Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gdzie we wrześniu na urlop

Gdzie we wrześniu na urlop?

Polecane posty

Gość Gdzie we wrześniu na urlop

Może ktoś podpowie,może sie wybiera?? Chcialabym jeszcze troche slonca i cieplych dni. teraz nie mam mozliwosci wyjazdu a potrzebuje odpoczynku. samo lezenie na plazy mnie nie interesuje. i co wazne.. to samotny wyjazd - znaczy sama ale z wycieczka z jakiegos biura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gdzie we wrześniu na urlop
bardzo zabawne te odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tu niektórzy popiedóły czasem piszą.-Ja tez mam urlop we wrzesniu i za specjalnie nie mam koncepcji,stwierdziłam ze będe zwiedzać różne fajne miejsca w mojej okolicy/Gorzó wlkp/Jak na razie wymyślłam wypad na bunkry do Miedzyrzecza i do Zoo safari w Swierkocinie, jak sie uda to19,07 pojadę do Leszna na Closterkeller

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Zakopca se jedź
albo na wycieczkie do Paryża czy Rzyma z Orbisem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie na urlop we wrzesniu
dzieki scarlet moze i to jest pomysl zwiedzic najblizsza okolice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczywiście że niski facet
Ja niestety nie mam kasy na wakacje, a we wrześniu będę siedzieć w szkole :( Ale gdybym była na twoim miejscu to wybrałabym np Włochy... Cudowne miejsce, tyle o nim czytam i mam nadzieję, że kiedyś uda mi się tam pojechać. Ja bym ci radziła wyrwać się gdzieś dalej niż zwiedzać swoje okolice. Ale to jest tylko moje skromne zdanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrzesien to najlepsza pora na góry bo najmniej osob, ja polecam bieszczady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze masz gdzies dalej mieszkającą fajna kolezanke?urlop to tez okazja by kogoś odwiedzić.Ja w tamtym roku byłam w Wawie u kolezanki z którą studiowałam,tez mialam urlop we wrz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktoś wyzej napisał o Bieszczasach ogólnie góry są fajne jesieniątez bywałam kiedyś w Karpaczu i szkl Porębie w tym czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zalezy jakimi funduszami dysponujesz:) Ja bylam w tamtym roku we wrzesniu na poludniu Wloch-Toscania cudne miejsce a w Rzymie sie zakochalam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie na urlop we wrzesniu
brak mi pomyslu finanse rzecz wazna ale na wyjazd mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weź sobie jakąś objazdówkę po Grecji czy Hiszpanii np. Rainbow Tours ma fajne lasty na takie wyjazdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warszawianka500
Witam. Dużo się teraz pisze negatywnie o Zakopanem i w części mają rację tak pisząc, jednakże w tym roku spędziłam z rodziną ferie u przemiłej rodziny blisko Zakopanego. Było cudownie z daleka od zgiełku miasta, dzieci mogły pozjeżdżać z górki blisko domu, z my mieliśmy z mężem czas dla siebie. polecam http://wynajem.murzasichle.prv.pl a co najważniejsze było naprawdę tanio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wprawdzie temat jest już nieco przykurzony ale myślę, że teraz pewnie wiele osób ma ten sam problem. Jesli chodzi o zagranicę - poleciłabym Paryż albo inna europejską stolicę (tydzień na zwiedzanie wystarczy). A w kwestii plażowania - Chorwacja albo Czarnogóra :) Co do polskich możliwości - nad morzem we wrześniu powinno być jeszcze w miarę przyjemnie :) Może Primavera w Jastrzębiej Górze? Można tam bez problemu zabrać ze sobą dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klassi
W tym okresie dość tanie oferty są do "ciepłych krajów" ;) Egipt czy Turcja ma niezłe ceny. Dzisiaj patrzyłam na http://allinclusive.com.pl/ i można już mieć wycieczkę ze wszystkim na 7 do Alanaya za niecałe 1400 zł. Jest to już z przelotem więc się opłaca no i można korzystać ze wszystkich dobrodziejstw all inclusive w hotelu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majeczka.kot
Ja za to uwielbiam góry, byłam na początku wakacji w bieszczadach, a teraz jadę do Zakopanego. Wczesną jesienią góry są piękne, a Zakopane jedynie lekko gwarne. Ceny może nie takie jak w bieszczadach ale wcale o tej porze roku nie wysokie. Teraz znalazłam naprawdę tani ośrodek Geovity- nie jakiś mały pensjonat tylko miejsce które standardem nie odbiega od hotelu- i ceny są naprawdę ludzkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZACISZE - Gdańsk - Wisłowa 41 piekne lasy, czyste lasy, blisko morze i domki w bardzo atrakcyjnej cenie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adamczyk
Na chłodniejsze miesiące polecam zdecydowanie Paryż. Byłem z żoną i z dzieckiem we wrześniu w Disneylandzie oraz zwiedzaliśmy sobie Paryż i było przepięknie. Trzeba jedynie wybrać dobre biuro podróży. Myśmy wykupili wycieczkę do Paryża tutaj: http://openfrancetour.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×