Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość takaonazamyslona

Czy warto kupować firmowe ciuchy?

Polecane posty

Gość takaonazamyslona

Pytanie jak w temacie czy wg was warto kupowac firmowe rzeczy głównie chodzi mi o ubrania i buty firm nike reebok adidas czy może lepiej kupować tańsze rzeczy np na targowicy lub w tańszych sklepach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maturka4
"Firmowe", tzn że płacisz za metkę. Kryterium wyboru powinno być chyba: przydatność, trwałość lub nie (jeżeli wolisz zmieniać częściej), ekonomia. Wybór należy do ciebie. Nie pochwalam tureckich jednorazówek, ale za nazwę płacić nie mam zamiaru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgvfgdfgfdg
buty naprawdę warto kupować odnosnie innych ubrań to jak kto woli. Ja jestem za tym, żeby mieć rzeczy różnorodne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaallllaaaa
Ja wolę tańsze a dużooooooooo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfdrd
warto, ale niestety te z najwyższej półki. Wiele niby dobrych firm sprzedaje rzeczy i tak produkowane w Chinach czy Wietnamie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaallllaaaa
buty ale tylko zimowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takaonazamyslona
Pytam bo mam rożne ciuchy i z tego co zauważylam to te firmowe o wiele dużej wyglądaja jak nowe więc chyba czasem warto dac trochę więcej kasy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takaonazamyslona
choć czasem jej szkoda bo np za cenę jednej firmowej bluzki miałoby się z 2, 3 z bazaru;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfdrd
jeszcze dodam, że to wszystko oczywiście zależy od sytuacji.. Jak jeździsz metrem warszawskim to szkoda butów za 1000zł, bo zostaną podeptane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawda jest taka że
większość ciuchów z metką nie pochodzi z Europy tylko są szyte gdzieś w Chinach albo Wietnamie :D czyli teoretycznie jakością ani pochodzeniem nie różnią się od tych z targu, ja jakoś przyzwyczaiłam się do zakupów w różnych sieciówkach, czyli żadnej supermetki w szafie nie posiadam :) więc chyba nie opłaca się kupować jakiś strasznie drogich ciuchów tylko po to, żeby epatować później metką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaallllaaaa
Ja i tak wycinam metki gryzą mnie więc dla mnie nie ma znaczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja buty sportowe zawsze kupuje firmowki, sa bardziej wytrzymale i wygodniejsze (bynajmniej w moim odczuciu) sandaly i buty na wyjscia moga byc z bazaru, malo je nosze wiec wszystko mi jedno. a co do firmowych ciuchow mowie o tych ''nie dresiarskich'' to raczej poluje na okazje, jak sie trafi to super, jak nie to nie kupuje sweterka za 300 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takaonazamyslona
A te produkowane w Turcji czy Indonezji? takich chyba jest najwięcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takaonazamyslona
Ja lubię firmowe rzeczy choć dla mnie też metka czy znaczek nie ma znaczenia uważam po prostu że często są lepszej jakości bo wiele razy sie o tym przekonałam bo np przy praniu się tak nie nciągają. Jednak muszą być dopasowane bo nie lubię rzeczy w którym wyglądam jak w worku a dużo tych nike czy adidas takich własnie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfdrd
kwestia kroju zależy od marki. Ja akurat jestem facetem, ale mogę powiedzieć, że różnice pomiędzy markami są ogromne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takaonazamyslona
Ja najbardziej lubię firmę nike choć i ona nieraz "wypuszcza" takie rzeczy ze porażka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takaonazamyslona
Ale czy warto kupowac firmowe bluzki itp jesli chodzi o jakosc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojjjjjjjjjjjjjj
dla mnie ciuchy nike, adidas itp sa brzydkie lubie markowe ale supelnie innych firm te o ktorych piszecie to marki sportowe.. moge sobie kupic buty do biegania nie chodzenia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja się przekonałem ze buty kupuje skórzane całe szyte anie klejone zaimpregnuje i mogę długo w nich chodzić jedne ma adidasy nawet za marki kupione z ciuchami tak samo długo nosze i nic się nie dzieje z nimi ale kupuje w Niemczech na przecenach niedługo się zaczną na początku sierpnia W Karsztadzie we Frankfurcie wszystko jest za grosze takich znanych jak firm by można długo wymieniać Esprit, Mexx, S.Oliver, Street One http://www.gazetalubuska.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20090721/POWIAT11/300106051

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem warto kupować firmowe rzeczy nie ze względu na metkę, ale na jakość. Bazarowe ciuchy nie umywają się do firmówek. Zdarza się też, że nie wszystko co firmowe jest dobre. Ja np. lubię rzeczy reeboka czy to ciuchy czy buty mają porządne, nigdy się jeszcze nie zawiodłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o jej nie wierze
to sa ludzie ktorzy kupuja inne rzeczy jak firmowe, nie wierze, ze chodzicie w innych ciuchach jak znanych firm, czy uzywacie jakis sprzetow w domu nie firmowych, ja mam 1,5 roczne dziecko i nigdy nie kupiłam nawet jemu , nawet skarpetek nie firmowych dlatego jestem taka zdziwiona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kupuje firmowe na przecenie w niemczech za pare euro mozna kupic fajne ciuchy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiepysie
Warto, przynajmniej sportowe. Ja zawsze kupuję markowe ubrania sportowe, ponieważ jakość tutaj jest bardzo ważna, kupuję na www.sarafis.pl ,mają tam duży wybór, poza tym te ubrania są bardzo wygodne i wytrzymałe, a to jest w sporcie najistotniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też muszę przyznać, że sportowe ciuchy powinno się kupować sprawdzonych marek. Przede wszystkim są szyte z dobrej jakości tkanin. Po drugie mają dodatkowe właściwości. Są także trwałe. Fakt, są nieco droższe, ale można czasami trafić na spore przeceny. Na przykład na tanisport.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fbfb
jak zapłacisz za nazwe to i płacisz za jakosc... nie wyobrazam sobie kupowania szmat na targowisku czy np butiku za paredziesiąt zl... ktore latwo sie niszcza i szybciej sie w takich poce... firmówki są wytrzymalsze i przyjazne dla skory, poluj na przeceny, juz mozna kupic np buty nike czy pume za 150 zl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fbfb
dfdrd -teraz wiekszosc rzeczy z azji pochodzi ale to jest niewazne, bo jakosc jest ta sama, ale i tak robia ludzi w balona bo odklejają naklejki czy metki z nazwa made in china i przyklejaja made in eu i tak jest rowniez ze sprzetem markowym, to jest po to zeby klient zapłacił wiecej za EU bo za chinowskie placi sie mniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że jeśli ktoś ma na to fundusze to napewno warto. nie ma co porównywać jakości markowych ubrań do tych drugich. Teraz są fajne okazje na firmowe rzeczy w klubach zakupowych np. www.mimomento.pl można popatrzeć a nóż i uda się skorzystać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kupuję ubrania polskich marek z www.chillout-shop.pl - swietnie się noszą, przynajmniej wspieram polskich przedsiębiorców :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli kogoś stać na kupowanie markowych rzeczy to niby czemu nie. Te naprawdę markowe ciuchy są rzeczywiście dobrej jakości, wśród tańszych ciuchów też można znaleźć te niezłe jakościowo, ale trzeba się naszukać. Co do butów to jednak polecam te firmowe, bo są bardziej wytrzymałe i lepiej się je nosi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×