Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marguulcia

Nagrody za recenzje o sprzęcie

Polecane posty

Gość marguulcia

Często kupuję przez internet, ale przyznam, że rzadko sama piszę cokolwiek o kupionych produktach. W vobis zrobili teraz konkurs dla ludzi , co się wypowiadają. Co 6 ma wygrywać, czy ktoś już coś wygrał? Myślę, czy coś tam by nie napisać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaolcia
Z tego widziałam na stronie sklepu to recenzji praktycznie nie ma w wielu produktach. Może nikomu się nie chce pisać i warto jednak spróbować. Nagrody dnia już są całkiem konkretne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podobny konkurs jest na electro.pl tam dają 200 zł. Chyba jest losowane. Podają nazwiska ludzi, więc chyba to nie podpucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaptos
calkiem fajne nagrody, bo sklecenie paru krotkich moze nie do konca glupawych zdan nie jest problemem dla srednio inteligentnej osoby. osobiscie przydalby mi sie gpsik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marguulcia
No właśnie nagrody są niezłe,więc już popisałam się swoim talentem ale na razie przy jednym produkcie. Tak mi się wydaje , że jak napiszę jeszcze ze 2 to już coś powinnam wygrać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedacob
Ja może czesto w vobis nie kupuje ale recenzje napisałem dla kilku aparatów foto i w sumie jak przejrzałem strone to promocje maja dobre. Mi by sie przydała nawigacja jakas ale może wygram:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość letniowiosenna
No mi sie wlasnie wydawała ta siec raczej drozsza, ale az kiedys z ciekawosci porownalam kilka rzeczy z innymi sklepami i nawet na tych internetowych bylo drozej niz w vobis(ozywisie mowie o produktah z promocji). A konkurs z recenzjami wydaje mi sie fajnybo łatwo da sie wygrac, mam nadzieje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alyyyna
Ceny są podobne wszędzie, sama nie widziałam większych różnic. Na plus dla mnie jest ładny wystrój sklepu i duży wybór. Jak kupowałam niedawno laptopa to przy okazji wybrałam sobie fajną torbę (taka brązowa w białe kwiatki), a nigdzie indziej takich nie widziałam. W sumie brat pomagał mi przy zakupie, więc nie byłam zdana tylko na siebie :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cant
moze bede wywrotowcem ale hja wogole lubie ten sklep. Zawsze sie tam dobrze czuje kupujac.Mila i rzetelna obsluga. Napisalem recenzje az 6 sprzetow i dostalem pendrivea, liczyłem na coś wiecej ale i tak jest wporzadku.nie poddawac sie,powodzenia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mario9
Apropo konkursu to bralem udzial pare tygodni temu i udalo mi sie wygrac nagrode dnia :). Dostalem kurierem Kaspersky Internet Security z 2 gigowym pendrivem. Spoko sprawa, napisze sie pare lepszych recenzji i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo fajny konkursik. Ja napisałem recenzje zakupionej u nich klawiatury i może i ja coś wygram:) Kiedyś w dawnej Radiostacji parę rzeczy wygrałem, może i teraz się uda:) Co do samego sklepu to podoba mi się ich polityka promocyjna na której faktycznie można trafić na niezłe okazje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olenkao
Promocje mają czasem fajne, tylko szkoda że nie widziałam tańszych sprzętów dla kobiet. Chodzi mi o te kolorowe netbooki, torby na laptopy, itd. Kiedyś mieli najtańsze na rynku karty graficzne asusa 9600GT, pamiętam bo jeździłam z bratem do vobisa, żeby taką odebrać. W konkursie nie biorę udziału, bo nie znam się za dobrze na sprzęcie komputerowym :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fritzl
zeby napisac recenzje nie musisz znac sie na sprzecie, moze wyrozniliby cie jako najbardziej kobiety akcent w tym przesiaknietym do szpiku krzemu technologicznym swiecie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy jest tu ktoś kto coś wygrał?:) Hehe właśnie siedzę i w TV reklama Vobisu:) Widzę ostro atakują rynek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adabizjana80
Nie wiem czy można wygrać coś na podstawie losowania. Słyszałam, że nie może być konkursów losowych, gdyż na to jest monopol państwowy. Dlatego większość konkursów oparta jest na np. najlepszym haśle reklamowym, czy innych tego typu zadaniom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no myślę, że jednak większość osób testowała przynajmniej sprzęt jakby nie miałem z nim nic wspólnego:) Dla jaj? Myślę, że 98% jest prawdziwych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mareczek45
Jak myślisz, że recenzje są zmyślone to weź sama/sam napisz coś sensownie. W takim wypadku ciężko jest ocenić dobrze sprzęt, z którym nie miało się bezpośrednio do czynienia. Po to vobis wymyślił taki konkurs, żeby mieć na sklepie rzetelne opinie o swoich produktach. Ja sam pisałem kilka i wygrałem program antywirusowy, przysłali bardzo szybko kurierem. Teraz trzeba czekać na wrzesień i losowanie nagród głównych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idenor
No muszę się zebrać i napisać recezje dla notebooka Notebook ACER AS5737Z 15.6'' T6400 3GB 320GB NV9400 VHP, bo jest naprawde warty swojej ceny, i coraz bardziej przekonuje się do tej firmy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×