Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość krem do depilacji

za chwile ide na zakupy, poleccie krem do depilacji intymnej

Polecane posty

Gość krem do depilacji

Mam grube i ciemne wlosy :( Jutro jade nad morze i musze kupic krem do depilacji dobry i sprawdzony, ktory usunie wloski. Nie wyobrazam sobie golic maszynka bo mam okropne krosty nawet tydzien po goleniu i okropnie swedzi. Po depilatorze i wosku krew mi sie leje :( Jaki kupic krem? Oczywiscie musi byc dostepny w drogeriach np rossmann :) Bedze wdzieczna za szybka odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a rossman od ktorej jest
otwarty? bo tez musze sobie kupic jakis krem do depilacji, bo po maszynce to katorga jest :O jaki krem polecacie drogie Panie? ja slyszalam, ze Veeta jest dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość battlecat
tez bym chciala wiedziec :O veeta osobiscie nie plecam :/ smierdzi jak kocie zygi i usuwa moze z 4 wloski na krzyz :O jak dla mnie totalna poracha. tez mam ciemne wloski :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krem do depilacji
u mnie jest od 9.00 :) Miałam veet i też sie nie sprawdził, kupiłam ostatnio też krem z issany i włosy na rękach usunął idealne ale bikini to w ogóle nawet jednego włoska :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
veet,albo tanita-takie jednorazowki za ok 3 zl!dobry jest!i nie podraznia.i jeszcze nair jest dobry-tez jednorazowki za ok 3-4zl.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja polecam sens-costma
:P nie wiem dokladnie a nie chce mi sie do lazienki isc :P albo tanite pierwszy za jakies 6 zl drugi kolo 10 oba wg mnie sa super. veet tez dobry ale drogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam Nair. Pierwszy raz korzystałam z depilatora w kremie, z Veet zrezygnowałam z powodu ceny i niekoniecznie dobrych recenzji. Znalazłam Nair w jednorazowych saszetkach, tani. Nie uczulił, a włoski usunął rewelacyjnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krem do depilacji
juz sobie zapisalam tanita i vianity - ktory ma dobre opinie na wizazu i damskiej torebce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krem do depilacji
a ten nair jest dostepny w drogeriach? nigdy go nie widzialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm...no wlasnie nie wiem czy nair dostaniesz w rossmanie...bo chyba nie wiedzialam go tam nigdy i przerzucilam sie na tanite jednorazowki,ale w marketach typu tesco,auchan dostaniesz nair.i tak szczerze to chyba jest najlepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krem do depilacji
u mnie z supermarketow to tylko tesco jest :( Podejde tam tez, jestem tak zdesperowana ze kupie 5 roznych kremow zeby tylko usunely mi wloski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krem do depilacji
a jeszcze chcialam zapytac czy jak wloski zaczna odrastac juz po 2 dniach to krem usunie je takie krotkie? i odwrotnie, czy zbyt dlugich wloskow moze juz nie usunac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nair ci na bank usunie,ja po nair mam taka gladka skóre ze hej!:) po tanicie nie tak bardzo...ale tez dobra.z veeta zez zrezygnowalam ze wzgledu na cene.ale nie narzekalam na niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
usunie!ja czasem po 3-4 dniach znowu depiluje kremem(jak trzeba;)) i nawet lepiej sie usowa takie krotkie.ale dlugie tez usunie.spokojnie.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polllllecam
jestem brunetką, wypróbowałam wiele kremów, Veet nadaje ssię do.... polecam krem do depilacji z Rossmana firmy Rossman;P na bikini trzymam 20 minut, zostaje czasem parę włosków wiele szukałam a tan za 8 zł jest rewelacyjny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krem do depilacji
Dziękuje Wam kochane za odpowiedzi :) Zrobiłam listę i jak będą to wezme wszystkie bo jak na plaże wyjde z krostami :( Lece teraz na zakupy ;) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość veeta też nie polecam
do bikini co prawda ni epróbowałam, ale z nóg mi nie usuwal prawie nic :( I ta cena :(( Od kilku lat do bikini używam kremów firmy Bielenda, właśnie vanity, jestem zadowolona, a też mam ciemne włoski. Wypróbuję ten nair, skoro tak chwalicie, bo z bielendą trzeba czekać aż włoski będą ciut dłuższe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajaanka
Ja nie chodze po sklepach wole sobie zostać w domu i przez neta zamówić, http://www.revitolhairremoval.pl/ na tej stronie mozesz zamówić to samo, ale z dostawą do domu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tanita do D
Przed chwila użyłam kremu tanita rumiankowego, kompletna masakra, śmieć chłam,szmelc,ruskie badziewie. Testowali go dermatologicznie ale chyba na łysiejącej małpie, której wiatr sierściucha zrywał bo mi nic nie zeszło ale za to włosy mi wyrudziały a jak się wkur... i chciałam zgolić maszynką to się musiałam omęczyć że ja pierdziele..... NIE KUPUJCIE!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też się zastanawiam jaki kupić bo mam problem taki jak koleżanka napisała chrosty po goleniu maszynka chyba się skuszę na veet do nóg mi ta marka pasuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może spróbujcie z firmy Eveline, ja kiedyś wyczytałam na jakimś forum, że jest dobry i faktycznie, całkiem spoko. Nie usunie wszystkiego idealnie, ale generalnie sprawdza się, najlepiej z tego co próbowałam. Pare włosów zostaje, ale to poprawiam maszynką, nie ma przy tym już dużo roboty. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za badziewie musi byc to eveline jak jeszcze maszynką trzeba poprawiać. Ja kupuję bielende z bawełną ale trzymam 10 min, nie tak jak piszą na opakowaniu, ze wystarczy 5mim. Jednak w czasie wakacji wolę miec spokoj z depilacją na dłuzej i korzystam z pasty cukrowej w salonie kosmetycznym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×