Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość asieczek 84

WESELE TUŻ TUŻ DORADŹCIE PROSZE.

Polecane posty

Gość zosianiesamosia
Hej ;) Dobrze radzę... w pierwszy dzień ubierz sobie tą http://szafa.pl/c994129-zota.html tylko najpierw ją dobrze wyprasuj ;P natomiast na drugi dzien sukienka w groszki ;) pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotka222
ta pierwsza zlota jest sliczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asieczek 84
podnosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *szeh
szczerze to wg mnie wszystkie sa beznadziejne , jedyne co moge ci doradzic to nie idz w teh zlotej bo jest nieziemnko na ciebie nie dopasowana/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jiik
W zółtej. Ładnie się układa i podkreśla ci biust.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sorry ale trzy pierwsze są
OKROPNE. najlepsza ta w grochy, więc na drugi dzień musisz coś kupić. Tylko nie w tym samym miejscu gdzie trzy pierwsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vbgb
wszystkie sa fatalne, jakeis szzmatki, wygniecione, fatalne materialy :o nie rozumiem ludzi ktorzy tak chodza na wesela, mnei by bylo smutnop gdyby ktos sie tak ubral :o a te 2 pierwsze to jzu wogole porazka, wiocha na maxa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość totaota
na pierwszy dzien sobie cos kup, ta pomaranczowa to hit wsrod wiesniar, zas na drugi dzien moze byc ta w grochy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asieczek 84
vbgb a w czym w Twoich stronach się chodzi na wesela, może wklej jakieś linki, bo jestem strasznie ciekawa. A wasze zdania przyjmuje z pokorą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vbgb
w moich stronach roznie, ja sobie nie wyobrazam zeby mogla isc w czyms takim na wesele, u mnoe chodzi sie ubranym stosownie do okazji (i nie mowie tu o gorsetach, dlugich kieckach czy ciezkich tkaninach),a le na pewno nie w kieckach letnich czy takich jak te wyzej :o zreszta, jak ktos nie ma gustu to moze isc w ktorej z nich :o wkleilabym linki niestety np na allegro nie ma za wiele ladnych kiecek, a nie spedze czasu an szukanie przykladu :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arramandda
Na drugi dzień ta ostatnia, w grochy, ładna :) Ale na pierwszy kup sobie jakąś, bo pierwsza ma za duzo nasrane, druga jest tandetna i baaardzo niemodna (laski kupowały ja kilka lat temu, wtedy to był szał, do dzis nie rozumiem "fenomenu" tego czegoś :O ), ta żółta jest ładna, ale za długa, nie nadaje się na wesele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość etve v
pierwszy dzień zółta długa drugi - czarno biała nie słuchaj.........za długa(??), zły materiał, ,,,bl abla łądne te dwie, pozostałe ciut za kiczowate to Ty na tych zdjeciach? jesli tak to świetnie wyglądasz, jestes zgrabna, a w tej żółtej wyglądasz bardzo oryginalnie!! ;) mówie ci to jako kobieta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość etve v
vbgb....dziwna jestes :P wklej SWOJE kiecki, ciekawa jestem :D:D:D chyba ż epękasz??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arramandda
Gość etve v
rzeczywiście ładne ale.... w takich to ja do pracy chodze :D bo sa ładne, dość eleganckie ale wygladają skromnie i dość prosto Na wesele wybrałabym coś bardziej kolorowego, szalonego, awangardowego, 'z pieprzykiem' ;) a nie wciskała się w taka 'akuratną' kieckę :D ale ładne są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość etve v
wg mnie te "dziewczęce" to niewypał :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość etve v
ta ostatnia fioletowa jest OK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arramandda
skoro w takich chodzisz do pracy to stylowa z ciebie kobieta ;) fajnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfadsfgdf
idz koniecznie w tej zoltej,tylko jak ktos juz zauwazyl- najpierw ja wyprasuj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość etve v
mam na myśli te pierwsze......... tak, tak chodze w lecie do pracy dlatego na wesele lubie coś bardziej szalonego i mniej urzedowego :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sukienki mi się nie podobają (jedynie ta w grochy ujdzie), ale za to figurę, autorko, masz rewelacyjną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No własnie, ja też w sprawie figury :D Ćwiczysz coś, czy tak masz od Pana Boga?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi sie tylko ta w groszki podoba,pierwsze dwie sa juz baaaardzo niemodne,a ta trzecia ladna,tylko tenkolor jest okropny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asieczek 84
Tak na zdjęciach to ja. Nie ćwicze nic chociaż chciałabym zacząć (niepomaga mi w tym moja silna-słaba wola :)) Od urodzenia dziecka troche kilogramów mi niestety przybyło (mój syn ma 3 latka). co do sukieneczek które wkleiła arramandda to jak dla mnie są za skromne na wesele, na jakieś małe przyjęcie owszem ponieważ są bardzo eleganckie. Co do sukienek na zdjęciu to są wyjęte z szafy (przed weselem zostaną odświeżone oczywiście:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lepiej żeby były skromne
niż niemodne :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×