Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

fajnyktos27wawa

Przystojny student 27l pozna atrakcyną dziewczynę Warszawa

Polecane posty

To jest poważna oferta dla poważnych kobiet i nie ruszają mnie takie prostackie podszywy. Wszystkie koty i psy w okolicy już wydupczyłem, nawet sąsiada i jego kanarka, więc proszę jedynie o poważne oferty od kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajnykto27wawa
Lubię owłosione męskie klaty, kierowców tirów, dresiarzy, mundury strażaków, lubię czuć pałkę w mojej pupci i trzaskanie elektrycznego paralizatora na penisie. Piszcie chłopaki, strażaki, może razem wypolerujemy jakiegoś hełma od czasu do czasu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Purpurowa, chcesz sie załapać? A ja myslalem ze juz z tym skonczyłas :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie atrakcyjność fizyczna nie jest istotna. Sam rzadko się myję, mam 160 cm, słodki, piwny brzuszek i jestem owłosiony jak goryl. W sumie najważniejsze, żeby niewiele mówiła i obciągała mi, kiedy jej każę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terencjo- nie, pytałam tylko co jest dla Niego atrakcyjne? a co nie? Nie załapałeś i na dodatek ruszyłeś swoją chorą wyobraznią, taka rada- nie ruszaj więcej bo śmierdzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Purpurowaaa Łza Przejrzałaś mnie. Czuję się nagi, z Ś czy bez. Ale naprawdę lubię kanarka mojego sąsiada, tylko muszę go taśmą owijać, żeby się nie rozpierdolił. Kocham też goryla "Bobo" z zoo za jego subtelną delikatność i jak mi słodko dmucha w uszko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goryl Bobo
fajnyktosiu zraniłeś moje uczucia! Ja tak cię kochałem a ty wydupcyłeś kanarka ty zboczku. Ja rozumiem wróbla, gołebia, papugę, ale tego ci nie daruję! P.S. Nigdy się nie pytałeś, ale myślę, że musisz wiedzieć, że leczyłem się na małpiego ejdsa. Już jest dobrze. Pan doktór powiedział, że wystarczy dmuchnąć w ucho jakeimuś chłopcu i ten małpi ejds przejdzie na niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goryl Bobo Bobo, ty naiwniaku, a myślisz, że od kogo to złapałeś? Goryl Bobo okazał się naiwniakiem, a kanarek zdechł, ale i tak trzymam go w szufladzie na czarną godzinę. Do teraz wspominam, jak wyskubywał ziarenka słonecznika z mojego peniska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzy mi się ktoś wrażliwy, kto pójdzie ze mną na romantyczny spacer do lasu. Lubię, kiedy mrówki wchodzą w mój słodki tyłeczek... ech... Spotkać jakiegoś męskiego, owłosionego niedźwiedzia i pojechać w trójkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może i przystojny ale głupi
skoro w tym wieku jeszcze studiów nie skończył :p nawet drugiego kierunku :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wcale nie jestem głupi. Po prostu w trakcie studiów zmieniłem kierunek z filozofii na zoofilię stosowaną. Zapraszam wszystkie panie, gotowe na zwierzęcy seks. Lubię owłosione i to nie wynika z głupoty. Interesuję się też dendrofilią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chłopcy też mnie interesują, ale tylko młodzi. Ups, mydło mi spadło. He he. Jak widzicie mam też poczucie humoru i potrafię się śmiać, czasem jak głupi z batonika. He he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wcale się nie tłumaczę. Dlaczego w tym chorym kraju nikt nie akceptuje fajnego kolesia z twarzą wysmarowaną gównem? Co? Ograniczeni jesteście, nie tak jak ja, ale ja już za pięć lat kończę studia i będę wymiatać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łezka jak Twój nowy wóz? Daje radę pod górkę? 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×