Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kora na mchu

Najlepsze SERIALE wczechczasów!!!

Polecane posty

Gość betylii
Przyjaciele lubie tez" dr.housa, ostry dyżur, chirurdzy, CSI, skazany na śmierć, seks w wielkim miescie. Ale jesli to ma byc serial wszechczasów to sądze we Przyjaciele, bo ma juz sporo lat a cieszy sie nadal niesłabnąca popularnościa i będzi emitowany pewnie po wsze czasy :) mi w kazdym razie nigdy sie nie nudzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Readina
Gotowe na wszystko, !!W stanach leci juz sezon 6, plus Dexter oraz Bones moze jeszcze ewentualnie daje rade. Przyjaciele to juz old school!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jannissa
Gotowe i Dexter oraz Family MAn ,ale musi byc w wersji angielskiej czego u nas nie obejrzycie tlyko dopiero gdzies na satelicie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja bardzo lubie ogladac serial "daleko od szosy" - o losach pewnego leszka - taki prawdziwy serial opowiadajacy o prawdziwym zyciu:) Z zagranicznych "Archiwum X" - pamietam czasy dziecinstwa,jak sie czekalo na serial,i polowe nie ogladalam,jak sie balam. Teraz mam wszystkie serie na plytach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mogli by odnowic odcinki
ally mcbeal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Family Guy
hehe,Family Guy to mistrz, ale jakies tam sa gagi jezykowe, masa idiomow czesto zle tlumaczonych w naszej Tv.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszkameister
Ja tez strasznie stęsknilam sie za Ally:)mogliby wreszcie powórzyc... Poza tym z prawniczych filmów jak dla mnie świetny jest "Gliniarz i prokurator"...ten grubasek i jego pies są wg mnie niezrównani:) no i z lekarskich fimów jest pare wielkich hiciorów ale ostatnio cos strasznie dziwaczą więc nie zastanawiam się, czy nie najlepszy był poczciwy Szpital na peryferiach...jak sądzicie?... A tak w ogóle to wg mnie serialem wszechczasów jest nasz Czterdziestolatek...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z lekarskich to najlepszy
ostry dyzur !!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość development
californication

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misska
Najlepsze to sa przerywniki jak Piesek Leszek i kapitan Bomba, Cyfra ma takie smieszne tez chyba ztego co pamietam,ale tych stacji jest max duzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hisana
czysta krew to jest serial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam lubię brzydulę na przykład:) plus czasem obejrzę złotopolskich! I tyle... Lubie też rózne ciekawe filmy na AXN i programy na Planete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale tzreba byc tam zalogowanym
by moc je ogladac ??? prosze o odp. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no oczywiście że........
PRZYSTANEK ALASKA ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trampusia
LOST niewolnica Isaura (hehe) Kyle XY Swiat wedlug Kiepskich Moda na sukces z archiwum X doctor Queen gadajaca z duchami (czy jakos inaczej)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ptaki ciernistych krzewów. Powrót do Edenu. Syn wyspy. Cudowne lata . Dzień za dniem. Wichry namiętności Ich pięcioro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepsze pod słońcem 1.Dr.House-przebija wszystko 2.CSI Nowy Jork-lubie słuchać tych zagadek 3.Z archiwum X- szkoda że nigdzie już nie puszczają jak chodziłam do gimnazjum to tata załatwił mi na DVD pierwszy sezon teraz chodzę do liceum i nadal te płyty oglądam 4.Czarodziejki- namiętnie to oglądam z siostrą 5.Wyspa Harpera- fajna zagadka 6.Miasteczko Twim Peaks- stare ale jare naprawde dobry serial 7.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i zapomniałam tych Kości- nieziemsko przystojny David Boreanaz Przystanek Alaska- moja mama mnie w to wciągnęła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Domek na prerii. Partnerzy Ucieczka do raju Pogoda na miłość Ally Mcbeal. Zaklinacz dusz Dotyk anioła Życie do poprawki Okavango

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zbiża sie
Noce i Dnie. Moda na sukces, Janosik , czterej pancerni i pies, pierwsza miłość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybitwa z k-c
moje ulubione: Chłopi, Daleko od szosy, Dom, Nad Niemnem, Pólnoc-Południe, Czterdziestolatek, Twin Peaks, Przystanek Alaska, a teraz też Dr House:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Czterdziestolatek Dom Na kłopoty Bednarski Jan serce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rubel
" Pogoda dla bogaczy " " Tylko Manahattan "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dynastia Dallas Tylko Manhatan Dopóki znów się nie spotkamy Qeen Uśmiechy szczęścia Słoneczny patrol Jezioro marzeń Modelki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×