Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość na na na na nananan

Jak mam jechać z chłopakiem nad morze jak jestem spaślakiem?

Polecane posty

"mam 174 wzrostu wpisane w dowodzie i waze pewnie prawie 70 kg" to zrzuć 7-8 kg i bedzie ok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie teraz się na mnie wszyscy rzucą, ale ok, sama mówisz, że prowadzisz leniwy tryb życia, pewnie sobię niczego też nie odmawiasz (w sensie jedzenia). A później przychodzi płacz i wielki problem, bo wstydzisz sie pokazać na plaży w bikini. A czyja to jest wina? Tylko Twoja, każdy może wyglądać zgrabnie i seksownie. Trzeba tylko chcieć! Dlatego też sama jak widzę tak grube dziewczyny, obleśne wręcz to wcale mi ich nie szkoda, wrecz przeciwnie łapię się za głowę jak można do takiego stanu się doprowadzić. Bo to nie są miesięczne czy tygodniowe ataki lenistwa i jedzenia wszytskiego w ogromnych ilościach, tylko wieloletnie niedbanie o siebie. Niektóre puszyste mają to gdzieś co mówią o nich inni, no to ok. Niech sobie robią ze swoim ciałem co chcą. Ale większośc ma z tym problem, wstydzą się siebie, no to pytam? Dlaczego nie weźmiecie się za siebie??!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" tak, jakies 15 lat temu w Mielnie byly prawie same superlaski, ale teraz juz tak to wcale nie wyglada " byłem tam 3,4,5 lat temu i jakos były :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie problem wagi ani wyglądu tylko samoakceptacji. Flea o tym pisała na 2 stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdgdfg
a ja się zastanawiam czy z komicznego taki przystojniak :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
terri - jak mozesz tak do niej pisać!!!!!!!!! Zamiast ją wspierac, wpedzasz ją w jeszcze wieksze kompleksy!!!! Jestes okropna - bawi Cie takie pastwienie sie nad ludźmi!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robieme kreche
komiczne, na starosc Ci wzrok szwankuje:( 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oluuusiaa.1
komiczne i te laski leciały na taką c*pę jaką ty jesteś ? śmiech żadna nie poleci na takiego frajera ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"a ja się zastanawiam czy z komicznego taki przystojniak " też mnie to nurtuje!!! ale przypuszczam, ze to 50 letni łysiejacy impotent, mieszka z matką i nosi sandały na skarpety i oczywiscie ma wąsy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróciłam niedawno znad Bałtyku- mniejsza o miejscowość- masa zanidbanych kobiet i mężczyzn na plaży, aż żal lub po prostu rzeczywistośc, dzisiaj każda nastolatka chciałaby wygladać jak pani z czasopisma, która bez retuszu wyglada gorzej niż niejedna czytelniczka w bikini:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agresywny agresor
nananana siedź w domu i jedz dalej 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autorko to o czym my tutaj wogole rozmawiamy^^ moja przyjaciolka wazy 85kg przy wzroscie 170 i odwazyla sie jechac, ja waze 62kg przy wzroscie 171 i nawet fakt ze faceci sie za mna slinili nie wprawial ja w kompleksy. Wiec pomysl ze niektorzy maja jeszcze wieksza tusze i jada nad morze pokazac cialko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ........ ... ...
Kaliban Ja noszę na rękach nawet najcięższe kobitki Pudzian

