Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość blablublebla

Wczorajszy film na TVP1, Zapisane w sercu- zakończenie

Polecane posty

Gość blablublebla

Witam. Czy ktoś oglądał wczoraj od 20.20 film na jedynce do samego końca? Niestety miałam wezwanie do pacjenta w połowie i nie moglam dooglądać. Czy ktoś mógłby zdradzić o co tam chodziło? Oglądałam do momentu, kiedy bohaterka spotkała się pierwszy raz ze swoimi dziećmi w parku, bez zdradzania kim jest. Zaciekawiła mnie ta historia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do blablublebla
Jej były mąż miał kochankę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odzyskala dzieci i wszyscy zamieszkali razem z jej drugim mezem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cd filmu
dokończenie: w tym parku powiedziała im ze jest ich matką, Pokazala im zdjęcie na krótym była z tymi (malutkimi wówczas) dziecmi. Najmłodsze z dzieci (chłopiec) nie chciało w to uwierzyć. Tego samego dnia, wieczorem , na rowerze przyjachała do niej ta młodsza córeczka, by powiedziec jej ze ona jej wierzy, ze przez wiele lat przechowywala niebieski szliczek tej matki, i z eb. za nią tęskniła. Gdy matka odwiozła córkę do domu ojca, by sama nie wracała po nocy na tym rowerku, spotkała tego byłego męża. Kazał jej wyjechac z miasta i nie wtrącac sie w ich życie. Powiedział jej ze tym razem gorzej sie to skonczy dla niej, i ze nigdy jej nie odda dzieci. Kolejnego dnia matka (gł. bohaterka) pojechała do policjanta, który był jej przyjacielem i poprosiła by powiedział jej gdzie znajduje sie domek, który wybudował dla niej ojciec i wktórym to domku wszytko sie wydarzyło przed laty. Gdy tam pojechała przypominała sobie wszytko co zaszlo dawno temu. : do tego domku przywiozł ja własnie ten policjant z ta kobieta, ktorą ona prosiła by jej opowiedziała co sie dawno wydarzyło (nie wiem dokładnie czy ona sie opiekowala tymi dziecmi bo ja od poczatku nie ogladałam tego filmu:) . przywieźli ją tam gdyz poprosił ich o to własnie jej mąż (tłumaczył sie ze chce z nią porozmawiać i wyjasnic wszytko). gdy zostali sami, na wiadomosc o tym ze ona chce zabrac dzieci i nie wycofa pozwu on zaczął ją bic, uciekając przewróciła sie. po ocknieciu sie zobaczyła ze koło niej jest ten mąż , ta kobieta i policjant ale nei wiedziałą kim oni są i kim ona jest (straciła pamieć). mąz kazał ja wywiesc do jakiegos szpitala,ale jak najdalej od miejscowosci w której mieszkali i zabrac wszytkie dokumenty, a ten domek nad rzeką podpalił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na diecie...ale nie dzisiaj
no to tak,zostala w tym miasteczku,jej byly maz Chase przyszedl i powiedzial zeby wyjechala bo byla zla matka, zle traktowala dzieci a potem p oprostu uciekla i je zostawila. ona nie chciala w to uwierzyc. zaczela czytac jakies stare wyciski z gazet. potem powiedziala dzieciom kim jest. najstarsza corka wiedziala ze ojciec ta matke bil i ona nie byla z nim szczesliwa. rozwiedli sie i ta amtka musiala wyjechac do ineno maista gdzie pracowala jako kelenerka zeby zarobic na fobrego adwokata i wygrac dzieci. miala kolezanke- ta Nel z reaturacji i jakiegos Franka on ijeszcze tego policjanta matta. jednego dnia nel,frank i Becky pojechali do domku- okazalo sie to pulapka- bo ta nel i frank zostali porposzeni przez chasea zeby ja tam zwabic i ten chase przyjechal, kazal nel i frankowi wrocic za godzine. miedzy becky a chase oczywisce wybuchnela bojka on jej przywalil pogrzebaczem, potem ona lezala na ziemi ,wrocil frank i nel i ja zaobczyli zaczeli sie drzec cos ty jej zrobil !!!! itd. potem dojechal Matt i zawiozl becky do jakiegos szpitala daleko od tje miesjcowowsci- ona stracila tam pamiec.... wszystko to jej sie przypomniala, po prosila tego Matta zeby przyznal sie do wszsytkiego i razme z nim poszla do chase- i mowi albo dajesz mi opeike nad dziecmi albo z ta cala historia pojdziemy do sadu i tak starcisz wszystko,. no to ten chase sie zgodzil. i tak dostala te dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iiiiiiiiiiiiiiiiiaiaiaiiaiia
ja tez przelaczylam na wiadomosci lokalne, szkoda, z enie widzialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×