Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

marylka 18

Inne aspekty dzialania zen szenia

Polecane posty

Czy to prawda, ze zen szen pobudza aktywnosci zarowno fizyczna jak i erotyczna? kupilam Bodymax z wieksza dawka i tak poczytalam o tym gdzies, interesuje mnie to. to prawda????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prysia
Prawda, prawda, żeń szeń wpływa na aktywność i kondycję. Akurat Bodymax może ma bardziej wpływ na fizyczną, ale żeń szeniem zawsze warto się wspomóc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anksj
tak, tak pobudza, mialam te tabletki i bardzo dobrze ponich sie czulam, wiecej sportu jakos mialam ochote, nie bylam senna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak działa, ja mam jednak ze względu na lecznicze działanie - pobudzanie do sportu i potem dobry spokojny sen, Sport Bodymax.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gorgian
Bodymax Sport ma lecznicze działanie? O tym jeszcze nie słyszałem... że na mięśnie i aktywność jest dobry to wiem, ale o innych rzeczach nie słyszałem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diver_22
Żeń szeń jest idealny do pobudzania aktywności fizycznej. Super się sprawdza. Oczywiście ćwiczyć również trzeba, chodziłem na silownię i kondycję mam o wiele lepszą niż jeszcze kilka miesięcy temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michcik7a
Ja np biorę żeń szeń bo wiem, że to ma pozytywny wpływ na aktywność fizyczną. Wiadomo, wspomagam się witaminami i minerałami, ale podobno nic tak nie pobudza jak żeń szeń. Póki co to łykam bodymaxa dopiero 3 dni ale podobno efekty pojawią się szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×