Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hijka

biała blizenka !! doradzcie

Polecane posty

Gość hijka

ok 3 tyg temu zahaczylam noga o parapet ktory mial lekko podlamany kacik . krwi bylo malutko ..minimalnie..zrobilam woda utleniona..zrobil sie strupek..no to sadzilam ze zwykle obtarcie zagoi sie dobrze..jak strop odpadl zostala taka biala kreska ktora w ogole sie nie opala..udo opalone a ta kreska rzuca sie w oczy... czym moge smarowac ?? to wyglada tak jakbym zdarla lekko powierzchnie skory tej opalonej.. nie jest to rana gleboka .. czy bede miala w tym miejscu jeszcze normalna skore??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Racuch
Tak, tez mialam cos takiego, ale baaardzo dlugo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hijka
dziekuje ze chociaz ktos odpisal.. a po jakim czasie zeszlo zupelnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hijka
wypowie sie ktos jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie bedziesz miala juz w tym miescu normalnej skóry. Jak robi się blizna to trzeba ją zaleczyć. Miałam takie rzeczy parę razy. Na łokciu zostało a na udzie udało mi się zwalczyć kremem na rozstępy i blizny. Mało gdzie jest, kupowałam tu: http://esentia.pl/Ava_Pielegnacja_skory_i_ciala_Krem_na_rozstepy_skorne_i_blizny_p29965.htm nie wiem czy to działa na wszystkie blizny, ale ta na udzie zeszła prawie całkiem. Blizna z łokcia była może za stara i zbyt duża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hijka
ta blizenka ma ok 2 cm dlugosci i 2 mm szerokosci... naprawde myslicie ze ta blizenka juz mi nie zejdzie? ehh.. w przyszlym tyg chyba pojde zapytac i doradzic sie dermatologa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×