Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ona1992

17latka w ciąży

Polecane posty

to nie tak zle z reakcja rodzicow, wedlug mnie bedzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wspołczuje takim dziewcyzną które są wyzywane ze chodzi z każdym do łóżka i ma dziecko ;/ ja nigdy bym nie dokonała aborcji . Mam nadzieje ze skończe szkole itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestes w wieku
do Laurion - a dlaczego za badania placi chlopak, skoro to dziewczyna wniosla sprawe o ustalene ojcostwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość błękitny kwiatuszek
mas bardzo wyrozumialych rodzicow ich pomoc bedzie dla ciebie bardzo wazna nie rezygnuj ze szkoly jesli masz za rok mature to postaraj sie ja zdac by nie robic sobie zaleglosci na studia zawsze mozesz isc pozniej jak dziecko roszke podrosnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem w technikum ... zostały mi 3 lata .. ale wierze że dam rade nawet jeśli chłopak mnie zostawi :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jak masz teraz 17 lat to jestes w 1 czy 2 klasie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to jak w pierwszej to spokojnie skonczysz szkole, dziecko juz bedzie mialo prawie 3 latka, mature zdasz spokojnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość błękitny kwiatuszek
jak czuejsz ze nie dasz rady w tech to przepisz sie do lo szybciej skonczysz i bedziesz miec wiecej czasu dla dziecka ja pamietam w tech mialam mnustwo zajec nie dosc ze standardowe przedmioty to jescze zawodowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laurion
jestes w wieku. Bo ona go oskarżyła nawypisywała wszystkich bzdur, że się dzieckiem nie zajmuje że nie płaci i wgl. a jak ta robi imprezy to zazwyczaj on musi pilnować. po prostu laska ma siano we łbie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zastanawiam się czy nie przenieść sie do zawodówki ... ale bd musiała być od pierwszej klasy i bd mieć rok do tyłu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do pierwszego postu pytalas co wolno a czego nie, poszukaj sobie w internecie roznych stron, porozmawiaj z mama, ona napewno ci powie czego nie powinnas robic, narazie zyj jak normalny czlowiek to nie choroba, tylko tyle ze musisz troche bardziej uwazac, zero alkoholu, papierosow, uwazaj na jedzenie tzn uzbrajaj sie w witaminy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laurion sory ze to powiem ale ta dziewczyna powinna się ogarnąć ALbo zabrać jej prawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez urazy ale trzeba być
wyjątkowo głupią i pustą dziewczyną, żeby w wieku 17 lat zachodzić w ciążę, czytam Wasze wypowiedzi i nie wierzę. Wiem, że nie powinno się kategoryzować ludzi, ale takie postępowanie wydaje mi się skrajną nieodpowiedzialnością. Mimo wszystko życzę dużo dużo wytrwałości i ukończenia szkoły z jak najlepszymi wynikami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja koleżanka z byłej klasy w gim urodziła w wieku 15 lat. W wychowaniu dziecka pomogli rodzice, dziadkowie, chłopak również jest dalej z nią. Teraz jest w Twoim wieku i chodzi do liceum podczas gdy jej mama bądź kto inny zajmują się dzieckiem. Osobiście życzę Ci wiele szczęścia i wytrwałości 🌼 Mam nadzieję, że dacie sobie radę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość błękitny kwiatuszek
do zawodowki sie nie przenos nic po niej mic nie bedziesz juz lepiej zostac z dzieckiem. jezeli ma kto zostac z nim kiedy ty bedziesz w szkole dasz rady napewno poza tym urodzisz a za 2mies bedziesz miec wakacje i 2 rok zaliczony;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamy niestety się nie zapytam bo zmarła ;/ ale porozmawiam z ciocią ... wiem że palić pić itp nie wolno i trzeba jest często ale w mniejszych ilosciach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuję :* ale jeśli przeniose sie do zawodówki to pozniej pójdę do szkoły zaocznej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestes w wieku
Laurion - chociaz prawo jest przewaznie po stronie matki, to ten chlopak moze udowodnic, ze placil na dziecko, dobrze by bylo, gdyby robil przelewy na konto i trzymal dowody wplaty, no chyba ze dawal do reki, to musi miec swiadkow. A to, ze zajmowal sie dzieckiem - nikt z sasiadow nie poswiadczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość błękitny kwiatuszek
do zaocznej mozesz isc od razu juz teraz jest mnustwo szkol srednich konczacych sie normalne matura dzialajacych weekendowo wiec zamiast do zawodowki to do takiej sie zapisz a w tyg bedziesz miala czas dla malenstwa no i ci kolezanki i koledzy dogyzac nie beda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tojestto
no wlasnie chyba juz kazdy wie ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie wiem czy Ty czegos nie krecisz. Nie chce oceniac ale moglas napisac jak zareagowal Twoj tata bo co niby obca baba ma do tego ze corka jej faceta jest w ciazy? No i to nie jest Twoj rodzic jakby co. A po za tym jestes w pierwszym miesiacu i juz wiesz o ciazy? Pogratulowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no moj ojciec zareagował tak jak napisałam i nic nie ściemniam i jeśli tak uważacie to gratuluje .. i dziękuje wszystkim za odp na moj post

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×