Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agus*

King MJ... przyznac sie kto sie popłakał ogladajac to...

Polecane posty

http://www.kdc.pl/Michael-Jackson_p10483139.html?p_action=3206090001&utm_source=nokaut.pl&utm_medium=cpc&utm_campaign=2010-08&utm_content=10483139 Tę kupiłam, miałam co do niej mieszane uczucia przed zakupem, z uwagi na to, że jest napisana przez polskiego autora, a ja generalnie do polskich publikacji na temat zagranicznych artystów podchodzę z dystansem ze względu na znikomą znajomość tematu lub opieranie się głównie na zagranicznych magazynach plotkarskich i sianie domysłów, zamiast przedstawiania faktów. Powiem Ci, ze akurat w tym przypadku sie pomylilam, bo ksiazke czyta sie jednym tchem i jest bardzo ciekawa i to z jednego glownego powodu - jest to w koncu ksiazka napisana o twórczosci Michaela a nie o jego zyciu prywatnym. Fajnie sie ja czyta, w razie czego polecam :) Jak czytalam o calym procesie promocji Thrillera (płyty) to po prostu jedno slowo sie nasuwa - On był wielki, po prostu geniusz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie wiem jak będę świętowac jego urodziny... bo nie wiem czy jest to okazja do radowania sie czy raczej do uswiadamiania sobie, ze to juz drugie jego urodzinki bez niego tutaj z nami.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba lepsze to niz swietowanie (?) rocznicy smierci... tak sobie mysle ze wszystkie ikony muzyki juz nie zyja, Freddie, Michael, James Brown, Miles Davis,to są legendy i wszyscy sa gone. ostała sie jeszcze babcia Madonna i Prince, jak oni odejda to koniec, zostana same krzyczące beyonce (nie mam nic do niej ale piszczy strasznie...), jakies kanye westy i timbalandy, zero artyzmu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezu liberian nie zapodawaj mi tu takich fot ja w pracy siedze i sie poce jak na to patrze :D nie powiem co bym z nim zrobila jakbym go dorwala w latach 86-88, zaden facet na mnie tak nie działał ever :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buleczko, podalam Ci te fotki tak dla rozmarzenia sie... 🌼 ja mam wolne dziś, hihi zobacz te usta rozchylone na tej drugiej focie co podalam.. az sie proszą... hahaha OMG chce być tą małpką Bubbles :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
on był perfekcyjny, jego włosy, oczy, usta, cera, kolor skóry, dłonie, chód, taniec, głos, figura i TA KLASA, on miał po prostu klasę jakiej nikt inny nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nareście
mnie się bardziej podoba jego tatuś jest taki seksi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja specjalnie nie wlaczam youtube i koncertu w yokohamie, zeby nie robic sie czerwona w biurze, a Ty mi dajesz najseksowniejsze wykonanie bad ever do obejrzenia? nie lubie Cie chyba :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Te perfumy MJ nigdy nie wyszly na rynek.Wszystko juz bylo gotowe , reklama do TV , ktora miala ukazac sie latem 1993. roku.Niestety tego wlasnie lata wybuchl skandal z rzekomym molestowaniem.Polecono zniszczyc 400.000 butelek perfum.Nie wszystkie jednak zniszczono i zostalo pare.Teraz maja byc sprzedawane za 1200$ za set." ciekawe czy to prawda, ktoś cos słyszał o tych perfumach? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×