Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość figzispg

NAJLEPSZY FLUID MATUJĄCY DLA SKÓRY TŁUSTEJ

Polecane posty

Gość figzispg

Witam wszystkie Panie :) Od dłuższego czasu szukam fluidu, który spełni moje wymagania... Wszystkie, które dotąd stosowałam dawały efekt maski lub po nałożeniu świecił się... Mam skórę tłustą skłonną do trądziku. Wiadomo, że żaden puder ani korektor nie zakryje pryszczy, ale może zadziałać w taki sposób, żebym nie miała tłustej buzi. Mam wielką prośbę, abyście doradziły mi stosowany przez Was lub znajome DOBRY FLUID MATUJĄCY, ŻEBY NIE PRZETŁUSZCZAŁA SIĘ CERA. Z góry ślicznie Wam dziękuję :)) Pozdrawiam serdecznie :) Ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antoo
ale lepiej sprawdzi się krem mtujący a na to fluid mineralny. tylko musisz odczekać ok.5 minut nie wcześniej bo się zważy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość affinitone jest dobry MNY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antoo
affinitone- chyba zwariowałaś ona chce ukryć pryszcze które ma a po ty fluidzie tylko będzie miała więcej syfów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figzispg
dzięki za rady! Meybeilline kiedyś używałam, aa po mieszaniu podkładu matującego + mineralnego nie będzie efektu maski? słyszałam, że z Vishy i Lirene jest dobry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figzispg
Właśnie! Czytałam też coś o bibułkach matujących, które wchłaniają ''tłuszcz'' z buzi... Dziewczyny je chwalą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry jest vipera, ale najlepiej przedtem przelecieć twarz kremem matującym-nawilżającym. http://esentia.pl/Vipera_pudry_Puder_sypki_matujacy_p24899.htm Puder dobrze matuje i jest wytrzymały. No i ładnie pachnie, co jest dodatkowym atutem. I kosztuje 20 zł:) Używałam wcześniej Maybelline mineralnego i wcale nie czułam, że dobrze kryje i matuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kingaaaaaaaa55555
true match loreal i na to jakis puder matujacy, kosztuje ok 50 zl ale starcza na bardzo dlugo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzyyykucha
a ja polecam aa matujacy. jest super i tez starcza na baaardzo dlugo a kosztuje ok 10-12zl:) ja tez mam cala mase krostek i tuszuje je, cera jest bardziej jednolita. ok 15min przed fluidem przecieram buzie tonikiem oeparol i smaruje kremem nawilzajacym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gizula888
Polecam podkład z max factor on wysusza i nie robi efektu maski, a nie wierze w skuteczność Lirene bo prawie go na twarzy nie było widac po godzinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliwia331
Może podkład kryjący z Annabelle Minerals? U mnie świetnie się sprawdził, bardzo ładnie kryje i dobrze matuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Barbaratolska89
Ja natomiast jestem bardzo zadowolona z kryjącego fluidu przeciwzmarszczkowego SPF 15 IDÉALE Age cover. Jest to innowacyjny fluid o podwójnym działaniu odmładzającym. Wypełnia zmarszczki, dając efekt optycznego wygładzenia. Odmładza, przywracając skórze jędrność i elastyczność. Najbardziej podoba mi się w nim to, że proteiny migdałowe odnawiają i wzmacniają naturalny płaszcz lipidowy skóry. Sprawiają, że skóra jest napięta i elastyczna. Dodatkowo MATRYKINA I TGF ACTIVATE TECHNOLOGYTM usprawnia procesy naprawiania uszkodzeń wywołanych starzeniem się skóry. Możecie go kupić w sklepie https://lirene.pl/produkty/makijaz/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×