Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ddd5

do tych, ktore przybraly 20kg w ciąży

Polecane posty

Gość ddd5

ile czasu zajęło wam zrzucenie nadmiaru? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przytyłam 23 kg , masakra . Jestem sześć miesięcy po porodzie , jakiś miesiąc temu wróciłam do dawnej wagi , bez stosowania żadnej diety i bez wyrzeczeń .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OMG....
od czego wy tak tyjecie? nie mówcie, że wam się woda odkłada w organizmie. Ja jestem w 40 tc i przez całą ciażę przytyłam 8,5kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to mialas szczescie
to mialas szczescie, inne kobiety maja moze wolniejsza przemiane materii, ja jestem w ciazy z blizniakami i wiem,ze sporo przytyje, choc na razie mam brzuszek taki jakbym miala miec jedno dziecko (3 m-c). Nie objadam sie, pracuje, choc z racji tego ze mam ciaze podwyzszonego ryzyka, musze duzo i czesto lezec. I nie martwie sie tym, ze duzo przytyje, bo to normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OMG....
:D :D Wystarczy się nie obżerać. Nie tłumaczcie się wolną przemianą materii. Większosc tych co tak dużo tyją stosuje sie do zasady, że "w ciąży trzeba jeść za dwoje" :D No a potem wyglądacie jak wyglądacie i zakładacie topiki, że wstydzicie się wyjść z domu po porodzie... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do OMG
Nie napisze ci nic innego jak tylko - ale ty glupia i pusta jestes... brak slow!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przytylam 20 kg i to w ciagu 3 ostatnich miesiecy ciazy, nie bede mowic ze sie nie objadalam, bo to nieprawda:P ,bez cwiczen i diety po 2 miesiacach wazylam kilo mniej niz przed ciaza..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja kolezanka
przytyla 30 kilo, wygladala strasznie, teraz juz jest ok, ale jej brzuch wciaz odstrasza wygladem, wielkie czerwone rozstepy, dlugie na 5,6 cm, ktorych nic nie jest w stanie usunac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to mialas szczescie
do krytykantki - a nic zupelnie nie robilas ze soba? Ja mam nadzieje, ze tez szybko zrzuce zbedne kilogramy, bo roboty przy dwoch maluszkach bedzie sporo ;) nawet gdybym chciala cwiczyc, to nie bede miala sily ani ochoty po calym dniu bieganiny... Mam nadzieje, ze schudne sama z siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dalaj
hm, to bardzo ciekawe że przytycie 20kg w ciąży to musi być od razu od obżerania się. Moje 20kg zeszło w ciągu 11dni -ważyłam tyle co przed ciażą zaraz po wyjściu ze szpitala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a JA jestem w 31tc
i mam 17 na plusie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście że to zależy od przemiany materii i genów! Moja mama przed ciążą nosiła rozmiar 34, przytyła ze mną 20 kg, szybko wróciła do rozmiaru 34, znowu zaszła w ciążę i przybrała 20 kg i znowu wróciła do swojej wagi i rozmiaru 34. Od samego początku ciąży mówiłam że ja nie zamierzam tyle przytyć, jem normalnie. Mam mówiła mi że i tak pewnie będę na +20. Miała rację - jem tak samo jak przed ciążą, nie obżeram się, za miesiąc rodzę i jestem na +19 kg. Gdyby to zależało od samego obżerania się, dziewczyny nie traciłyby tych kilogramów tak szybko i skutecznie bez żadnych diet i specjalnych ćwiczeń!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddd5
OMG.... ale o co ci chodzi? nikt sie niczym nie tlumaczy. Ja jadłam tyle samo co przed ciążą, ale zrezygnowałam zupełnie z ruchu, ktorego mialam bardzo duzo przed ciążą i trudno - stało się. Przed ciaza sie obzeralam, ale wszystko spalalam - teraz nie. co ci daje czepianie sie? kompleksy masz? krzywy nos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zajrzyjcie co napisala
OMG w Temacie "Ciaza to cudowny stan? Nie wydaje mi sie" Ciaza to wedlug niej okropnosc, wiec siedzi teraz na innych tematach i wyzywa sie na innych kobietach w ciazy, to chyba jej sposob na odreagowanie swojego rozgoryczenia i rozczarowania stanem blogoslawionym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja przytylam 22 kg
po porodzie spadlo mi 14 czyli zostalo 8 do zrzucenia, ale karmie piersia i nie moge sie odchudzac :( a dzisiaj sie wazylam i mam jeszcze +.1kg i co mi radzicie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widia
