Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość DZIEWICZA DZIEWICA LAT 20

nie mieszczą mi się w cipce 2 palce a co dopiero penis

Polecane posty

Gość DZIEWICZA DZIEWICA LAT 20

i panikuję ........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sie popiesci sie zmiesci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dftg
moj w trakcie pieszczot zdolal wlozyc dwa swoje palce, ale bylo czuc straszna ciasnote i lekki bol i kazala wyjac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska.
mam dokladnie to samo. palec sie miesci, jest dobrze, ale przy 2. czuje bol. i pomiesc w sobie 17 cm....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmaaalllaaa
i co się przejmujecie, ja tylko jednego potrafię włożyć... przyjdzie co do czego to i większe obwody wejdą... nawilżać i się nie spinać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonimowo niech bedzie
Moja dziewczyna tez tak miala na poczatku-tez strasznie sie bała-do tej pory pamietam jak pytała jak ja do cholery chce tam sie jej zmieścic-i wiece co? Teraz nie ma problemu. Oczywiscie jestes ciasna ale jak przyjdzie co do czego i bedziesz naprawde podniecona twój facet wejdzie bez problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oooo nie jestes rozruchana
i jak sie czujesz wsrod kobiet ktore sa tak rozruchane ze sobie moga wiadro do pizdy wlozyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kxfmdkfvmdk
Dziewczyny.. Po pierwsze - pochwa jest plastycznym narządem. Jak chłopak dobrze popieści, to wszystko się zmieści :P Najlepiej zacząć od pieszczot palcem (jednym), później dwoma i po tym powinnyście być na tyle "rozciągnięte", żeby spokojnie można było odbyć stosunek ;) Po drugie - powiem szczerze, że sama miałam takie same wątpliwości przed rozpoczęciem współżycia ze swoim facetem, mimo że nie byłam już dziewicą :D. Chłopak jest bardzo dobrze obdarzony i też się bałam, że się nie zmieści, ale spokojnie - wszystko ładnie wchodzi, tylko trochę delikatności i odpowiednich pieszczot ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jc2rtz
Ja tez jak dorastalam to tez ten sam problem mialam ja kolezance az trzy wlorzylam a ona mnie ani jadnego,teraz jestem troche starsza bo i studia skonczylam i mezatka jestem i juz na studiach mi sie nie zdarzylo zeby mi jakis nie wszedl a na studiach to i z czarnymi sie kochalam z ciekawosci,wroce jeszcze do czasow jak ogolniaka robilam bo tam zaczal mi kolega z roku masowac i wkladac i on mi pokazal duzo Medycyne studiowalam to tak jak kolezanki z roku nic sobie nie odmawialysmy jak czulam ze mi sie cos wiekszy na wieczor szykuje to tak sie nastawialam ze mi dobra palcowke zrobil a pozniej bez bolu calego pakowal i jehal rowno az czasami nogi mdlaly ale zawsze z tymi co kontakt utrzymywalam to nigdy nie narzekalam ze sie do mnie nie dolorzyl,bo jak juz mi wlorzyl to zawsze tylko faka ze mnie wyciagal.Moja pipka sie nie rozrobila bo i maz mowi ze mam ciasna a tyle co ja przyjemnosci przezytam to tylko ja wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
właśnie moja dziewczyna też była dziewicą i ledwo palca wkładałem ale tak jak ci mówią troszkę odpowiednich pieszczot nawilżyć i powinien wejść bez problemu nie przejmuj się :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każda kobieta a nawet dziewica zmieści w sobie każdego penisa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo pa;ce tam nie sa przyjemne, przynajmniej dla mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo to nie palce mają się mieścić....wejdzie w Ciebie bez obaw.....niech Cię najpierw odprezy i wylize dokładnie c***Cię a nawet nie zorientujesz się a już będzie w tobie ....powodzenia trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość komentarz

Wielki fiut24 cm długosci 16cm gruby i jest problem z wsadzeniem w cipę zawsze jest mocno podniecona mokra a jest problem z zaparkowaniem w środku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×