Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

daisy mum

Pasjonaci fotografii

Polecane posty

Przeglądałam stare wątki - dawno nikt nie pisał o fotografii na tym forum. Kilka razy zdarzyło się, że niektórzy użytkownicy chcieli odświeżyć wątki i podzielić się wiedzą z dziedziny swoich zainteresowań, niestety pomysł legł w gruzach. Może tym razem? Pasjonaci fotografii - łączmy się. Piszmy jakimi dziedzinami się zajmujemy, co lubimy fotografować i w jakim stopniu: amatorsko? profesjonalnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na mojej ulicy są
ja na wakacjach...robię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Młooda
w mojej rodzinie dość dużo ludzi fotografuje i całkiem dobrze im to wychodzi :) ja na razie się od nich uczę,choć wolę sama :] no i chciałabym zakupić sobie lustrzankę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ups...........................
Ja fotografuję swoje koty, nawet moje zdjęcie było w magazynie o kotach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musztardówka
A ja fotografuję przyrodę :) na razie "przesiadłam" się ze zwykłej cyfrówki na lustrzankę :) więc dużo nauki przede mną ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musztardówka, a w jaką lustrzankę się zaopatrzyłaś? Ja niedawno również dokonałam zakupu. Nareszcie mogłam pozwolić sobie na profesjonalny sprzęt - do mojej pracy, który wzięłam w leasingu: http://www.winmar.pl/p4691,CANON_EOS_5D_BODY_Mark_II__24-105_L_IS_.html Miałam okazję sprawdzić go fotografując w ubiegłą sobotę. Mam nadzieję, że będzie mi długo służył, a ludzie - \"ze zdjęć\" będą zadowoleni:) Pochwalcie się swoim sprzętem - czy to amatorski, czy profesjonalny Co fotografujecie?:) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość talula
ja niestety tak profesjonalnego sprzętu nie mam:( ale nie narzekam na to co mam bo przynajmniej umiem go używać. a mam dopiero co kupiego http://winmar.pl/p1617,Panasonic_DMC-LZ7.html nie wiedziałam na co się zdecydować ale napisałam do nich maila i polecili ten;] ps pozdrawiam miłego pana za wyczerpujące argumenty:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie troszke zaczełam interesowac fotografia, ale raczej amatorsko :) ale lustrzanke sobie kupiłam i nie załuje :) moja sasiadka za to bardzo lubi fotografowac i niezle jej to wychodzi. wrzuca swoje foty na deviantarta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manikaa
no może tym razem temat nie upadnie, już chyba 3 w któym piszę na ten temat ;) ja mam zamiar się zająć foceniem zawodowo, najlepiej dla national geographic albo innej redakcji podróżniczej. a na razie to takie tam sobie tworzę. głównie na devianta albo majspejca ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LondonBridge
Ja sama jestem modelką i uwielbiam fotografowac. Zazwyczaj sa to rózne rzeczy :) zalezy jakie się ujecie da.. niemozna tak tego opisac dokładnie co sie fotgrafuje.. fotografuje tez ludzi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rthgnx
juz nie zagladam na digarta, a lustrzanka lezy, bo wlasciciela nie ma :((((((((((((((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- Bardzo fajny artykuł o o początkach fotografii, wynalezienie aparatu fotograficznego, ma duży związek z kinem i Camerą Obscur, tutaj więcej https://www.foto4u.pl/porady,pierwsze-filmy-czyli-poruszone-fotografie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×