czekac z powodu MJ to klotnia gotowa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liberian-girl
no nic dziewczynki,uciekam,maz zrobil mi niespodzinke i wrocil wczesniej z pracy :P kolorowych snow!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liberian:( a to ci wredny maz:( no trudno Pa Kochana:) 👄 Moje SLonce cwiczylo, a teraz grzebie w cudzych wypocinach... zeby weekend miec wolny od pracy.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×