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"komiczne i te laski leciały na taką c*pę jaką ty jesteś ? śmiech żadna nie poleci na takiego frajera ..." a czy ja pisałem, że leciały? :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
według wskaznika BMI nawet nie masz nadwagi. A wpisałam 173cm i 70kg. Dziewczyno, wcale nie jestes tłusta! Może nie jestes też chudziutka i masz troszkę ciałka, ale to nie tragedia! A ten wyjazd kiedy? Bo nawet w 2 tygodnie da się nieco poprawic stan skóry. Kup sobie dobrze skrojony strój kąpielowy i jazda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komiczne bez takich opisow bo spac po nocach nie bede :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bylejakaaaaa
a ja mam praktyczna rade dla Ciebie.. opalaj sie na reczniku wtedy tak cellulitu nie widac a jak bedziesz chciala pochodzic po plazy to zawiaz sobie jakas chuste czy pareo na biodrach, wtedy zakryjesz pupe a wyeksponujesz pewnie spory biust:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mini Mili
Z tego co piszesz wynika że nigdy nie byłaś nad morzem :) Ja właśnie wróciłam i możesz mi uwierzyć ale zgrabnych kobiet jest tam niezwykle mało! Może spokojnie jechać i sie nie stresować wyglądem bo nie będziesz tam jedyną grubą osobą i wcale nie będziesz się bardzo żucała w oczy! Poza tym plaża jest do opalania sie a nie do obserwowania innych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cóż, jeśli sie nic nie zmieniło od ostatniej wymiany fotek...nie mogłabym oderwać wzroku od komiczne wylegującego się w kąpielówkach na plazy.....ech:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normany12644712
Doprawdy No wlasnie takie sa realia. Przciez tam jest mase zaniedbanych kobiet. Przy nich autorka i tak bedzie wygladac jak miss.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sluchaj autorko co ty sie
tak przejmujesz?? ja tez mam 174 i waze 70 kilo , pojechalismy paczka nad morze ( nie w Polsce) i nawet 2 kurwa adoratorow sie znalazlo wyobrazasz sobie?? bo ja nie hehhehe tez sie za chuda nie uwazam ale i sloniem nie jestem , mialam spodenki i tylko gora stroju , bo plywac nie zamierzalam , odrazu na dno bym poszla , ale granie w pilke , gril i swietna zabawa byla. to w Polsce sa tak zacofani ludzie ze zwracaja uwage na cialo w pierwszej kolejnosci , ja na tej plazy bylam normalna , wieloryby jak mowicie byly wieksze i w stringach , ale kto na to patrzy?? tylko ci ktorzy sie doszukuja i sie podbudowac chca :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdgdfg
ja mysle, że komiczne to dosyć przystojny cwaniaczek :-D z małą wadą, myśle krótkowidz, nie noszący okularów :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
........ ... ... => Dwa wnioski: 1) biorąc po uwagę rosnącą wartość mediany wagi wśród kobiet, wiadomo skąd tylu pakerów na ulicach. 2) Minutą ciszy uczcijmy życie osobiste strongmenów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdaniem komicznego ja bym się nie przejmowała... bezrobotny, łysiejacy impotent, który mądry i cwany jest tylko w sieci... skarpety do sandałów, swterek włożony w spodnie i spodnie podciagniete pod pachy - oto obraz "kolegi"... żałosny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łeee 174cm i 70kg to nie tak najgorzej! Nawet sie autorko nie zastanawiaj tylko bierz ręcznik, kilka fajnych ciuszków i wskakuj w bikini! Jak pisałaś, ze jestes gruba to myslalam, ze naprawde:P Ta lekka nadwaga to nic. Kilka kilo zrzucisz i będzie super :) Ale to na przyszłe wakacje. Teraz nawet się nie dąsaj tylko baw się świetnie i ciesz sie zyciem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normany12644712
Dupa jasiu. Bylem na plazy nie jeden raz pelno tam wielorybow i wiesz co nikt sie nie przejmuje tym jak wyglada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to teraz bede miala koszmary w nocy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sluchaj autorko co ty sie => nic dziwnego. Ja nie gustuję w plażach, ale jak ostatnio byłem to zauważyłem, że faceci, tamże, zaczynają łoić od 11.00, co w połączeniu z upałem daje wymierne rezultaty :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdgdfg
aaaa dodam jeszcze, że musi się ktoś za niego wziąść bo ma za mało roboty w pracy i tylko w głowie mu przedrzeznianie się z babami na kaffe :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×