Karmienie piersią nie wyklucza odchudzania.Zmień dietę,więcej ruchu-zacznij biegać,pływać ćwiczyć i schudniesz, ja podczas pierwszej ciąży przytyłam 22 kg a podczas drugiej 32 ale kilka miesięcy po porodzie wróciłam do wagi sprzed ciąży.Dwójka dzieci,które urodziłam ważyły przeszło 4 kg.Nie mam pojęcia dlaczego tak dużo przytyłam podczas drugiej ciąży,nie obrzerałam się,byłam aktywna do samgo porodu .na drugi dzień po drugim porodzie ważyłam 10 kg mniej,drugie 10 zgubiłam w ciągu kolejnego miesiąca a po 4 miesiącach ważyłam dokładnie tyle samo co przed zajściem w ciążę:) tylko skóra na brzuchu wyglądała nie tak jak przed zajściem w ciążę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość etammmmmmm
a ja jestem w 35 tc i już mam na +18 czy jem więcej tak przed ciąża zawsze bylam na diecie teraz jem normalne czasem frytki chipsy kola malo ruchu chcialabym szybko wrócic do swoich 57 z przed ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OMG - nie obżerałam się jak świnia i nie jadłam za dwoje. wszyscy mi mówili wręcz, że powinnam więcej jeść... a ja jadłam jak przed ciążą i przytyłam 24 kg... jeszcze mi 5 zostało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bochenka 28
W 4 miechy wróciłam do swojej wagi bez odchudzania, karmię piersią, nie martw się ważne, że maluszek zdrowy kg zgubisz, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do to mialas szczescie - zupelnie nic nie robilam, tzn zadnych cwiczen, diet itp. - z tym, ze to po pierwszej ciazy, po drugiej juz nie bylo tak fajnie - przytylam "tylko" 12 kg, z czego 7 zostalo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przytyłam 18kg i kilka m-cy po porodzie nic już z tego nie zostało. Minął już rok i 2 m-ce i ważę 8kg mniej niż przed ciążą. Polecam karmienie piersią! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem w ciazy Ja chodze na basen co drugi dzien pracowalam do 7 mc ale praca biurowa dom tylko ja sprzatam w nocy ani na noc nie jem dodatkowo z powodu silnej zgagi mialam diete lekkostrawna 2 miesiace ani razu w ciazy nie jadlam smazonego bo nie moge nie jem tez fast foodow chipsow a tez przytylam 18kg i jeszcze mam miesiac do porodu moze i jem wiecej ale bez przesady.... nie wiem od czego to zalezy naprawde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W ciąży przytyłam 30 kg. Po porodzie ważyłam 76 kg. Dziś jestem 7 miesięcy po i ważę 5 kg mniej niż przed ciążą. I przyznam szczerze, bez szczególnej diety, ale z codziennymi ćwiczeniami Ewy Chodakowskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No no. Ja z 1 mialam 23 a z 2 10kg. Jadlam to samo i dużo odpoczywalam w obu, z 2 lezalam też w szpitalu. W 1 balambyłam całą spuchnieta a w 2 nie. No i od czego to zależy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie wiem od czego ale ja na pewno nie od żarcia ,w pierwszej ciąży opijałam się dosłownie sztucznymi wodami ,typu oranżada bo miałam taką ochotę na nie i całą ciążę przytyłam 8 kg ,druga ciąża nawet nie wiedząc że jestem w niej przytyłam 2 kg do 10 tg bo wówczas się dowiedziałam ,w pracy siedziałam od rana do 17 śniadanie ,obiad jadłam w pracy mama mi przywoziła albo mąż ,obiad domowy zupka ,czerwone mięso ,surówki bez majonezu wiec po przyjściu do domu już nic .Straciłam też ochotę na sztuczne slodkie oranżady i w miarę dobrze jadłam ,zdrowo żadnych fast foodów czy pizz i co przytyłam 18 kg pod koniec ciąży miałam nogi jak banie tak spuchnięte ,po urodzeniu byłam w szpitalu 8 dni i wciągu tych dni szpitalnych straciłam 16 kg ,następne w krótkim czasie po wyjściu do domu .Więc niech mądrale nie piszą że trzeba się obżerać aby tyle przytyć .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 10 tygodnia ciąży ,miało być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No o to mi chodzi ze w obu ciazach żyje identycznie a biegną one całkiem inaczej także nie zawsze od zarcia zależy. Choć pewnie często.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilijajnna
przytylam ok 22 , ciaza lezaca zgrozona , jeszce jak wychodzilam ze szpitala bylam taka troche kulka po ok miesiacu wygladalam juz calkiem przyzwoicie a po 2/3 miesiacach wrocilam do swojej wagi sprzed ciazy , no a pozniej bylam juz tylko chudsza;) aha i co najlepsze brzuch mam taki jakbym nigdy nie byla w ciazy gladziutki jedrny plaski zero rozstepow :) jedynie biuscik ucierpial ale to glownie po karmieniu piersia , to juz jednak nie ta jedrnosc co kiedys no ale nie mozna miec wszystkiego pozatym dzidzia najwazniejsza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×