Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bejbusia222

LG SHINE

Polecane posty

Zastanawiam się nad kupnem telefonu LG Shine. Duzo czytałam o jego wadach i zaletach, opinie są podzielone, chciałabym zapytać Was o zdanie. Podobno jest mało wytrzymały, wyświetlacz w słoneczny dzień pozostawia sobie wiele do życzenia no i jeszcze podobno jest bardzo cichy. Co o tym myślicie, czy kupno nie będzie wyrzuceniem pieniędzy w błoto? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 300procent normyy
nie polecam. w dzień na zewnątrz nic nie zobaczysz na ekraniku. często się zawiesza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet co lubi ...
>często się zawiesza jak zapewne 80% super-duper telefonów z mikserem parasolką grami oraz pięcioma typami połączeń :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeszcze takie jedno zapytanko... orientujecie się może czy biorąc telefon w MixPlusie w zestawie będą dodatkowe akcesoria typu słuchawki, karta, pokrowiec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kingaaaaaaaa55555
mam ten telefon i go nie cierpie, niewygodnie sie pisze esemesy, ma ciche dzwonki, nie da sie ustawic dzownkow esa, i ogolnie jest wkur***cy, mialam starego samsunga i byl 100 razy lepszy i wygodniejszy, a ten tylko ladnie wyglada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajnik---
powinnas dostac caly kartonik z ladowarka, instrukcja i innymi rzeczami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet co lubi ...
Może warto rozważyć zakup dwóch telefonów :) jeden fajny co fajnie wygląda a drugi prosty ale za to taki który dzwoni i wysyła sms'y :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i tu opinie sa podzielone, widac wiekszosc z was jest na "nie", ale patrzac na inych stronach procz negatywnych komentarzy zdarzaly sie osoby oczarowane tym telefonem. No to teraz jestem jeszcze bardziej skolowana niz przed rozpoczeciem tego tematu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sobie nie wyobrazam zebym mogla miec inny telefon. kocham mojego Shina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
telefon mam juz ponad pol roku, jesli sie o niego dba i niepotrzebnie nie zasmieca to wcale sie nie zacina, no moze troszke, ale takie juz jego uroki... a co do wyswietlacza to fakt, czasami ciezko cos dojrzec w sloneczny dzien, ale zawsze mozna stanac pod drezwkiem lub przyslonic reka i problem znika pozdarwiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pqpqpqpqqppq
mam go od 1,5 roku.nie widze zadnych wad.nie psuje mi sie ,nie zawiesza,dzwonki dzwonia.ja nie zaluje zakupu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z porcelany
ja też mam od ok 1,5 roku :P ale gdybym mogła to zamieniłabym na inny np. Prada od LG :D Ale już trudno. Poza tym ten jest śliczny:) co z tego, że czasem się zawiesza, zacina, że jest cichy itd:P Jest ładny a to jest najważniejsze ;-):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i coto juz koniec opinii? moze ktos cos jeszcze moze od siebie dorzucic. bardzo prosze i z gory dziekuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
feel nothing... raczej zalezy mi na LG i opiniach na jego temat. To jak ktos cos jeszcze dorzuci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem jest BEZNADZIEJNY ! Mam go , ale używam mojego starego Sony Ericssona , do tego stopnia byłam niezadowolona. 1.Nie można ustawić dźwięku esa spoza tych , które są w telefonie 2.Można ustawić tylko jeden alarm , ja np. potrzebuję często kilku alarmów 3.Robią dziwne zdjęcia , jak prześlesz na inny telefon to wyglądają okropnie 4.W zestawie nie dostałam nawet kabla USB 5.ZACINA SIĘ :O Wolę mojego SE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do dzwiekow to dla mnie nie problem, przerazil mnie fakt, ze sie zacina. To tak od razu, od pierwszych dni uzytkowania, czy juz pozniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
shine jest dupiaty, z powodów wymienionych powyżej. Lepszy jest Ku990i albo bez \"i\". Wszystkie profile, dzownki możesz zmieniać, aparat 5mpix i obiektyw zeissa. Ja jestem b. zadowolona. Tylko się nie pakuj w żadne abonamenty bo zanim skończysz płacić za telefon, to się zestarzeje. Lepiej wyłóż na niego kasę teraz i zmień jak się znudzi. Ja kupowałam na electro.pl za niecałe 700 zł i nie muszę płaci megaabonamentów, żeby go spłacić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja oprócz Nokii nigdy innej marki telefonu nie miałam. Mój znajomy miał LG shine i nie polecał nikomu. Cały czas narzekał, że telefon mu wogóle nie służy tylko ma z nim same problemy. Więc jak mogę Ci doradzić to nie kupuj, bo nie warto. Wybierz Nokie, to będzie dobry wybór. Żałować nie będziesz, wprost przeciwnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×