Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ozdoba okienna

Gdzie kupić ładne firanki?

Polecane posty

Gość Agnesz1
Warto zajrzeć na stronę sklepu na Centrum Firan ze Strzyżowa: https://centrumfiran.pl , ja zamawiam tam od dłuższego czasu wszystkie zasłony i firany do mojego domu, zadowolenie na +10 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W sklepie Polontex są też ładne firany w przystępnych cenach. Warto się zainteresować i sobie popatrzeć. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
We Wrocławiu w http://domfiran.com sprzedają fajne i różnorodne firany. Dodatkowo oferują bezpłatny pomiar. Warto się do nich przejść i zobaczyć co mają, bo nietrudno u nich znaleźć modne tkaniny w dobrej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konnka
W sferisie są wyprzedaże na różne tekstylia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ostatnio kupiłam przez internet w manufakturafiran.pl , zawsze się bałam przez net ale pani przez tel potrafi doradzić. Jestem mega zadowolona a jak ładnie zapakowane <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja swoje kupiłam jak jedna z was tutaj widziałam w manufakturafiran.pl szczerze to jestem w szoku jeśli chodzi o jakość mega na plus oczywiście! Takiej jeszcze nie miałam i na bank to nie ostatnia od nich bo serio widać i czuć różnice w dotyku tej firanki w porównaniu do iinych co kiedyś kupiłam. Opakowanie mega z tym też się zgadzam! Teraz mam wrażenie że wszystkie moje inne firanki są z plastiku haha serio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O to ja może też tam zamówię w tej manufakturze. A co zamówiłaś jeśli można spytać? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mała Dzidzia
Jeśli zależy Ci na czymś wyjątkowym, możesz spróbować zamówić na http://www.decordruk.pl/ Mają dużo ciekawych wzorów, których nigdzie indziej nie ma i można przynajmniej zamówić na wymiar, no ale niestety trochę drogo. Ja zamawiałam już dwa razy i jestem zadowolona z jakości, można się dogadać co do szczegółów obszycia i wzoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam sklep Tendina :-) Dobrze doradzą i szybko wysyłają , Szczerze polecam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie Manufaktura Firan ( www.manufakturafiran.pl ) zamawiałam już nie raz zawsze szybka wysyłka no i świetna jakość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annaninnna
Wbrew pozorom zamawiając firankę w sklepie internetowym równiez można uszyć ją na wymiar :) Sama ostatnio zamawiałam firankę tutaj: https://firaneo.pl/firany-szyte-na-wymiar/2 Firana do salonu szyta na wymiar bo mam w nim spore okno i nie mogłam dobrac gotowej ( są raczej mniejsze). Nie pamiętam już il dokładnie kosztowało mnie szycie, ale były to jakieś grosze ( chyba około 50 zł). Za to firanka bardzo dobrze wykonana, świetnie prezentuje się na oknie. Sklep polecam z pełnym przekonaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniaa382
Zamiast kupować ładną firankę, wolałabym sobie takową uszyć. Jak wiemy firanki to dość drogi interes (jeśli chcemy by nam długo służyły). Na stronie https://ctnbee.com/pl możemy znaleźć wiele ciekawych materiałów dostępnych w atrakcyjnej cenie. Dzięki temu będziemy mieli w posiadaniu wymarzoną firankę za niewielką cenę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasne, że można uszyć na wymiar :) Ja zamawiałam jakiś czas temu w Manufakturze Firan tak jak Pani wyżej, to mi dopasowali rozmiar bez problemu :) A firany i zasłony piękne mam z aksamitu :) Cudo, bardzo polecam sklep

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochane a sprawdzałyście na firanygramar.pl? Ja tam zamawiałam i jestem mega zadowolona! Jeśli któraś chce podeślę zdjęcia na priv :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ładne zasłony są na Allegro, zamawiałam jakiś czas temu i byłam bardzo zadowolona. Wiem też, że dużo osób kupuje na www.Slowdeco.pl ze względu na cenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja za allegro już dziękuję nie potrzebuję kupować kolejnych jednorazówek. Zmówiłam w Manufakturze firan piękne zasłony z aksamitu/velvetu, do tego firany z woalu i jest pięknie <3 Bardzo ich polecam taka obsługa jak nigdzie i opakowania boskie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadza się na allegro można źle trafić z firanami, ale to czy się źle trafia już widać po jakości zdjęć i po cenie. Jak ktoś kupuje masakrycznie tanio, to później nie ma się co dziwić że to jednorazówka. Jakość musi kosztować. Ja kupowałam te firany i jestem bardzo zadowolona, mam już je 3 lata, ciągle piorę i nic się z nimi nie dzieje. Do jednej z nich Pani mi doszyła jeszcze firanę na drzwi balkonowe. Super jakość materiałów i pięknie ,starannie uszyte. Naprawdę polecam Panią na allegro ma nick Kabjula2 allegro.pl/firana-ekran-panel-batyst-w-paski-fason4-90-75-i7475136009.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×