Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ostry

Ginekomastia u faceta.

Polecane posty

Gość dżordżż
wikipedia nie jest najlepszym zródłem wiedzy :)):

Gość jak gruczolowa to szybciej
zamieni sie w mięsień głupolu, ćwicz co ci szkoda spróbować zamiast biadolić mój facet ma tzytzki ale dlatego ze ćwiczy, wyglada podobnie tylko ma jakby szersze i bardziej nabite a ty masz flaki nie biadol tylko zrób coś z tym, może przez przypadek staniesz się niezłym ciachem

Gość frajerrrrrrrrrrrrrrrrrrzeeee
idź do lekarza z tym a nie się wiejskiego motłochu słuchasz, który bajki opowiada, że po operacji ci cycki odrosną...........

yyyy a a jakim cudem tkanka gruczołowa może się zamienić w mięsień? :P

Gość takim samym jak tkanka
gruczołowa u kobiet potencjalnych matek karmiących, które ostro dają na siłce

Głupoty piszesz. Tkanka gruczołowa zajmuje naprawdę niewiele miejsca. Pierś to głównie tłuszcz. Kobieta na siłowni spala go - tak samo jak na całym ciele. Gruczoły pozostają. Jakby cudownie zamieniały się w mięśnie to kobieta po zaprzestaniu ćwiczeń nigdy nie mogłaby karmić piersią. A poza tym kulturystki nie mogą mieć dzieci. Tak samo jak baletnice. Nie mają wystarczającej tkanki tłuszczowej wytwarzającej odpowiednie hormony regulujące cykl.

Gość ostry
jak gruczolowa to szybciej: Wróć lepiej na lekcje biologii synku :). Z resztą, nie przypominam sobie żeby jakakolwiek tkanka zamieniała się w mięśniową. Widzę że mam do czynienia ze standardowym komunistycznym stereotypowym myśleniem :D Lili: to że odrastają to nie bajki, tylko opinie ludzi którzy mieli operacje, z kilkoma nawewt się widziałem. Z reszta, wycięcie gineko to zmiana hormonalna, wiec jak ktoś ma na tle chorobowym to istnieje duża szansa na nawrót choroby.

ostry wiem o tym. Dlatego przed ewentualną operacją powinieneś dokładnie wiedzieć z jakiego powodu Ci się to zrobiło i czy wyeliminowałeś ten powód. Nie wystarczy operacyjnie usunąć, trzeba się wyleczyć. Ale przecież pisałeś że byłeś u lekarza to uznałam że jesteś zdrowy i tylko po chorobie pozostały Ci piersi.

Gość Patrykoz35
Konsultacja u dobrego specjalisty, który doradzi co robić i w jakiej kolejności to podstawa, samo szperanie po forach niewiele się zda - specjalista, to specjalista. Miałem ten problem i szybko się pozbyłem, zabieg w szpitalu Lux med na Puławskiej u dr Lembasa i po sprawie.

Gość gość
Nie wygląda to najlepiej u faceta ale oczywiście tez go nie skreśla. Mój mąż miał zabieg na ginekomastię i teraz wygląda dużo lepiej. Np. do tej kliniki http://www.drchecinski.pl/ można przyjść z takimi problemami.

Gość bart933
Ja ze swoją ginekomastią dość długo nie wiedziałem co zrobić ale zdecydowałem się na na zabieg chirurgiczny. Wykonywała go doktor Dorota Żukowska z Łodzi i zrobiła kawał dobrej roboty, efekt jest satysfakcjonujący. Dodam że pani doktor dobrze obchodzi się pacjentem, ma takie ludzkie podejście.

Gość gość
Jakby mi zależało na tym facecie, to bym go nie skreśliła z takiego powodu, tylko zaakceptowała.

Gość maurycy78

Też ci polecam dr Dorotę Żukowską, wiem że to poważna decyzja ale operacja raz na zawsze pozwoliła mi pozbyć się mojego kłopotliwego problemu. To bardzo dobra chirurg, mnie operowała w klinice Humana Medica Omeda w Białymstoku

Gość Mark

Idź młotku na siłkę, potrzebujesz ciężko masy nabierzesz cyce wypełnią ci mięśnie, testosteron wybije do góry i po problemie a nie chlipać jak ..., sam tak miałem, teraz bajka laluś, powodzenia! 

Gość prawdziwa  porada.

Polecam doktora Libondi z kliniki UniEstetica. Ginekomastia to wciąż wstydliwy temat, szczególnie dla mojej płci- męskiej. Przyznaje, piszę tutaj tylko ze względu na anonimowość, póki co rozmawiałem o tym tylko z najbliższymi. Miałem do czynienia z ginekomastią idiopatyczną. Metodą leczenia w tym wypadku jest zabieg, w którym usuwa się nadmiar ilości tkanki gruczołowej. Bezbłędny przebieg działania, przeprowadzany przez właściwego specjalistę. Może głupio to zabrzmi, ale przed zabiegiem czułem się nie do końca męsko. Dlatego wciąż ciężko mi o tym opowiadać. Chorobę rozpoznałem szczególnie przez brodawki i okropną boleść. Pomimo stresu i (co by tu dużo mówić) wewnętrznego wstydu, wiedziałem, że MUSZĘ się zbadać, a potem przejść przez zabieg. Jestem jednak wdzięczny samemu sobie, że wybrałem odpowiednią klinikę, w której każdy patrzył na sprawę z powagą i profesjonalizmem.

Najlepiej jest się przebadać bo zwykle ginekomastia ma jakąs przyczyne. Konieczne jest także wykonanie badań obrazowych, przede wszystkim USG gruczołów piersiowych, a także USG jamy brzusznej (ocena nadnerczy) oraz jąder. W przypadku podejrzenia konkretnej przyczyny lekarz może zlecić także inne badania obrazowe, jak USG tarczycy, rezonans magnetyczny głowy lub tomografia komputerowa klatki piersiowej lub jamy brzusznej. W wielu przypadkach osoba z tym problemem decyduje się na operację:

http://markemed.com.pl/kiedy-mezczyzna-wstydzi-sie-zdjac-koszulke-ginekomastia-sutka/

Gość Gosc

A gdy po cwiczeniach pol rocznych urosly mi piersi to tez ginekomastia?

Gdzie w Warszawie leczą ginekomastię? Do kogo się udać z mężem? 

Ja osobiście tego problemu nie mam, ale znajomy ma i z tego co wiem to leczył się w Wilmedzie na Wilanowie. Jak konkretnie leczenie przebiegało też nie wiem, ale efekt zmiany widać. 

Tak to wygląda dla tych niedokształconych 😉 

dziennikzachodni.pl/dlaczego-mezczyzniom-rosna-piersi-ginekomastia-jest-objawem-chorob-wielu-panow-ma-piersi-wieksze-od-kobiet/ga/13961398/zd/34532667

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować